Meeldejäävad suvepäevad

suvepäevad
Mis muudab suvepäevad meeldejäävaks?

Kas mäletate mille poolest on möödunud suvepäevad olnud erilised ?

Kui need möödunud suvepäevad on toimunud üle mere mingil saarel, siis mäletavad kõik saarele jõudmise lugu ning meresõitu.

Meresõit ja saarele jõudmine loovad meeldejäävaid hetki, nagu:

Ühine kogemus: Meresõit koos kolleegidega pakub unikaalset ja ühist kogemust, mis aitab tugevdada töötajatevahelisi sidemeid ja suhteid.

Seikluslikkus: Merereis ja saarele jõudmine toovad üritusse seiklusliku elemendi, mis muudab suvepäevad põnevamaks ja erilisemaks.

Loodus: Meresõidu ajal saavad osalejad nautida kaunist merevaadet ja värsket õhku, mis aitab neil lõõgastuda ja stressi maandada.

Saare avastamine: Saarele jõudes saavad töötajad avastada uusi paiku, mis pakuvad põnevaid ja haruldasi kogemusi.

Meie sõidame oma laevadega Naissaarele ja Aegnale ning korraldame mõlemal saarel ka suvepäevi. Mõlemad saared asuvad Tallinna lahes ja on vaid tunnise meresõidu kaugusel Tallinnast.

Mida teha suvepäevadel ?

Mida teha suvepäevadel ?

Suvepäevad on suurepärane võimalus töötajatele puhkuseks ja meeskonnatöö tugevdamiseks. Siin on mõned tegevused, mida võiksite kaaluda suvepäevade korraldamisel:

Väljas toimuvad meeskonnamängud: Mängud nagu rannavõrkpall, jalgpall,  “lendav taldrik”, DiscGolf või aardejaht aitavad kaasata kõiki osalejaid ja suurendada meeskonnatööd.

Karaoketurniir: Laske töötajatel lõõgastuda ja lõbutseda ühise karaoke miniturniirina.

Teemapäevad: Korraldage suvepäevad kindla teema ümber, näiteks rahvuslik stiil, retro, tulevik, spordi- või filmiteemaline. See annab osalejatele võimaluse omavahel lõbusalt suhelda ja võib tuua kaasa põnevaid kostüüme ja tegevusi.

Grillimine ja piknik: Planeerige ühine õhtusöök, grillides või korraldades pikniku looduskaunis kohas. See annab töötajatele võimaluse lõõgastuda ja suhelda vabamas õhkkonnas.

Lõkkeõhtu: Korraldage lõkkeõhtu laulu ja tantsuga, kus töötajad saavad jagada lugusid ja veeta aega koos.

Fotograafia: Palgake professionaalne fotograaf, et jäädvustada suvepäevade parimaid hetki ja looge ühine fotoalbum.

Vaata lähemalt
ühepäevased suvepäevad

Suvepäevade kohad Harjumaa saartel

 suvepäevade kohad Harjumaa saartel

Harjumaa saared, nagu Naissaar ja Aegna, on suurepärased kohad suvepäevade korraldamiseks. Siin on mõned põhjused, miks võiksite valida suvepäevade pidamiseks Harjumaa saared:

Lähedus Tallinnale: Harjumaa saared asuvad Tallinna lähedal, mis tähendab, et sinna on suhteliselt lihtne ja kiire jõuda . See muudab logistika korraldamise lihtsamaks ja aitab säästa aega ja ressursse.

Tegevuste mitmekesisus: Harjumaa saartel on palju erinevaid tegevusi, mis sobivad suvepäevadeks. Pakutakse matkamist,, ajalooliste paikade külastamist ainult matkates Aegnal või kastiautoga sõites ja peatustes giidiga matkates Naissaael, ujumist ja palju muud.

Kultuuri- ja ajaloolised vaatamisväärsused: Kuigi Harjumaa saartel Aegna ja Naissaar on mitmeid militaarmälestisi, ei ole neid nii palju kui suurematel saartel nagu Saaremaa cõi Hiiumaa või mandril. Siiski on need paigad vägagi huvitavad ajaloo- ja sõjandushuvilistele, pakkudes teadmisi
Eesti sõjandusajaloost ja piirkonna kaitsestrateegiatest. Enne militaarmälestiste külastamist veenduge, et alad on turvalised ja avatud külastajatele.

Matkamine: Saartel on mitmeid kauneid matkaradu, mis viivad läbi metsade, rannikuäärsete alade ja ajalooliste paikade. Naissaarel ja Aegnal  on hästi hooldatud matkarajad, mis sobivad erineva raskusastmega matkajatele.

Erilised mälestused: Suvepäevade korraldamine Harjumaa saartel pakub erakordseid ja meeldejäävaid kogemusi, mida töötajad naudivad ja mida nad meenutavad veel pikka aega pärast üritust

Kokkuvõttes pakuvad Harjumaa saared unikaalset ja meeldejäävat suvepäevade keskkonda, mis aitab töötajatel lõõgastuda, üksteisega paremini tutvuda ja nautida kaunist Eesti loodust.

