Firmaüritused

Veedame väga suure osa oma ajast tööl. Meid ümbritsevad samad inimesed ja sama keskkond. Firmaüritused lähendavad kolleege ja tõmbavad ka rutiinist välja. See on midagi teistsugust ja pakub vaheldust. Monica tiim pakub erinevaid firmaüritusi nii merel kui ka meie imelistel saartel- Naissaarel ja Aegnal. Ainult tunnike sõitu ja oledki kohal! Lisaks pakume kliendiüritusi ja elamuskoolitusi.

Küsi pakkumist
Sünnipäeva korraldamin

Millised on meeldejäävad firmaüritused?

Mis teeb tavalisest firmaüritusest meeldejääva firmaürituse? Vastus on väga lihtne: toredad inimesed+ Eestimaa loodus+ kaasahaaravad ühistegevused= üritus, mis jääb meelde ja millest kohvipausilgi räägitakse. See on üritus, kus stress jäetakse mandrile ja üheskoos veedetakse kvaliteetaeg, mis loob ühtsustunnet! Just need ongi firmaüritused maal ja merel.

Firmaüritused saartel – suvepäevad

Mis oleks kui töökollektiiv saaks põgeneda kontorist nii kaugele kui võimalik? Vaid tunnike sõitu ja olete Aegnal või Naissaarel. Seal ootavad teid põnevad saaretuurid ning militaar-ja kultuurirajad. Saartel saab linnakärast puhata ja võtta aja maha- me näitame teile kui ilus on Eestimaa loodus. Garanteerime, et pakume kõige ägedamaid firmaüritusi saartel. Ahjaa, me teeme vingeid üritusi ka Pirita jõeorus.

vaata lähemat …
Teistmoodi jõulupidu firmadele. Mida erilisem on jõulupidu, seda kauem seda mäletatakse.

Firma jõulupidu laevas

Mida erilisem on jõulupidu, seda kauem seda mäletatakse. Kuidas oleks kui see aasta oleks kõik täiesti teistmoodi? Kinke jagaks kapten Morgan või…merejumal Poseidon? Ahjaa, see kõik toimuks ehtsas merelaevas ! Või soovite korraldada hoopis jõulupeo, kus promill on null? Soovite mängida ohtralt seltskonnamänge või võistelda meeleolukal karaokevõistlusel? See kõik on võimalik!
Reisilaev Monica peotiim pakub täislahendust, kus teie soovite ja meie teostame!

vaata lähemat …
Tunnine meresõit ja teid ootab maagiline Naissaar.

Firmaüritused Naissaarel

Tunnine meresõit ja teid ootab maagiline Naissaar. See on saar, millel on, mida pakkuda. Sõita saab nii sõjaväeauto kastis kui kitsarööpmelisel raudteel. Naissaare metsiku ja meeliköitva looduse kõrvale saate seigelda militaarbetooni ja brutaalsete merekindluse müüride vahel. Naissaar pakub võimalust olla nii aktiivne kui passiivne. Pärast mõnusat matka võib lihtsalt olla ja eraldatust nautida. Ööbimiskohti on saarel lausa 250 inimesele. Põnevad vaatamisväärsused ja kaunis loodus ootab juba!

Küsi pakkumist
Õpilasreisid

Firmaüritused Aegnal

Kõigest 30 minutit laevasõitu ja…olete saabunud Aegna saarele. Olles küll 6 korda väiksem kui Naissaar, pakub see ilu ja meeldejäävaid hetki igaühele. Aegna on oma olemuselt müstiline ja kaunis saareke Tallina lahes. See on saar, mille võlu peitub tema väiksuses. Autosid seal ei vura ning kõikjale minnakse jalgsi. Joostes jõuaks ühe päevaga mitu tiiru peale teha.  Ööbimiskohti on seal 25-le inimesele- see on ju piisav punt, kellega midagi vinget ette võtta? Aegna ootab avastamist!

Küsi pakkumist
sünnipäeva pidamine Harjumaal

Firmaüritused merel

Lisaks saartele pakume firmaüritusi ka merel. Mida merel teha saab? Näiteks saab läbi viia tooteesitlusi, korraldada pidulikke õhtusööke või jõulupidu. Kusjuures piduliku õhtusöögi juurde kuulub ka sadamas peetav afterparty. Lisaks saab läbi viia seminare, milles sisaldub ka saaretuur. Merel on võimalusi igale maitsele!

Firmaürituse või kliendiürituse korraldamine reisilaevaga merel või sadamas või sõites näiteks Naissaarele võib pakkuda mitmeid eeliseid, mis eristuvad traditsioonilisest maismaal toimuvast sündmusest.

Sõidugraafik Naissaarele
firmaüritus laevas

Miks  firmaüritus merel ja kellele ?

Eriline ja meeldejääv kogemus: Vee peal toimuv üritus pakub ainulaadset keskkonda, mis jääb külalistele kauaks meelde.

