Ekskursioonid Naissaarel pakuvad täiuslikku elamust.

Meie ekskursioonid Naissaarel on loodud selleks, et saaksid saarest hea ülevaate ning näeksid paiku, kuhu sa omapäi ei satuks. Tule reisilaev Monicaga Naissaarele ja naudi ekskursioone ja koolireise Eestimaa põnevaimal saarel. Ekskursioonid Naissaarel toimuvad peamiselt kolmel sihil: Peeter Suure Merekindlus, Meremiinide tehas ~20ha miiniladude kompleksis ning läänerannik Nargen Opera ja kiriku ning Männiku ohvitseride külaga. Koolireisid ja õpilasreisid Naissaarel on täis haaravaid seikluseid ja uskumatuid elamusi.

Kui Merekindluse vanemad müürid pärinevad 1912. aastast, siis meremiinide komplekteerimistehast hakati rajama eelmise sajandi 50-ndail aastail. Kuna vahemaad saarel küündivad 9 km-ni, siis ekskursioone tehakse suurte veoautode, jeebi, koolibussi ning kastiautoga.

Külastada Naissaart ja mitte tutvuda tema militaarse ajaloo, kindluste, kultuurimälestistega on samaväärne ignorantsus kui külastada Kreetat ilma, et leitaks rannapuhkusest aega Minose Palee väisamiseks. Ekskursioonid annavad sulle kõige kiiremalt kõige parema ülevaate saarest.

Lisaks ajaloo ja kindluste avastamisele on teha Naissaarel paljugi. Palavatel suveilmadel pakub kindlasti lusti ja lõbu seiklusrikas VEEPARK, kus kaatritega veetakse suuska, tuubi, banaani ja kõike, mille peale ronida saab. Kes aga kindlustes seigelda ei viitsi võib aega sisustada FOTOJAHIGA – ühe suuna transpordiga kirikusse, surnuaeda, ooperisaalini või majaka juurde ja kasiinosse, kaugele põhja.

Seminariruumid Naissaarel

Peeter Suure Merekindluse tuur

NSVL meremiinide tehase linnaku miinilaod

Põhjatipp, tuletorn, kindluspark, raketibaasid

Põhjatipp, tuletorn, kindluspark, raketibaasid

Merekindlus, miinilaod, kirik, kasiino

Merekindlus, miinilaod, kirik, kasiino

Põnev meeskonnamäng

Põnev meeskonnamäng

Seiklused laeva ja veokaga

Klientide tagasiside