Suvepäevad Aegnal või Naissaarel ?

Ühepäevased suvepäevad

Ühepäevased suvepäevad võivad olla hea valik mitmel põhjusel:

 • Suurenenud fookus: Lühem üritus võib suurendada osalejate fookust ja energiat, kuna kogu programm on tihedam ja intensiivsem. See võib aidata töötajatel saada kogemusest rohkem kasu ja omavahel paremini suhelda.
 • Võimalus erinevateks tegevusteks: Ühepäevased suvepäevad võimaldavad keskenduda konkreetsetele tegevustele või teemadele. Näiteks võib üritus koosneda meeskonnatööd edendavatest tegevustest, töötubadest või koolitustest.
 • Vähem logistikat: Ühepäevaste suvepäevade korraldamine nõuab vähem logistilist planeerimist kui mitmepäevased üritused, kuna pole vaja muretseda majutuse, mitme päeva toitlustamise ja teiste pikaajaliste küsimuste pärast.
 • Ajakava sobivus: Töötajatel võib olla lihtsam leida aega ühepäevase ürituse jaoks, eriti kui neil on pere- või muud kohustused. Ühepäevane üritus on vähem aeganõudev ja võimaldab osalejatel oma nädalavahetust või vaba aega paremini planeerida.
 • Kulude kokkuhoid: Ühepäevased suvepäevad on tavaliselt odavamad kui mitmepäevased üritused, kuna kulud majutusele, toidule ja tegevustele on piiratud ainult ühe päevaga.

Vaata lähemalt
ühepäevased suvepäevad

Suvepäevade majutus saartel

Saartel suvepäevade majutuse valimine võib pakkuda unikaalseid ja meeldejäävaid kogemusi võrreldes mandriga. Siin on mõned põhjused, miks saartel ööbimine võib tunduda ägedam kui mandril:

 • Eksklusiivsus: Saartel majutudes on teie grupp justkui omaette maailmas, mis võib aidata luua erilisemat ja intiimsemat õhkkonda. See aitab inimestel paremini üksteisega tuttavaks saada ja suhteid luua.
 • Looduslähedus: Saartel on tihti imekaunis loodus, mis pakub suurepäraseid võimalusi matkamiseks, ujumiseks ja muudeks aktiivseteks tegevusteks. Looduse rahustav ja lõõgastav mõju aitab meeskonnal puhata ja energiat taastada.
 • Unikaalsed kogemused: Saartel on sageli omapärane kultuur, ajalugu ja loodus, mis pakuvad põnevaid avastamisvõimalusi ja õppimiskogemusi. Näiteks Naissaarel on militaarmälestised ja Aegnal on ilusad liivarannad.

Suvepäevade majutuskohad Naissaarel ja ja Aegnal

Naissaare ja Aegna vahel valiku tegemine suvepäevade majutuskohana sõltub teie eelistustest, eelarvest ja grupi vajadustest. Mõlemal saarel on oma eelised ja omapära, mis võib teile meeldida. Siin on mõned peamised erinevused nende kahe saare vahel:

 • Aegna on 6 korda väiksem kui Naissaar kuid ei saa öelda, et suvepäevad Aegnal  mööduvad vaesemalt.
 • Suur erinevus on aga selles, et Aegnal saarel ei ole autosid ja ring tuleb jalutada, Samas Naissaarel asuvad kõige põnevamad vaatamisväärsused sadamast ~18 km kaugusel  majutusest ja seetõttu sõidame neid vaatama kastiautoga.
 • Suvepäevade majutus Naissaarel: kokku 220+30+12+40 voodikoha, kokku neljas eri kohas
 • suvepäevade majutus Aegnal: kokku  30+26+12+40 voodikohta, samuti neljas eri kohas.

Kui ühel neist kahest saarest olete juba käinud, siis soovitame seekord neis kahest variandist veel külastamata saar valida, et pidada maha meeldejäävad suvepäevad.

Firma suvepäevad Naissaarel

suvepaevad-Naissaar-kaart_small

Kuidas kõlab lõbus tunnine laevasõit maagilisele Naissaarele, See oleks justkui ajas tagasisõit. Ei ole maailmas palju kohti kus saate sõita sõjaväeauto kastis, kitsarööpmelisel raudteel rongiga ning nautida metsikut loodust militaarbetooni vahel.

Ainulaadne võimalus ronida tsaariaegsete brutaalsete merekindluse müüride vahel ja mingi aeg hiljem nautida täielikku eraldatust kasvõi mitu päeva jutti.
Suvepävad Naissaarel on suur motoriseeritud seiklus, samas Aegnal me jalutame militaarvetooni vahel.

Võta ühendust ja korraldame teie jaoks kõige ägedamad firma suvepäevad Naissaarel.

Ettevõtte suvepäevad Aegnal

suvepäevad Aegnal

Kuidas tundub vaid 50 minutiline laevasõit piki rannikut müstilisele Aegna saarele?

