Firma jõulupidu

Oled kunagi mõelnud, et järjekordne firma jõulupidu võiks vähemalt kordki olla erilisem kui tavaliselt.
Miks mitte teha ise see pidu erilisemaks kuna jõulupidu on ka parimate tunnustamise ja kinkide jagamise koht.

Küsi pakkumist
Jõulupeo korraldamine. Pühad tunduvad kaugel olevat? Tegelikult mitte. Mida varem jõulupeo korraldamisega algust teha, seda parem. Hea on planeerimisega alustada juba oktoobri või novembri alguses- nii on piisavalt aega tegeleda peopaiga broneerimise, meelelahutuse, söökide-jookide ja kõige muuga.

Jõulupeo korraldamine

Pühad tunduvad kaugel olevat? Tegelikult mitte. Mida varem jõulupeo korraldamisega algust teha, seda parem. Hea on planeerimisega alustada juba oktoobri või novembri alguses- nii on piisavalt aega tegeleda peopaiga broneerimise, meelelahutuse, söökide-jookide ja kõige muuga.

juubeli pidamine Pirital
jõulupidu peolaevas Pirital
erilise sünnipäeva pidamine Naissaarel

Jõulupidu peolaevas

Jõulupidu peolaevas Pirital korraldamise idee on atraktiivne mitmel põhjusel. Pirita, oma kauni mereäärse asukohaga Tallinnas, pakub ideaalset tausta pidulikuks ja meeldejäävaks jõulupeoks. Laeval peo pidamine lisab sündmusele ainulaadse ja erilise atmosfääri.

Ainulaadne ja Meeldejääv Kogemus
Erilisus: Laeval peo korraldamine pakub külalistele erakordset ja meeldejäävat kogemust, eristudes tavapärastest jõuluüritustest maapealsetes kohtades.
Atmosfäär: Merel või sadamas seisva laeva romantiline ja salapärane õhkkond loob piduliku ja erilise meeleolu.

.Privaatsus ja Intiimsus
Privaatne Üritus: Laev pakub suletud ja privaatset keskkonda, kus grupil on võimalus nautida üritust ilma väljastpoolt segajateta.
Intiimne Õhkkond: Piiratud ruum ja merele omased elemendid loovad intiimse ja hubase õhkkonna, mis sobib hästi jõuluaja koosolemiseks.

Juurdepääsetavus
Lihtne Ligipääs: Pirita asub Tallinna kesklinnast vaid lühikese autosõidu kaugusel, muutes selle külalistele kergesti ligipääsetavaks.
Parkimine: Pirita piirkond pakub sageli head parkimisvõimalust, mis on oluline kaalutlus suurema külaliste arvu puhul.

Teemastatud Üritus
Mere v piraaditeema teema rõhutamine: Laeva keskkond võimaldab luua tugeva jõuluteemalise atmosfääri, kasutades dekoratsioone ja temaatilist meelelahutust.

Sünnipäeva korraldamine Tallinnas

Firma jõulupeo korraldamine

Pühad on ilus aeg, mil veeta aega lähedaste ja sõprade seltsis. Sel perioodil võiks meeles pidada ka oma armsaid kolleege, kellega veedetakse palju aega koos.Selleks on hea võimalus korraldada oma kollektiivile üks meeldejääv firma jõulupidu. 

Mida varem jõulupeo korraldamisega algust teha, seda parem. Hea on planeerimisega alustada juba oktoobri või novembri alguses- nii on piisavalt aega tegeleda peopaiga broneerimise, meelelahutuse, söökide-jookide ja kõige muuga. Reisilaev Monica peotiim aitab teil korraldada meeldejääva jõulupeo, millest räägitakse veel kaua.

Teistmoodi jõulupidu firmadele. Mida erilisem on jõulupidu, seda kauem seda mäletatakse.

Teistmoodi jõulupidu firmadele

Mida erilisem on jõulupidu, seda kauem seda mäletatakse. Kuidas oleks kui see aasta oleks kõik täiesti teistmoodi? Kinke jagaks kapten Morgan või…merejumal Poseidon? Ahjaa, see kõik toimuks ehtsas merelaevas ! Või soovite korraldada hoopis jõulupeo, kus promill on null? Soovite mängida ohtralt seltskonnamänge või võistelda meeleolukal karaokevõistlusel? See kõik on võimalik!
Reisilaev Monica peotiim pakub täislahendust, kus teie soovite ja meie teostame!

Kus korraldada firma jõulupidu?

Monica on korraldanud alates 2001.a laevapidusid. Kui soovite jõulupidu koos tõelise wow-efektiga, siis laev on selleks parim koht. Miks?

 • Huvitav ja teistmoodi atmosfäär
 • Laevaköök ja catering pakuvad maitseelamusi, mis viivad keele alla…
 • Palju mänge, liikumist ja naeru
 • Suur valik õhtujuhte, muusikuid ja muid meelelahutajaid
 • Trendikas pidu
 • Peole saab tulla ka oma alkoholiga
 • Emotsioonid saavad jäädvustatud

Hea jõulupidu on meeldiv kogemus kõikide osalejate jaoks. Meiega on jõulupeo korraldamine kiire ja muretu.

