Ekskursioonid Naissaarel

Meie ekskursioonid Naissaarel on loodud selleks, et saaksid saarest hea ülevaate ning näeksid paiku, kuhu sa omapäi ei satuks.

Sõida meiega naiselikult kaunile Naissaarele  ning tule kastiautoga saaretuurile. Ekskursioon algab autost mahatulles ülipõneva jutustusega saare miltaarajaloost. Seejärel kui ühine lõhiarutelu giidiga on lõppenud  algab ühine jalutuskäik konkreetse militaar- või kultuurimälestise juurde.

Meie giidiga jalutades tunnetad elavat ajalugu kõigi oma meelte kaudu.. Nii saad oma käega silitada samblaga kaetuid ajaloolisi kindlusmüüre. Taskulambiga teed näidates juhatab giid teid maa-alustesse tunnelitesse, kuhu tavaturist ilma giidita  ei julge minnagi.

Ekskursioonid Naissaarel toimuvad peamiselt kolmel sihil: Peeter Suure Merekindlus, Meremiinide tehas ~20ha miiniladude kompleksis ning läänerannik Nargen Opera ja kiriku ning Männiku ohvitseride külaga. Koolireisid ja õpilasreisid Naissaarel on täis haaravaid seikluseid ja uskumatuid elamusi.

Kuna Peeter Suure Merekindluse kõige võimsamad suurtükipatareid (a0A ja 10B) asuvad saare põhjatipus ning sadamast sinna ja agasi on ~12+ km, siis ekskursiooni cormis jalutuskäiguks kohapeal. sõidame kohale autodega.

ekskursioonid Naissaarel

Külastada Naissaart ja mitte tutvuda tema militaarse ajaloo, kindluste, kultuurimälestistega on samaväärne ignorantsus kui külastada Kreetat ilma, et leitaks rannapuhkusest aega Minose Palee väisamiseks. Ekskursioonid annavad sulle kõige kiiremalt kõige parema ülevaate saarest.

Lisaks ajaloo ja kindluste avastamisele võimaldavad meie ekskursioonid Naissaarel avastada ka loodust põlismetsa kõige pimedamates servades. See on võimalik tänu sellele, et  sõidame autoga kohtades kuhu muda tõttuoma jalga keegi ei taha minnagi.

Palavatel suveilmadel pakub kindlasti lusti ja lõbu seiklusrikas VEEPARK, kus kaatritega veetakse suuska, tuubi, banaani ja kõike, mille peale ronida saab. Kes aga kindlustes seigelda ei viitsi võib aega sisustada FOTOJAHIGA – ühe suuna transpordiga kirikusse, surnuaeda, ooperisaalini või majaka juurde ja kasiinosse, kaugele põhja.

Ekskursioonide võrdlus Naissaarel

Seminariruumid Naissaarel

Peeter Suure Merekindluse tuur

NSVL meremiinide tehase linnaku miinilaod

Põhjatipp, tuletorn, kindluspark, raketibaasid

Põhjatipp, tuletorn, kindluspark, raketibaasid

Merekindlus, miinilaod, kirik, kasiino

Merekindlus, miinilaod, kirik, kasiino

Põnev meeskonnamäng

Põnev meeskonnamäng

Seiklused laeva ja veokaga

Ekskursioonide võrdlus

Klientide tagasiside