Meeldejäävad suvepäevad

suvepäevad

Mis muudab suvepäevad meeldejäävaks?

Kas mäletate mille poolest on möödunud suvepäevad olnud erilised ?

Kui need möödunud suvepäevad on toimunud üle mere mingil saarel, siis mäletavad kõik saarele jõudmise lugu ning meresõitu.

Meresõit ja saarele jõudmine loovad meeldejäävaid hetki, nagu:

Ühine kogemus: Meresõit koos kolleegidega pakub unikaalset ja ühist kogemust, mis aitab tugevdada töötajatevahelisi sidemeid ja suhteid.

Seikluslikkus: Merereis ja saarele jõudmine toovad üritusse seiklusliku elemendi, mis muudab suvepäevad põnevamaks ja erilisemaks.

Loodus: Meresõidu ajal saavad osalejad nautida kaunist merevaadet ja värsket õhku, mis aitab neil lõõgastuda ja stressi maandada.

Saare avastamine: Saarele jõudes saavad töötajad avastada uusi paiku, mis pakuvad põnevaid ja haruldasi kogemusi.

Meie sõidame oma laevadega Naissaarele ja Aegnale ning korraldame mõlemal saarel ka suvepäevi. Mõlemad saared asuvad Tallinna lahes ja on vaid tunnise meresõidu kaugusel Tallinnast.

Küsi pakkumist
suvepäevad Naissaarel

Safari kastiautodega

Väljasõit loodusesse võib olla ka vinge seiklus! Lõbus safari kestab 3 tundi ja sellestki jääb väheks, kui tahta kõik saarel asuvad põnevad kohad üle vaadata.

suvepäevad Naissaarel

Pidu! Pidu!

Naissaarel saab püsti panna korraliku peo, mis ei häiri mitte kedagi. 90% saarel viibivatest inimestest on seal  firmaürituse raames ning saavad mõnusasti lõõgastuda ja tantsida kasvõi hommikuni. Suvepäevad hommikuni toimuvad vaid valitud majades. Küsi pakkumist !

Suvepäevad rannas majaka juures

Inimtühjad liivarannad

Naissaare kaunid liivarannad on vaatamist ja nautimist väärt. Saare parimad suplusrannad asuvad Hülkari neemel, kust avaneb ilusa ilma korral vaade Tallinna siluetile.

Suvepäevade kohad Harjumaa saartel

 suvepäevade kohad Harjumaa saartel
suvepäevad Aegnal

Harjumaa saared, nagu Naissaar ja Aegna, on suurepärased kohad suvepäevade korraldamiseks. Siin on mõned põhjused, miks võiksite valida suvepäevade pidamiseks Harjumaa saared:

Lähedus Tallinnale: Harjumaa saared asuvad Tallinna lähedal, mis tähendab, et sinna on suhteliselt lihtne ja kiire jõuda . See muudab logistika korraldamise lihtsamaks ja aitab säästa aega ja ressursse.

Tegevuste mitmekesisus: Harjumaa saartel on palju erinevaid tegevusi, mis sobivad suvepäevadeks. Pakutakse matkamist,, ajalooliste paikade külastamist ainult matkates Aegnal või kastiautoga sõites ja peatustes giidiga matkates Naissaael, ujumist ja palju muud.

Kultuuri- ja ajaloolised vaatamisväärsused: Kuigi Harjumaa saartel Aegna ja Naissaar on mitmeid militaarmälestisi, ei ole neid nii palju kui suurematel saartel nagu Saaremaa cõi Hiiumaa või mandril. Siiski on need paigad vägagi huvitavad ajaloo- ja sõjandushuvilistele, pakkudes teadmisi
Eesti sõjandusajaloost ja piirkonna kaitsestrateegiatest. Enne militaarmälestiste külastamist veenduge, et alad on turvalised ja avatud külastajatele.

Matkamine: Saartel on mitmeid kauneid matkaradu, mis viivad läbi metsade, rannikuäärsete alade ja ajalooliste paikade. Naissaarel ja Aegnal  on hästi hooldatud matkarajad, mis sobivad erineva raskusastmega matkajatele.

Erilised mälestused: Suvepäevade korraldamine Harjumaa saartel pakub erakordseid ja meeldejäävaid kogemusi, mida töötajad naudivad ja mida nad meenutavad veel pikka aega pärast üritust

Kokkuvõttes pakuvad Harjumaa saared unikaalset ja meeldejäävat suvepäevade keskkonda, mis aitab töötajatel lõõgastuda, üksteisega paremini tutvuda ja nautida kaunist Eesti loodust.

