Seminariruumid Naissaarel

Peeter Suure Merekindluse tuur

NSVL meremiinide tehase linnaku miinilaod

Põhjatipp, tuletorn, kindluspark, raketibaasid

Põhjatipp, tuletorn, kindluspark, raketibaasid

Merekindlus, miinilaod, kirik, kasiino

Merekindlus, miinilaod, kirik, kasiino

Põnev meeskonnamäng

Põnev meeskonnamäng

Seiklused laeva ja veokaga

Ekskursioonid ja koolireisid Naissaarel pakuvad täiuslikku elamust.

Saad kiirelt saarest hea ülevaate ning näed paiku, kuhu sa omapäi ei satuks. Tule reisilaev Monicaga Naissaarele ja naudi põnevaid ekskursioone ja koolireise Eestimaa põnevaimal saarel. Ekskursioonid toimuvad peamiselt kahel sihil: Peeter Suure Merekindlus ning Meremiinide tehase 20ha miini-linnak. Koolireisid ja õpilasreisid Naissaarel on täis põnevaid seikluseid ja uskumatuid elamusi.

Kui Merekindluse vanemad müürid põhinevad 1912 aastast, siis meremiinide komplekteerimistehast hakati rajama eelmise sajandi 50-ndail aastail. Kuna vahemaad saarel küündivad 9 km-ini siis, ekskursioone tehakse suurte veoautode, jeebi, koolibussi ning kastiautoga.

Külastades Naissaart ja mitte tutvuda tema militaarse ajaloo, kindluste, kultuurimälestistega on samaväärne ignorantsus kui külastada Kreetat ilma, et leitaks rannapuhkusest aega Minose Palee väisamiseks. Ekskursioonid annavad sulle kõige kiiremalt kõige parema üle vaate saarest.

Lisaks ajaloo ja kindluste avastamisele on teha Naissaarel paljugi. Palavatel suveilmadel pakub kindlasti lusti ja lõbu seiklusrikas VEEPARK, kus kaatritega veetakse suuska, tube, banaani ja kõike mille peale ronida saab. Kes aga kindlustes seigelda ei viitsi võib aega sisustada FOTOJAHIGA – ühe suuna transpordiga kirikusse, surnuaeda, ooperisaalini või majaka juurde ja kasiinosse, kaugele põhja.

Klientide tagasiside