Ekskursioonid jeebiga (4×4 maastikuautoga) on mõeldud eelkõige väikestele gruppidele ja mugavust väärtustavale inimestele.

Samuti on mõeldud jeebiekskursioon inimestele, kes tahavad kuni 3 tunni jooksul kas rahulikumas tempos või võimalikult palju Naissaarest teada saada.

Suurim eelis on jeebi ehk väikese maastikuauto ekskursioonil seisneb selles, et ekskursioon on palju põhjalikum kui tavaline kastiauto ekskursioon ning kestab 1.5h asemel reeglina 3 tundi ning kuna inimesi on vähem, kestab giidiga jalutuskäik kindlusesse ning autokastist peale-ja maharonimine oluliselt vähem aega. Tänu sellele saate rohkem giidi personaalset aega, ning ajaloo vastu huvi tundes saate küsida ja kuulete samuti palju rohkem kui tavalise tempoka kastiauto ekskursiooniga.

Jeebiekskursiooni sihid on on palju rikkalikumad kui tavalised kastiauto ekskursioonid ja lisaks võib käia ka kultuuriobjektidel: kirikus ja Nargen Opera kontserdisaali juures. Meie jeep-maastikuautoks on kuni 12 kohaline 4-veoaga maastikuauto (UAZ) koos autojuht-giidiga.

Ei oska seiklustegevust valida? Võrdle seiklustegevusi 

Broneeri / Küsi pakkumist
YouTube video

Klientide tagasiside