Majutus Naissaarel villades (puhkemajades)

Majutus Naissaarel on valdavalt suurtes tubades. Majutus Lux villades aga enamalt kahestes tubades WC ja Duššiga.
Majadest sinine ja roheline maja (väljaarvatud kollane) on identsed. Mõlemas majas on 14 magamise kohta ja kokku 28 kohta, kus 2-kohalisi tube on 4 ja 2 tuba on 4-kohalist. Kõigis tubades on narid. Majas on kaks wc-d ja üks duśś. Söömas tuleb käia naabrite juures või ise teha suurtel mangaanidel (väligrillidel). Boonuseks on asjaolu, et majade kõrval on ka unikaalne, sõiduvõimeline vagunsaun raudteevagunil.

Majutus Naissaarel Lux villades – mugavaimates puhkemajades.

Sovitan kindlasti tellida kui teid 10-20in, saate suurtest majadest privaatsema ja luksulikuma majutuse. Luksuseks Naissaare mõttes võib lugeda seda, et   enamus toad on  2 kohalised  ja iga majas on kaks Wc-d ja dušš, olukorras kus saarel ei ole elektritki. Elekter on neis majades ainult tänu generaatorile, mida üle tänava majast kävitatakse. Kuna asute Naissaare küla keskuses, siis sobivad villad eelkõige linnaluksust mitte taga ajavatele nautlejatele kes samas soovivad olla elu keskpunktis.

Hinnas sisaldub: voodipesu (padi, tekk, lina, tekikott/lina, padjapüür, käterätik).
Vabad ajad: paremal olevas kalendris

VILLAD on Naissaare kõige hubasem majutus.

Kahesed toad, ahjuküttega puumajad, WC ja duššid koridoris, lukustatvad toad, üks korrus ning hohvik ja terass maja kõrval.
Küsi pakkumist villades

Klientide tagasiside