Suvepäevade majutus Naissaarel ja ja Aegnal

Saartel suvepäevade majutuse valimine võib pakkuda unikaalseid ja meeldejäävaid kogemusi võrreldes mandriga. Siin on mõned põhjused, miks saartel ööbimine võib tunduda ägedam kui mandril:

 • Eksklusiivsus: Saartel majutudes on teie grupp justkui omaette maailmas, mis võib aidata luua erilisemat ja intiimsemat õhkkonda. See aitab inimestel paremini üksteisega tuttavaks saada ja suhteid luua.
 • Looduslähedus: Saartel on tihti imekaunis loodus, mis pakub suurepäraseid võimalusi matkamiseks, ujumiseks ja muudeks aktiivseteks tegevusteks. Looduse rahustav ja lõõgastav mõju aitab meeskonnal puhata ja energiat taastada.
 • Unikaalsed kogemused: Saartel on sageli omapärane kultuur, ajalugu ja loodus, mis pakuvad põnevaid avastamisvõimalusi ja õppimiskogemusi. Näiteks Naissaarel on militaarmälestised ja Aegnal on ilusad liivarannad.

Naissaare ja Aegna vahel valiku tegemine suvepäevade majutuskohana sõltub teie eelistustest, eelarvest ja grupi vajadustest. Mõlemal saarel on oma eelised ja omapära, mis võib teile meeldida. Siin on mõned peamised erinevused nende kahe saare vahel:

 • Aegna on 6 korda väiksem kui Naissaar kuid ei saa öelda, et suvepäevad Aegnal  mööduvad vaesemalt.
 • Suur erinevus on aga selles, et Aegnal saarel ei ole autosid ja ring tuleb jalutada, Samas Naissaarel asuvad kõige põnevamad vaatamisväärsused sadamast ~18 km kaugusel  majutusest ja seetõttu sõidame neid vaatama kastiautoga.
 • Suvepäevade majutus Naissaarel: kokku 220+30+12+40 voodikohta, kokku neljas eri kohas
 • suvepäevade majutus Aegnal: kokku  30+26+12+40 voodikohta, samuti neljas eri kohas.

Kui ühel neist kahest saarest olete juba käinud, siis soovitame seekord neis kahest variandist veel külastamata saar valida, et pidada maha meeldejäävad suvepäevad.

suvepäevad Naissaarel

Matkarajad Naissaare ainulaadse looduse keskel

Naissaar on päris suur ning siia mahub tervelt kolm matkarada. Valime selle, mis on teile kõige meelepärasem ja jõukohasem. Matkal olles saame tutvuda saare ainulaadse looduse ja ajalooliste rajatistega. Suvepäevad võivad kuid ei pea mööduma matkates. Jalavaeva lühendame kastiauto sõiduga

suvepäevad Naissaarel

Kitsarööpmeline raudtee ja vagunsaun

Rongisaun, anyone? Naissaare kitsarööpmelisel raudteel sõidab lõbus peorong, mille koosseisu kuulub ka eksootiline vagunsaun. Hüva leili, kallid kolleegid!
Suvepäevad rongisauna mägemata  – järelikult oled vales kohas ööbinud !

suvepäevad veepargiga

Mobiilne veepark

Soovi korral toome randa mobiilse veepargi, mis kujutab endast täispuhutavaid basseine ja muid atraktsioone.

Teeme sulle kiire pakkumise

Soovid korraldada ühe tõeliselt meeldejääva ja ägeda  suvepäeva? Kui jah, siis selleks me olemegi! Vastame kõikidele küsimustele ja üheskoos korraldame ürituse, mis paneb naeratama ja viib töökollektiivi motivatsiooni kõrgustesse.

Päringutele vastame üldjuhul ühe tööpäeva jooksul. Kui vastusega on kiire, võid julgelt ka helistada.

Küsi pakkumist

Klientide tagasiside

Suvepäevad Aegnal või Naissaarel ?