Töötajate tunnustamine: Selline üritus võib olla suurepärane viis näidata töötajatele, kui palju neid hinnatakse. Mereõhk ja vaheldus tavapärasest keskkonnast võivad aidata töötajatel lõõgastuda ja end väärtustatuna tunda.

Kliendi- või partnerisuhete tugevdamine: Merel toimuv üritus võib aidata luua sügavamaid ja isiklikumaid suhteid klientide ja partneritega. Eriti kui üritus on hästi korraldatud, võib see jätta kustumatu mulje.

Naissaare atraktiivsus: Naissaar on ajaloolise ja loodusliku iluga koht. Saarel toimuv üritus pakub võimalust tutvuda kohaliku looduse, ajaloo ja kultuuriga, muutes sündmuse veelgi erilisemaks.

Privaatsus ja keskendumine: Merekeskkond pakub sageli privaatsemat keskkonda kui maismaal asuvad üritused. See võib aidata keskenduda ürituse eesmärkidele, olgu selleks siis töötajate koolitus, strateegilise plaani arutamine või lihtsalt sotsialiseerumine.

Loomulik ja sundimatu meeskonnatöö: Merekeskkonnas toimuvad tegevused, nagu näiteks laeva peal liikumine või saarele maabumine, võivad soodustada meeskonnatööd ja koostööd.

Sihtrühm: Firmaüritus reisilaevaga või Naissaarel võib olla sobiv kõigile – juhtkonnast kuni töötajateni, samuti klientidele, partneritele ja potentsiaalsetele klientidele.

Tooteesitlused ja reklaam: Kui ettevõte soovib esitada uut toodet või teenust unikaalses keskkonnas, võib merel toimuv üritus pakkuda ideaalset tausta ja eristuda konkurentidest.

Kultuuri ja väärtuste edendamine: Eriti Eesti ettevõtete jaoks võib mere- ja saarekultuuri väärtustamine olla oluline osa nende identiteedist.

Küsi pakkumist
pidu laevas sünnipäeva ideed täiskasvanutelevõi saarel

Töötajaid ühendav üritus

Kolleegid veedavad suure osa oma ajast koos. Tööpäev möödub palju mõnusamalt kui on ühtsustunnet, saab natuke nalja ja on meeldiv olla. Suvepäevad, jõulupeod, kevadpäevad jms on üritused, mis lähendavad ja toovad rutiinist välja! Lisaks sellele suurendavad sellised üritused ka motivatsiooni ja üldist heaolutunnet. Tulemuseks on kolleegid, kelle silmad säravad ja kellega on meeldiv koos töötad

Küsi pakkumist

Elamuskoolitus Naissaarel

Elamuskoolitusel arendatakse võimeid, mida ei saa mõõta IQ testiga. See on seotud EQ ehk emotsionaalse intelligentsusega. Kas teadsid et EQ ehk emotsionaalne intelligentsus on juhtivatel positsioonidel äärmiselt oluline? Kusjuures tähtis on see ka tehnikainimestel, kuna EQ aitab neil paremini arendada oma tehnilisi oskusi. 

Elamuskoolituste käigus lahendatakse mitmeid intellektuaalseid, loomingulisi ja meelelahutuslike ülesandeid. Need aitavad märgata inimeste loomulikke andeid, avastada tõelist potentsiaali ja õpetavad ka rollijaotust rühmatöös.

Ühenda produktiivne tegevus väljasõiduga saarele või põnevasse mereäärsesse paika. Planeerime üheskoos elamuskoolituse, millega avastad meeskonna tõelised võimed!

vaata lähemat …

Kliendiüritus

Kliendiüritus annab võimaluse hoida oma püsikliente ja näidata, et neist hoolitakse. Igaühele meist meeldib tähelepanu ja tunnustus. Mis arvad, kas sinu klientidele meeldiks päev Naissaarel või Aegnal? Põnevad seiklused ja tegevused ootavad igatahes mõlemal saarel. Me hoolitseme kõige eest ja teil jääb üle vaid nautida. Maitsev catering, meelelahutus ja kogemustega meeskond muudavad teie kliendiürituse igati  sujuvaks.

vaata lähemat …

Teeme sulle kiire pakkumise

Soovid korraldada ühe tõeliselt meeldejääva ja ägeda firmaürituse? Kui jah, siis selleks me olemegi! Vastame kõikidele küsimustele ja üheskoos korraldame ürituse, mis paneb naeratama ja viib töökollektiivi motivatsiooni kõrgustesse.

Päringutele vastame üldjuhul ühe tööpäeva jooksul. Kui vastusega on kiire, võid julgelt ka helistada.

Küsi pakkumist

Klientide tagasiside

Vaata lisaks

suvepäevad

Firmaüritused töötajatele

kliendiüritused Naissaarel

Firmaüritused kliendile

firmaüritused merel

Firmapeod merel

seminariruumid laevas ja saartel

Seminarid merel ja saartel

elamuskoolitus Naissaarel

Elamuskoolitus Naissaarel

Firma jõulupidu

Jõulupidu laevas