Meeldejäävad suvepäevad

suvepäevad

Mis muudab suvepäevad meeldejäävaks? Kas mäletate mille poolest on möödunud suvepäevad olnud erilised ?

Kui need möödunud suvepäevad on toimunud üle mere mingil saarel, siis mäletavad kõik saarele jõudmise lugu ning meresõitu.

Meie sõidame oma laevadega Naissaarele ja Aegnale ning korraldame mõlemal saarel ka suvepäevi. Mõlemad saared asuvad Tallinna lahes ja on vaid tunnise meresõidu kaugusel Tallinnast.

Suvepäevad Aegnal või Naissaarel ?

1 või 2 päevased suvepäevad ?

Milleks jääda saarele ööbima kui öösel saab linna tagasi sõita?
Pigem teeme siuka päeva saarel ja ärkame hommikul omas voodis.

Ehk suunaks majutuse ja teise päeva söökide lisakulu  teeks veelgi sisukamasse päeva ?

 Pika suvepäeva sisse mahub nii mõndagi !

Vaata lähemalt
ühepäevased suvepäevad

suvepäevad Naissaarel

Suvepäevad Aegnal võ Naissaarel?

Aegna on 6 korda väiksem kui Naissaar kuid ei saa öelda, et suvepäevad Aegnal  mööduvad vaesemalt. Suur erinevus on aga selles, et Aegnal saarel ei ole autosid ja ring saarele tehakse peale jalutades, Samas Naissaarel asuvad kõige põnevamad vaatamisväärsused sadamast ~12 km kaugusel ja seetõttu sõidame neid vaatama kastiautoga.

Kui majutuskohtade arv on oluline, siis Naissaarel on kokku üle 300 voodikoha, Aegnal 50.

Kui ühel neist kahest saarest olete juba käinud, siis soovitame seekord neis kahest variandist veel külastamata saar valida, et pidada maha meeldejäävad suvepäevad.

Suvepäevad Naissaarel

suvepaevad-Naissaar-kaart_small

Kuidas kõlab lõbus tunnine laevasõit maagilisele Naissaarele, See oleks justkui ajas tagasisõit. Ei ole maailmas palju kohti kus saate sõita sõjaväeauto kastis, kitsarööpmelisel raudteel rongiga ning nautida metsikut loodust militaarbetooni vahel.

Ainulaadne võimalus ronida tsaariaegsete brutaalsete merekindluse müüride vahel ja mingi aeg hiljem nautida täielikku eraldatust kasvõi mitu päeva jutti.
Suvepävad Naissaarel on suur motoriseeritud seiklus, samas Aegnal me jalutame militaarvetooni vahel.

Suvepäevad Aegnal

suvepäevad Aegnal

Kuidas tundub vaid 50 minutiline laevasõit piki rannikut müstilisele Aegna saarele? Aegna saar on küll 6 korda väiksem kui Naissaar kuid just selles väiksuses peitub saare võlu. Aegna saarele jõuab joostes ilmselt päeva jooksul mitu ringi peale teha. Suvepäevad Aegnal on teistsugused kui Naissaarel. Saar on väike ja jõuab igale poole.

Suvepäevad Naissaarel – kuidas ?

Suvepäevad algavad juba kogunemisega sadamasse. Peojuht aitab meeleolu luua. Seejärel sõidame reisilaevaga Tallinna lahele, laevale mahub korraga kuni 200 inimest.

Tunniajase laevasõidu jooksul on teil soovi korral võimalik nautida laevast ette tellitud sööke ja jooke ning tunda ennast muidu mõnusasti. Kui on soovi, võib peojuht programmiga alustada laevas või juba sadamas, suvepäevaliste kogunemisel.

Saarele jõudes võetakse meid vastu ning juhatatakse majutuskohta või viiakse kohe põnevale sõidule, olenevalt sellest, kas te plaanite saarel öö veeta või mitte.

Teise variandina võime sõita paradiisirannal asuva peotelgi juurde, kus avate koos lipu heiskamisega pidulikult suvepäevad ning naudite veepargi mõnusid.

Loe täpsemalt
suvepäevad Naissaarel

Suvepäevad Aegnal – kuidas ?

Suvepäevad kulgevad Aegnal sarnaselt Naissaarega. Programm saarel on sarnane. Kõigepealt Aegna sadamast asjad kärusse ja jalutame laagriplatsile. See on vajalik selleks, et kõik hiljem teaksid kuhu sööma tulla.

Traditsiooniliselt sisaldavad suvepäevad Aegnal pikemat või lühemat giidiga jalutuskäiku või maatikumängu või hoopis paaritunniseid rannamänge. Pikema päeva puhul mahuvad päeva aktiivset osalemist võimaldab loodusmatk koos fotojahiga ja peale kosutavat lõunat ka puhkus rannas või veemängud. Õhtul on klassikaliselt õhtusöök ja lõbus meelelahutusprogramm või istumine lõkke ümber.

Sisukama ja pikema päeva puhul on võimalik ühepäevase suvepäevade raames ka hilisõhtune ärasõit linna.

Loe täpsemalt
suvepäevad Aegnal

suvepäevad Naissaarel

Safari kastiautodega

Väljasõit loodusesse võib olla ka vinge seiklus! Lõbus safari kestab 3 tundi ja sellestki jääb väheks, kui tahta kõik saarel asuvad põnevad kohad üle vaadata.

Suvepäevad rannas majaka juures

Inimtühjad liivarannad

Naissaare kaunid liivarannad on vaatamist ja nautimist väärt. Saare parimad suplusrannad asuvad Hülkari neemel, kust avaneb ilusa ilma korral vaade Tallinna siluetile.

suvepäevad veepargiga

Mobiilne veepark

Soovi korral toome randa mobiilse veepargi, mis kujutab endast täispuhutavaid basseine ja muid atraktsioone.

suvepäevad Naissaarel

Matkarajad Naissaare ainulaadse looduse keskel

Naissaar on päris suur ning siia mahub tervelt kolm matkarada. Valime selle, mis on teile kõige meelepärasem ja jõukohasem. Matkal olles saame tutvuda saare ainulaadse looduse ja ajalooliste rajatistega. Suvepäevad võivad kuid ei pea mööduma matkates. Jalavaeva lühendame kastiauto sõiduga

suvepäevad Naissaarel

Kitsarööpmeline raudtee ja vagunsaun

Rongisaun, anyone? Naissaare kitsarööpmelisel raudteel sõidab lõbus peorong, mille koosseisu kuulub ka eksootiline vagunsaun. Hüva leili, kallid kolleegid!
Suvepäevad rongisauna mägemata  – järelikult oled vales kohas ööbinud !

suvepäevad Naissaarel

Pidu! Pidu!

Naissaarel saab püsti panna korraliku peo, mis ei häiri mitte kedagi. 90% saarel viibivatest inimestest on seal  firmaürituse raames ning saavad mõnusasti lõõgastuda ja tantsida kasvõi hommikuni. Suvepäevad hommikuni toimuvad vaid valitud majades. Küsi pakkumist !