Laeval Monica saad korraldada kliendi vastuvõtte, jõulupidusid ja juubeleid koos toitlustuse ja meelelahutusega

Parimad firmaüritused toimuvad reisilaevas Monica. Meelelahutuseks soovitame DJ-id ja erinevaid bände, kes meil juba esinemas käinud on. Saad meilt kõik vajaliku ja veel pealegi.

Firma jõulupidu laevas? Miks mitte

Kui oled firma jõulupidu korraldamas, siis üllata enda meeskonda ja kingi neile meeldejääv elamus.

Firma jõulupidu laevas on täiesti teistmoodi – õhkkond on teine, meeleolu on lõbus ning terve kollektiiv on ühiselt laevas. Jõulupidusid korraldame meie talvekodus Pirital. Enamalt toimuvad jõulupeod läbiva mereteema või stiilipeo tähe all. Laevas ootab sind meie meeskond kaetud laua ja vahuveinipokaalidega. Loe edasi

Küsi pakkumist

Stiilipidu laevas Monica

Stiilipidudeks laevas pakume välja mitmeid teemasid nagu: piraadilaev, meremeeste pidu, loomade farm, maffia koosolek, soovahetus, Love Boat, meeletu lapsepõlv, nõidade öö, kuulsuste kokkutulek.

Stiilipidu saab täiendada väljasõiduga merele või aktiivsete tegevustega (aardejaht, kaatrisõit vms.). Lisaks saame kohapeale tuua tünnisauna ja kümblustünni. Saad otse laevast sauna minna, täiesti harukordne võimalus.

Meie lõbusad madrused hoolitsevad kõige peoks vajaliku eest. Väsinud külalistele pakume soodsaid ööbimiskohti laevast 10 min jalutustee kaugusel. Loe edasi

Klientide tagasiside