Juubeli  pidamine

Juubeli pidamine on tähtis sündmus sinu jaoks. Iga aasta on eriline ning juubeli aasta kõige erilisem. Pakume sulle juubeli pidamiseks väga erilist ja harukordset võimalust.

Pakume juubelipeo korraldamiseks reisilaeva Monica,  mis jätab külalistele kustumatu mulje ja elamuse. Laevas korraldame erinevaid juubeli pidusid nii firmadele kui eraisikutele ning ka kõige väiksematele. Peoruumidele lisaks pakume eelarvele sobivat söögipoolist otse laevaköögist ja vajadusel ka meelelahutust pillimehe või näitleja-peojuhtide näol.

Muuda enda juubelipidu seiklusrikkaks ja pea juubelipidu laevas.
juubeli pidamine
Küsi juubelipeo pakkumist

Sünnipäeva pidamine laevas või Naissaarel

Juubeli sünnipäeva tähistamine reisilaevas, olgu see siis lainete eest kaitstud Pirita sadamas novembrist aprillini või maist oktoobrini Naissaarel, pakub unikaalset ja meeldejäävat kogemust. Siin on mõned põhjused, miks see võib olla suurepärane valik:

juubeli pidamine Pirital
juubeli pidamine Pirital
juubeli pidamine Pirital

Juubeli pidamine novembrist Aprillini Pirita Sadamas:

  1. Erakordne Atmosfäär: Reisilaev Pirita sadamas pakub hubast ja intiimset atmosfääri, mis on ideaalne juubeli tähistamiseks. Lainete eest kaitstud sadam tagab rahuliku seisu, mis võimaldab külalistel nautida pidu ilma, et ilmastikust tingitud liikumine seda häiriks.
  2. Aastaringne Võlu: Talvekuudel võib reisilaevas pidu pidada mugavalt ja soojalt, samal ajal kui väljas võib olla külm ja lumi maas. See loob erilise kontrasti ja muudab sündmuse veelgi meeldejäävamaks.
  3. Privaatsus ja Eksklusiivsus: Reisilaeva rentimine annab võimaluse pidada juubelit privaatses keskkonnas, kus on tagatud eksklusiivsus ja personaalne tähelepanu.

Maist Oktoobrini Naissaarel:

  1. Ainulaadne Seiklus: Naissaar pakub võimalust ühendada juubelipidu looduskauni taustaga, pakkudes külalistele ainulaadset seiklust. Saar on tuntud oma looduslike ilude, ajalooliste vaatamisväärsuste ja rahuliku atmosfääri poolest.
  2. Välitingimustes Aktiivsed Tegevused: Suvekuudel saab Naissaarel korraldada lisaks peole ka mitmesuguseid välitegevusi, nagu matkamine, jalgrattasõit või lihtsalt saare kauni looduse nautimine.
  3. Eemal Linnakärast: Naissaarel peetav juubel võimaldab külalistel pääseda eemale linnakärast ja nautida pidustusi vaikses, looduskaunis keskkonnas. See annab tähistamisele rahulikuma ja lõõgastavama õhkkonna.

Mida teha Maissaarel ?

Kokkuvõttes

Mõlemad võimalused – Pirita sadamas asuv reisilaev talvekuudel ja Naissaar suvekuudel – pakuvad juubelipidustuste jaoks meeldejäävaid ja ainulaadseid kogemusi. Valik sõltub peamiselt isiklikest eelistustest, aastaajast ja sellest, millist tüüpi pidustusi eelistatakse.

Küsi juubelipeo pakkumist
suvepäevad Naissaarel

Safari kastiautodega

Väljasõit loodusesse võib olla ka vinge seiklus! Lõbus safari kestab 3 tundi ja sellestki jääb väheks, kui tahta kõik saarel asuvad põnevad kohad üle vaadata.

suvepäevad Naissaarel

Pidu! Pidu!

Naissaarel saab püsti panna korraliku peo, mis ei häiri mitte kedagi. 90% saarel viibivatest inimestest on seal  firmaürituse raames ning saavad mõnusasti lõõgastuda ja tantsida kasvõi hommikuni. Suvepäevad hommikuni toimuvad vaid valitud majades. Küsi pakkumist !

