ühepäevased suvepäevad

Ühepäevased suvepäevad  ?

Ühepäevased suvepäevad, on see veidrus või kergendus osalejatele ja korraldajatele ?

Ühepäevased suvepäevad annavad mitemid võimalusi:

  • Milleks jääda ööbima kui hiljemalt keskööks saab linna tagasi ?
  • Pigem kompaktsem päev ja sõidame päikeseloojangul tagasi
  • 12 h sisse mahub palju tegevusi, meelelahutust ja mitu toitugi
  • töötajad on linna jõudes oma aja peremehed ja hommik ei lähe raisku
  • Boonusena saab pidu DJ-ga jätkata laevas või vanalinna ööklubis
  • jääb ära majutuse ja  II päeva söökide  ning tegevuste lisakulu


Kuidas tundub kui suvepäevade majutus ja sellega seonduv lisakulu asendada siukama päeva ja kauni tagasisõiduga päikeseloojangul ?
Kaalu ka ühepäevaseid  suvepäevi ! 

Küsi 1 päevaste pakkumist
ühepäevaste suvepäevade kohad

Ühepäevaste suvepäevade kohad  ?

Väikesaared Aegna ja Naissaar on parimad suvepäevade kohad Harjumaal.

Aegna on 6 korda väiksem kui Naissaar kuid ei saa öelda, et suvepäevad Aegnal  mööduvad vaesemalt. Suur erinevus on aga selles, et Aegnal saarel ei ole autosid ja saarel saab ainult jalutada, Kuna aga Naissaarel asuvad kõige põnevamad vaatamisväärsused sadamast ~20 km jalgsimatka kaugusel ja seetõttu sõidame neid vaatama kastiautoga ja matkame giidiga objektini baid max 300m. Siiski mitme peatuse korral, koguneb  paar tuhat sammu.

Kui ühel neist kahest saarest olete juba käinud, siis  valige seekord teine saar.  Mõlema saare loodus on imeline ja süüa saate hästi ning hoolitseme ka hea meelelahutuse eest.

Küsi 1 päevaste pakkumist
Sünnipäeva korraldamin

Ühepäevased suvepäevad kui teemapidu

Organiseerime ettevõtetele elamusterohked ühepäevased suvepäevad Naissaarel või Aegnal. Selleks, et firmaüritus oleks veelgi meeldejäävam, pakume välja suvepäevade teemaks – sanatoorium ehk „Mehed ei nuta“ või “Üakid pannakse vööri”.

Selleks on Naissaar oma maalilise looduse ja mererandadega suurepärane asukoht. Piisavalt kaugel linnakärast, kuid samas mugavalt pealinna lähedal! Lisaks on olemas kõik vajalik – grillimisplatsid, katusealused ja peotelk. Valged kitlid selga ning metsa värsket õhku hingama!

Aga praegu on ülesanne number üks, leida paat!“ Reisilaev Monica võtab hommikul kell 10.00 suvepäevalised sadamast peale. Laevadesse  mahub korraga kuni 140 + 100 inimest (289 in kahe reisiga). Merel on võimalik serveerida sööke ja jooke. Reis Naissaarele ja Aegnale  kestab ligikaudu 1h. Saarele jõudes viiakse suvepäevlised saarega tutvuma giidi saatel või omapead fotojahti või aardejati mängides. Seejärel avame suvepäevad lipuväljakul.

Kuna AEGNA saarel on looduskaitseala ja autosid ei ole, siis kellele meeldib rohkem matkata, küsige ühepäevaste suvepäevade pakkumist Aegna saarel.

„Sanatoorium… Sanatoorium, see on puhkus, baar, naised, muusika! Mina olen täiesti terve mees ja tahan seda kõike saada!“

Küsi 1 päevaste pakkumist

Klientide tagasiside