Küsi pakkumist
Monica jõulupidudel on parim asukoht. Meie laev asub Harjumaal. Seal ootab teie kollektiivi mõnus jõulupidu, millest vaid 15 minutilise bussisõidu kaugusel asub kaunis vanalinn.

Firmapidu Harjumaal

Monica jõulupidudel on parim asukoht. Meie laev asub Harjumaal. Seal ootab teie kollektiivi mõnus jõulupidu, millest vaid 15 minutilise bussisõidu kaugusel asub kaunis vanalinn. Saate nautida teistmoodi jõulupidu laevas ja soovi korral minna hiljem vanalinna afterpartyle.

Täpsemalt asume Pirita legendaarses jõesadamas, ümbritsetuna jõest ja männimetsast. Tulenevalt meie asukohast, soovitame firmapeo korraldada “ Viimse reliikvia” ainetel.

Firmapidu Tallinnas

Meeldejääva firmapeo korraldamine Tallinnas on väga lihtne. Teistmoodi peoruumid, pühendunud meeskond, soodne asukoht ja imelised toidud garanteerivad teile imelise jõulupeo! Talveperioodil mahutavad meie ruumid kuni 60 inimest. Pidu saab pidada sadamas või kombineerida merele minekuga- kõik täpselt nii nagu soovite ja eelarve võimaldab. Reisilaev Monica juba ootab!

Peakokk valmistab kuni neljakäigulise maitsva ja temaatilise peolaua. Hoolikalt valitud road sisaldavad vaid parimat- kodumaine liha, mereannid ja idamaade maitseained.

Firma jõulupidu ja peolaud

Peakokk valmistab kuni neljakäigulise maitsva ja temaatilise peolaua. Hoolikalt valitud road sisaldavad vaid parimat- kodumaine liha, mereannid ja idamaade maitseained.

Lauda võite tulla ka täiesti tühja kõhuga, kuna toidust ei tule iial puudust ja söönuks saavad kõik. Kui soovite parimaid maitseid vaid natuke mekkida, võite tulla ka pooltäis kõhuga.

joogid jõulupeol

Soovituslikud joogid jõulupeol

Kuna meil on omad joogid lubatud, siis mõningaid soovitusi jookide valikuks.

 • Minimiseeri gaseeritud jooke valikut
 • Gaseeritud joogid  tekitavad kõhupunnitust
 • Asenda siider, ja vahuvein ktoiduga sobiva veiniga
 • Vähenda kange alkoholi lahjendamata tarbimist
 • Joo alko vahel gaasita mineraalvettvett sidruniga
 • meestele ei saa had õlut keelata, tavaliselt saab õlle esimesena otsa
 • Telli meie baamen ja küsi ennem kokteilisoovitusi
Peole saab oma joogid kaasa võtta. Lisaks sellele on võimalik saada osa meie professionaalse baarmeni teenusest -ta segab kliendi jookidest maitsvad kokteilid, jagab need meeleolukalt laiali ja tekitab kõigile tõelise peotuju!

Firma jõulupidu ja baar

Peole saab oma joogid kaasa võtta. Lisaks sellele on võimalik saada osa meie professionaalse baarmeni teenusest -ta segab kliendi jookidest maitsvad kokteilid, jagab need meeleolukalt laiali ja tekitab kõigile tõelise peotuju!
Soovi korral saab ette tellida erinevaid joogipakette.

Soovite firmapeole lisada põnevust ja stiili? Selleks on võimalik kasutada erinevaid kostüüme. Kostüümidega stiilipidu annab osalejale vabaduse olla teises rollis ja luua ebatraditsioonilisi vestlusi.

Firmapidu kui stiilipidu

Soovite firmapeole lisada põnevust ja stiili? Selleks on võimalik kasutada erinevaid kostüüme. Kostüümidega stiilipidu annab osalejale vabaduse olla teises rollis ja luua ebatraditsioonilisi vestlusi.

Pakume võimalust korraldada stiilipidu koos “ Viimse reliikvia” kostüümide ja tegelaste dialoogidega. Kuidas see välja näeb? Vestluse teemadeks on kultusfilmi legendaarsed dialoogid, kus tegelased kasutavad kordamööda filmist pärinevaid repliike.

Rollid ei pea piirduma vaid peategelastega- osalejad saavad olla ka nunnud, mässajad ja preestrid.

Stiilne firmapidu võiks alata kahe rivaalitseva meeskonna tõrvikurongkäiguga, kus ollakse Reliikvia(aardejahi) otsingul. Meeleoluka õhtu saab lõpetada karaokega, kus esitatakse “ Viimse reliikvia” filmimuusika laule.

Teeme sulle kiire pakkumise

Soovid korralda ühe tõeliselt ägeda ja meeldejääva firma jõulupeo? Soovitame broneeringu teha juba täna, et pidu saaks toimuda teile sobival kuupäeval.

Päringutele vastame üldjuhul ühe tööpäeva jooksul. Kui vastusega on kiire, võid julgelt ka helistada.

Küsi pakkumist

Klientide tagasiside

Vaata lisaks

suvepäevad

Firmaüritused töötajatele

kliendiüritused Naissaarel

Firmaüritused kliendile

firmaüritused merel

Firmapeod merel

seminariruumid laevas ja saartel

Seminarid merel ja saartel

elamuskoolitus Naissaarel

Elamuskoolitus Naissaarel