Õpilasreisid Naissaarele või Aegnale

Õpilasreisidel lastele võib Naissaare ekskursioonidel kastiautode ja rongiga sõitmine olla eriti põnev mitmel põhjusel, samas kui Aegna pakub teistsugust, kuid samuti rikastavat kogemust jalgsi matkamise näol.

Siin on mõned põhjused, miks lapsed võivad eelistada Naissaare kastiauto tuure  ja kuidas Aegna jalgsi matkamine võib samuti pakkuda väärtuslikke elamusi.

õpilasreisid Naissaarele

Naissaare Ekskursioonid

 1. Seikluslik tunne: Kastiautode ja rongiga sõitmine pakub lastele seikluslikku tunnet, mis on erinev tavapärasest koolipäevast või isegi tavalisest ekskursioonist. Transpordivahendite eripära ja sõit militaarobjektidele lisavad põnevust.
 2. Ajaloohuvi äratamine: Militaarobjektide külastamine koos transpordivahenditega, mis on ajalooliselt seotud sõjaliste tegevustega, aitab äratada lastes huvi ajaloo ja sõjanduse vastu. See teeb õppimise interaktiivseks ja meeldejäävaks.
 3. Dünaamiline õppekeskkond: Kastiautodega ja rongiga liikumine võimaldab külastada mitmeid paiku ühe päeva jooksul, muutes õppekeskkonna dünaamilisemaks ja mitmekesisemaks. See hoiab laste tähelepanu ja uudishimu üleval.
õpilasreisid Naissaarele

Aegna Jalgsi Matkamine

 1. Lähedus loodusele: Jalgsi matkamine Aegnal sunnib aeglustama ja annab lastele võimaluse olla lähemal loodusele, täheldada taimi, loomi ja linnuliike, mida kiiremal liikumisel ei pruugi märgata.
 2. Õppimine ja avastamine oma tempos: Jalgsi liikudes saavad lapsed õppida ja avastada oma tempos, küsida küsimusi ja süveneda huvipakkuvatesse teemadesse. See võib soodustada sügavamat õppimist ja isiklikku huvi loodusteaduste vastu.
 3. Füüsiline aktiivsus: Jalgsi matkamine on suurepärane füüsiline tegevus, mis aitab lastel arendada kehalist vastupidavust ja õpetab neile, kui oluline on aktiivne eluviis.
 4. Meeskonnatöö ja koostöö: Jalgsi matkades peavad lapsed tihti tegema koostööd, jagama ülesandeid ja toetama üksteist, mis arendab meeskonnatöö oskusi ja suurendab klassi ühtekuuluvustunnet.
õpilasreisid Naissaarele

Kokkuvõtteks

 1. Kuigi Naissaare ekskursioonid pakuvad lastele ainulaadset põnevust kastiautode ja rongiga sõitmise ning militaarobjektide külastamise näol, Siiski  igal katiauto ekskursioonil on ka piisavalt giidiga matkamist.
 2. Aegna matk võib olla mõnele katsumus,  kuid selleks tuleb matk mitmeks temaatiliseks osaks jaotada.
 3. Mõlemad saared pakuvad erinevaid kogemusi, kaaluge  kas tahate ainult ja palju matkata või kombineerida matka kastiauto safariga.
 4. Kui Aegnal käidud, tulge ka Naissaarele
Küsi pakkumist
õpilasreisid Naissaarel ja Aegnal
õpilasreisid Naissaarel ja Aegnal

Vali 1- või 2-päevased õpilasreisid Naisaarel

Vastavalt teie soovidele paneme kokku 1- või 2-päevase õpilasreiside paketi, mis on täis huvitavaid tegevusi ja põnevat uudistamist. Meie meeskond on Naissaarega seotud olnud aastast 2001, tunneme seda nagu oma viit sõrme ja sellepärast võite kindlad olla, et meie korraldatud õpilasreis Naissaarel on hariv, lõbus ja jääb teile meelde.

Ööbimisega õpilasreis Naissaarel on lastele omaette põnev elamus. Saarel on piisavalt telkimiskohti, võimalus magada oma telkides või küttega sõjaväetelkides. Kellele telgis ööbimine ei istu, saab põhku pugeda ka voodiga majutuskohas.

Kui teie klass ei soovi saarele ööbima jääda, viib meie laev Monica teid õhtul Tallinnasse tagasi.

Ükskõik, kas valite 1- või 2-päevase õpilasreisi, tegevust jätkub Naissaarel veel kolmandakski päevaks.

Õpilasreisid Naissaarel annavad jututeemat veel aastateks!

Küsi pakkumist

Et saarel on tegemist palju ja kõike paraku teha ei jõua, oleme tegevused jaotanud erinevatesse pakettidesse.

Ühepäevased õpilasreisid (näide)

Õpilasreiside pakett 1

Kahepäevased õpilasreisid (näide)

Õpilasreiside pakett 2
Küsi pakkumist

Miks korraldada õpilasreisid Naissaarel?

Naissaar on Tallinnast kõigest tunnise meresõidu kaugusel, ometi on seal olles tunne, nagu oleksite jõudnud maailma lõppu. Seda muljet süvendavad mahajäetud militaarrajatised ja Peeter Suure Merekindluse müürid.

Õpilasreisid 1
Õpilasreisid 2
Õpilasreisid 3

Samuti eriline loodus, põlismetsad, inimtühjad liivarannad ja hiigelsuured rändrahnud, millest suuremate ümbermõõt on kuni 10 meetrit!

Õpilasreisid Naissaarel
Õpilasreisid Naissaarel
Õpilasreisid 5

Saarel sõidame ringi sõjaväe kastiautodega ja rongiga ning teeme saarele tiiru peale jalgsi või jalgratastega (võimalik on kasutada saarel olevaid rattaid või võtta kaasa enda omad).

Õpilasreisid Naissaarel 3
Õpilasreisid 6
Õpilasreisid Naissaarele 5

Naissaarel on discgolf’i rada, rannas on võimalik ujuda ja tuletorni tipust imekauneid fotosid teha. Pildistada saab ka laeva kaptenisillas.

Õpilasreisid 7
Õpilasreisid 9
Õpilasreisid 11

Teeme sulle kiire pakkumise

Millise saare valisite ?
Kas 1 või 2 päevane reis ?

Päringutele vastame üldjuhul ühe tööpäeva jooksul.
Kui vastusega on kiire, võid julgelt ka helistada.

KÜSI PAKKUMIST

Klientide tagasiside