Õpilasreisid Naissaarel

Õpilasreisid Eestis võivad olla sama põnevad ja harivad, kui välismaal ning meil on hea meel teile tutvustada erinevaid õpilasreiside pakette. Meiega on teie õpilasreisid meeldejäävad ja harivad.

Tulge meiega Naissaarele ja me korraldame ära nii sõidu, hariva tegevuse, meelahutuse kui ka toitlustamise. Teie ülesandeks jääb vaid üritusest rõõmu tunda, korraldusliku poole eest vastutame meie.

Vaba aja sisustamisega tegelevad Viljandi Kultuuriakadeemia animatöörid, kes lähenevad saare tutvustamisele ja reisi läbiviimisele aktiivselt ja loovalt.

Küsi pakkumist

Põnevad 1- või 2-päevased õpilasreisid Naisaarel

õpilasreisid Naissaarel

Vastavalt teie soovidele paneme kokku 1- või 2-päevase õpilasreiside paketi, mis on täis huvitavaid tegevusi ja põnevat uudistamist. Meie meeskond on Naissaarega seotud olnud aastast 2001, tunneme seda nagu oma viit sõrme ja sellepärast võite kindlad olla, et meie korraldatud õpilasreis Naissaarel on hariv, lõbus ja jääb teile meelde.

Ööbimisega õpilasreis Naissaarel on lastele omaette põnev elamus. Saarel on piisavalt telkimiskohti, võimalus magada oma telkides või küttega sõjaväetelkides. Kellele telgis ööbimine ei istu, saab põhku pugeda ka voodiga majutuskohas.

Kui teie klass ei soovi saarele ööbima jääda, viib meie laev Monica teid õhtul Tallinnasse tagasi.

Ükskõik, kas valite 1- või 2-päevase õpilasreisi, tegevust jätkub Naissaarel veel kolmandakski päevaks.

Õpilasreisid Naissaarel annavad jututeemat veel aastateks!

Küsi pakkumist

Miks korraldada õpilasreisid Naissaarel?

Naissaar on Tallinnast kõigest tunnise meresõidu kaugusel, ometi on seal olles tunne, nagu oleksite jõudnud maailma lõppu. Seda muljet süvendavad mahajäetud militaarrajatised ja Peeter Suure Merekindluse müürid.

Õpilasreisid 1
Õpilasreisid 2
Õpilasreisid 3

Samuti eriline loodus, põlismetsad, inimtühjad liivarannad ja hiigelsuured rändrahnud, millest suuremate ümbermõõt on kuni 10 meetrit!

Õpilasreisid Naissaarel
Õpilasreisid Naissaarel
Õpilasreisid 5

Saarel sõidame ringi sõjaväe kastiautodega ja rongiga ning teeme saarele tiiru peale jalgsi või jalgratastega (võimalik on kasutada saarel olevaid rattaid või võtta kaasa enda omad).

Õpilasreisid Naissaarel 3
Õpilasreisid 6
Õpilasreisid Naissaarele 5

Naissaarel on discgolf’i rada, rannas on võimalik ujuda ja tuletorni tipust imekauneid fotosid teha. Pildistada saab ka laeva kaptenisillas.

Õpilasreisid 7
Õpilasreisid 9
Õpilasreisid 11

Et saarel on tegemist palju ja kõike paraku teha ei jõua, oleme tegevused jaotanud erinevatesse pakettidesse.

Õpilasreisid Naissaarel

1-päevased õpilasreisid

Õpilasreiside pakett 1

2-päevased õpilasreisid

Õpilasreiside pakett 2

Kas tegite klassikoosoleku ja valisite meelepärase paketi välja? Super, andke meile sellest teada!

KÜSIGE PAKKUMIST

Klientide tagasiside