Ühepäevased suvepäevad Naissaarel või Aegnal

Organiseerime ettevõtetele elamusterohked ühepäevased suvepäevad Naissaarel või naabersaarel Aegnal. Selleks, et firma üritus oleks veelgi meeldejäävam, pakume välja suvepäevade teemaks – sanatoorium ehk „Mehed ei nuta“ või “Üakid pannakse vööri”.

Selleks on Naissaar oma maalilise looduse ja mererandadega suurepärane asukoht. Piisavalt kaugel linnakärast, kuid samas mugavalt pealinna lähedal! Lisaks on olemas kõik vajalik – grillimisplatsid, katusealused ja peotelk. Valged kitlid selga ning metsa värsket õhku hingama!

Küsi pakkumist NAISSAAREL

„Aga praegu on ülesanne number üks, leida paat!“ Reisilaev Monica võtab hommikul kell 10.00 suvepäevalised Tallinnas sadamast peale. Laeva mahub korraga kuni 240 inimest (480in kahe reisiga). Merel on võimalik serveerida sööke ja jooke. Reis Naissaarele ja Aegnale  kestab ligikaudu 1h. Saarele jõudes viiakse suvepäevlised saarega tutvuma giidi saatel või omapead fotojahti või aardejati mängides. Seejärel avame suvepäevad lipuväljakul.

Kuna AEGNA saarel on looduskaitseala ja autosid ei ole, siis kellele meeldib rohkem matkata, küsige ühepäevaste suvepäevade pakkumist Aegna saarel.

Küsi pakkumist AEGNAL

Vaata pilte eraldi tellitavast veepargist:

„Sanatoorium… Sanatoorium, see on puhkus, baar, naised, muusika! Mina olen täiesti terve mees ja tahan seda kõike saada!“

Parem 1 toimekas päev kui raisata 2 päeva

Meie tõeliseks väljakutseks oli korraldada  kuni 500 in ühepäevased suvepäevad.  Ööbima Maissaarele  jäi 300 in kuid 200 in viisime keskööseks linna tagasi.
Hiljem kiideti korraldajaid, et ärkaksid hommikul a voodis ja järgmine päev ei läinud raisku.


Loomulikult ei tähenda see seda, et 100 ega 50 in suvepäevad ei ole meie jaoks väljakutse.
500 on lihtsalt meie suutlikuse piir ja iga väiksem kollektiiv on vägagi teretulnud.

Ühepäevaseid suvepäevad annavad mitemid võimalusi:

töötajad on juba keskööst oma ja peremehed
päeva saab plaanida sisukamaks, 12 h sisse mahub paljugi
jääb ära majutuse ja a II päeva söökide ning tegevuste lisakulu


Kaalu ka ühepäevaseid  suvepäevi ! 

Küsi 1 päevaste pakkumist
ühepäevased suvepäevad

Muudame teie suvepäeva seikluseks paradiisisaarel

Ühepäevased suvepäevad – nende  osavõtjad või siis teemaga kaasa minnes – sanatooriumi külastajad – saavad oma keha ja meelt ergutada safari-autoekskursiooniga või hoopis rongisõiduga ürgses metsas. Meeskonnamängud panevad koostööoskused proovile naljakas võtmes.

Saarega tutvutakse läbi matkade või hoopis mängides fotojahti/ tugrikujahti/ aardejahti. Samuti on suvepäevaliste meelt lahutanud filmivõtted, kus näitlejarollides astuvad üles suvepäevalised ise!

Eraldi on võimalik tellida veepark, mis on soojal suvepäeval kui kirss tordil. Veepargi atraktsioonide hulka kuuluvad veebatuudid, banaanid, tuubid, veesuusad. Kes parajasti vees möllata ei soovi, saab rannaliival päikese käes peesitada või rannamängudest osa võtta.

Õhtul toimub peotelgis stiilipidu, kus kõik saavad ennast vabaks lasta!

„Juba tahate magada, unetud?“ #Ühepäevased-suvepäevad lõppevad hilise tagasisõiduga pealinna , 21.00-22.00. Nii jõuavad kõik unetud oma koju pehmesse voodisse või siis hoopis linna edasi pidutsema.

Konsulteerime teid koha-ja programmivalikul kuni ürituse täieliku teostuseni. Aitame korraldada viimase peal tegevuskava ja anname nõu. 20 aastat kogemust, küsi meie käest vähemalt vaiante !

Ettevõttete suvepäevade galerii:

või helista meile ja küsi nõu

Küsi 1 päevaste pakkumist
Aegna mereriigi ajaloost
FB grupp Aegna võlud
Ekskursioonid Naissaarel
Ekskursioonid Aegnal

Klientide tagasiside