Aegna saar on küll 6 korda väiksem kui Naissaar kuid just selles väiksuses peitub saare võlu. Aegna saarele jõuab joostes ilmselt päeva jooksul mitu ringi peale teha. Suvepäevad Aegnal on teistsugused kui Naissaarel. Saar on väike ja jõuab igale poole.

Võta ühendust ja korraldame  teie jaoks kõige ägedamad ettevõtte suvepäevad Aegna saarel.

Firma suvepäevad Naissaarel

Suvepäevad algavad juba kogunemisega sadamasse. Peojuht aitab meeleolu luua. Seejärel sõidame reisilaevaga Tallinna lahele, laevale mahub korraga kuni 200 inimest.

Tunniajase laevasõidu jooksul on teil soovi korral võimalik nautida laevast ette tellitud sööke ja jooke ning tunda ennast muidu mõnusasti. Kui on soovi, võib peojuht programmiga alustada laevas või juba sadamas, suvepäevaliste kogunemisel.

Saarele jõudes võetakse meid vastu ning juhatatakse majutuskohta või viiakse kohe põnevale sõidule, olenevalt sellest, kas te plaanite saarel öö veeta või mitte.

Teise variandina võime sõita paradiisirannal asuva peotelgi juurde, kus avate koos lipu heiskamisega pidulikult suvepäevad ning naudite veepargi mõnusid.

Loe täpsemalt
suvepäevad Naissaarel

Korralda suvepäevad Aegnal

Suvepäevad kulgevad Aegnal sarnaselt Naissaarega. Programm saarel on sarnane. Kõigepealt Aegna sadamast asjad kärusse ja jalutame laagriplatsile. See on vajalik selleks, et kõik hiljem teaksid kuhu sööma tulla.

Traditsiooniliselt sisaldavad suvepäevad Aegnal pikemat või lühemat giidiga jalutuskäiku või maatikumängu või hoopis paaritunniseid rannamänge. Pikema päeva puhul mahuvad päeva aktiivset osalemist võimaldab loodusmatk koos fotojahiga ja peale kosutavat lõunat ka puhkus rannas või veemängud. Õhtul on klassikaliselt õhtusöök ja lõbus meelelahutusprogramm või istumine lõkke ümber.

Sisukama ja pikema päeva puhul on võimalik ühepäevase suvepäevade raames ka hilisõhtune ärasõit linna.

Loe täpsemalt
suvepäevad Aegnal

Teeme sulle kiire pakkumise

Soovid korraldada ühe tõeliselt meeldejääva ja ägeda  suvepäeva? Kui jah, siis selleks me olemegi! Vastame kõikidele küsimustele ja üheskoos korraldame ürituse, mis paneb naeratama ja viib töökollektiivi motivatsiooni kõrgustesse.

Päringutele vastame üldjuhul ühe tööpäeva jooksul. Kui vastusega on kiire, võid julgelt ka helistada.

Küsi pakkumist
suvepäevad Naissaarel

Safari kastiautodega

Väljasõit loodusesse võib olla ka vinge seiklus! Lõbus safari kestab 3 tundi ja sellestki jääb väheks, kui tahta kõik saarel asuvad põnevad kohad üle vaadata.

Suvepäevad rannas majaka juures

Inimtühjad liivarannad

Naissaare kaunid liivarannad on vaatamist ja nautimist väärt. Saare parimad suplusrannad asuvad Hülkari neemel, kust avaneb ilusa ilma korral vaade Tallinna siluetile.

suvepäevad veepargiga

Mobiilne veepark

Soovi korral toome randa mobiilse veepargi, mis kujutab endast täispuhutavaid basseine ja muid atraktsioone.

suvepäevad Naissaarel

Matkarajad Naissaare ainulaadse looduse keskel

Naissaar on päris suur ning siia mahub tervelt kolm matkarada. Valime selle, mis on teile kõige meelepärasem ja jõukohasem. Matkal olles saame tutvuda saare ainulaadse looduse ja ajalooliste rajatistega. Suvepäevad võivad kuid ei pea mööduma matkates. Jalavaeva lühendame kastiauto sõiduga

suvepäevad Naissaarel

Kitsarööpmeline raudtee ja vagunsaun

Rongisaun, anyone? Naissaare kitsarööpmelisel raudteel sõidab lõbus peorong, mille koosseisu kuulub ka eksootiline vagunsaun. Hüva leili, kallid kolleegid!
Suvepäevad rongisauna mägemata  – järelikult oled vales kohas ööbinud !

suvepäevad Naissaarel

Pidu! Pidu!

Naissaarel saab püsti panna korraliku peo, mis ei häiri mitte kedagi. 90% saarel viibivatest inimestest on seal  firmaürituse raames ning saavad mõnusasti lõõgastuda ja tantsida kasvõi hommikuni. Suvepäevad hommikuni toimuvad vaid valitud majades. Küsi pakkumist !