Suvepäevad rannas majaka juures

Inimtühjad liivarannad

Naissaare kaunid liivarannad on vaatamist ja nautimist väärt. Saare parimad suplusrannad asuvad Hülkari neemel, kust avaneb ilusa ilma korral vaade Tallinna siluetile.

Millal pidada pidu, kas pidada sees või nädalavahetusel ?

Juubeli pidamine nädalavahetusel suurema arvu külalistega pakub mitmeid eeliseid võrreldes töönädala sees toimuva pidustusega, eriti kui planeerida hommikune väljasõit Naissaarele koos saaretuuri ja peolauga laeva privaatruumis. Siin on põhjused, miks see võib olla atraktiivsem valik:

sünnipäeva ideed täiskasvanutele
pidu laevas sünnipäeva ideed täiskasvanutelevõi saarel
sünnipäeva ideed täiskasvanutele

1. Suurem Osalejate Arv

Nädalavahetusel on külalistel tõenäolisem vaba aeg, mis võimaldab neil üritusest osa võtta. See tähendab, et saate kutsuda suurema arvu inimesi ja oodata kõrgemat osalusmäära, mis on eriti oluline juubelite puhul, kus soovite jagada tähtsat sündmust võimalikult paljude lähedaste ja sõpradega.

2. Päevane Ajakava

Hommikune väljasõit ja päevane pidu võimaldavad külalistel nautida päeva täiel rinnal, kasutades ära päevavalgust ja soodsamaid ilmastikutingimusi, eriti kevadest sügiseni. See võimaldab korraldada mitmekülgsemaid tegevusi, nagu saaretuurid ja väljas einestamine, mis võivad õhtusel ajal olla keerukamad või vähem nauditavad.

3. Eriline ja Meeldejääv Kogemus

Väljasõit Naissaarele koos saaretuuri ja peolauga pakub külalistele ainulaadset ja meeldejäävat kogemust, mis erineb oluliselt tavapärasest restoranis või koduaias peetavast süldipeost. Selline päev täis seiklusi ja uusi elamusi jätab kustutamatu mulje nii sünnipäevalapsele kui ka külalistele.

4. Vähem Stressi Korraldajatele

Nädalavahetusel ürituse korraldamine võib pakkuda korraldajatele rohkem aega ettevalmistusteks ja vähem stressi, kuna ei pea muretsema järgmise päeva töökohustuste pärast. See võimaldab korraldajatel üritust rohkem nautida, teades, et külalistel on järgmine päev aega puhata.

5. Privaatsus ja Eksklusiivsus

Peolaud laeva privaatruumis pakub eksklusiivset keskkonda, kus saate tähistada ilma võõraste segajateta, luues intiimsema ja personaalsema õhkkonna. See on eriti oluline juubelite puhul, kus soovite, et tähelepanu oleks sünnipäevalapsel ja tema lähedastel.

6. Loodusega Ühendumine

Naissaarel veedetud päev võimaldab külalistel loodusega lähedasemalt ühenduda, pakkudes vaheldust linnakärast ja igapäevasest rutiinist. Looduslikus keskkonnas viibimine on tõestatult stressi vähendav ja meeleolu tõstev, muutes ürituse veelgi nauditavamaks.

Kokkuvõttes

Juubeli pidamine nädalavahetusel suurema arvu külalistega, eriti hommikuse väljasõiduga Naissaarele, pakub unikaalset ja rikkalikku kogemust, mis ühendab inimesi, loob meeldejäävaid mälestusi ja tähistab elu tähtsaid hetki erilisel viisil.

Küsi juubelipeo pakkumist

Teeme sulle kiire pakkumise

Soovid pidada ühe tõeliselt meeldejääva ja ägeda sünnipäeva? Kui jah, siis selleks me olemegi! Vastame kõikidele küsimustele ja üheskoos korraldame ürituse, mis paneb naeratama ja viib peoperemehe ja tema külaliste tuju kõrgustesse.

Päringutele vastame üldjuhul ühe tööpäeva jooksul. Kui vastusega on kiire, võid julgelt ka helistada.

Küsi pakkumist

Klientide tagasiside