Ühepäevased suvepäevad

Ühepäevased suvepäevad võivad olla hea valik mitmel põhjusel:

 • Suurenenud fookus: Lühem üritus võib suurendada osalejate fookust ja energiat, kuna kogu programm on tihedam ja intensiivsem. See võib aidata töötajatel saada kogemusest rohkem kasu ja omavahel paremini suhelda.
 • Võimalus erinevateks tegevusteks: Ühepäevased suvepäevad võimaldavad keskenduda konkreetsetele tegevustele või teemadele. Näiteks võib üritus koosneda meeskonnatööd edendavatest tegevustest, töötubadest või koolitustest.
 • Vähem logistikat: Ühepäevaste suvepäevade korraldamine nõuab vähem logistilist planeerimist kui mitmepäevased üritused, kuna pole vaja muretseda majutuse, mitme päeva toitlustamise ja teiste pikaajaliste küsimuste pärast.
 • Ajakava sobivus: Töötajatel võib olla lihtsam leida aega ühepäevase ürituse jaoks, eriti kui neil on pere- või muud kohustused. Ühepäevane üritus on vähem aeganõudev ja võimaldab osalejatel oma nädalavahetust või vaba aega paremini planeerida.
 • Kulude kokkuhoid: Ühepäevased suvepäevad on tavaliselt odavamad kui mitmepäevased üritused, kuna kulud majutusele, toidule ja tegevustele on piiratud ainult ühe päevaga.

Vaata lähemalt
ühepäevased suvepäevad

Mida teha suvepäevadel ?

Mida teha suvepäevadel ?

Suvepäevad on suurepärane võimalus töötajatele puhkuseks ja meeskonnatöö tugevdamiseks. Siin on mõned tegevused, mida võiksite kaaluda suvepäevade korraldamisel:

Väljas toimuvad meeskonnamängud: Mängud nagu rannavõrkpall, jalgpall,  “lendav taldrik”, DiscGolf või aardejaht aitavad kaasata kõiki osalejaid ja suurendada meeskonnatööd.

Karaoketurniir: Laske töötajatel lõõgastuda ja lõbutseda ühise karaoke miniturniirina.

Teemapäevad: Korraldage suvepäevad kindla teema ümber, näiteks rahvuslik stiil, retro, tulevik, spordi- või filmiteemaline. See annab osalejatele võimaluse omavahel lõbusalt suhelda ja võib tuua kaasa põnevaid kostüüme ja tegevusi.

Grillimine ja piknik: Planeerige ühine õhtusöök, grillides või korraldades pikniku looduskaunis kohas. See annab töötajatele võimaluse lõõgastuda ja suhelda vabamas õhkkonnas.

Lõkkeõhtu: Korraldage lõkkeõhtu laulu ja tantsuga, kus töötajad saavad jagada lugusid ja veeta aega koos.

Fotograafia: Palgake professionaalne fotograaf, et jäädvustada suvepäevade parimaid hetki ja looge ühine fotoalbum.

Vaata lähemalt
ühepäevased suvepäevad

Suvepäevade mängud

Suvepäevade mängud
Suvepäevade mängud

Suvepäevade mängud ja eriri meeskonnamängud nagu aardejaht, fotojaht ja DiscGolf on Naissaarel populaarsed, kuna need pakuvad mitmeid atraktiivseid elemente:

Meeskonnatöö ja Koostöö Edendamine: Need mängud on suurepärased meeskonnatöö ja koostöö soodustamiseks. Nad nõuavad osalejatelt ühiste eesmärkide nimel töötamist, mis aitab tugevdada tööalaseid suhteid ja parandada kommunikatsiooni.

Aktiivne ja Kaasahaarav: Erinevalt traditsioonilistest istuvatest tegevustest on aardejaht, fotojaht ja DiscGolf aktiivsed mängud, mis kaasavad osalejaid füüsiliselt, pakkudes tervislikku ja lõbusat viisi puhkamiseks.

Looduse ja Saare Ilu Avastamine: Naissaare looduslik ilu ja ainulaadsed vaatamisväärsused on ideaalsed taustad nendele mängudele. Fotojahis osalejad saavad uurida saare looduslikke ja kultuurilisi vaatamisväärsusi, jäädvustades samal ajal meeldejäävaid hetki​​.

Kõigile Sobivad: Need mängud on kohandatavad erinevatele vanusegruppidele ja füüsilisele võimekusele, muutes need sobivaks kõigile suvepäevade osalejatele.

Õppimisvõimalused: Eriti aarde- ja fotojahid pakuvad võimalusi õppida saare ajaloo ja looduse kohta, muutes meelelahutuse ka harivaks.

Kokkuvõttes on eelmainitud suvepäevade mängud Naissaarel populaarsed, kuna need pakuvad lõbusat, kaasahaaravat ja meeldejäävat kogemust kõigile osalejatele, ühendades meelelahutuse, meeskonnatöö ja saare ilu avastamise.

Vaata lähemalt
ühepäevased suvepäevad