Majutus Naissaarel tuletornis

Majutus saarel on valdavalt suurtes tubades. Majutus Naissaarel tuletornis on aga 4-6-stes tubades, ühe maja kahes eraldi sissepääsuga 10-kohalistes majatiibades.
Mõlemad majatiivad on eraldi lukustatava sissepääsuga eraldi köökide ja WC-dega. Pesemise kohad on maja ees, kraanide juures ja saunas.

Miks tellida majutus Naissaarel tuletornis?

Soovitan kindlasti tellida majutus Naissaarel tuletornis kui teid on 10-20in, saate täiesti privaatse majutuse saare teises otsas, täiesti eemal saare keskuse ja sadama kärarikkast melust.

Luksuseks Naissaare mõttes võib lugeda seda, et iga majas on WC ja köök, olukorras kus saarel ei ole elektritki. Neis majades on elekter peaaegu kogu aeg, kuna tuletorn ja radarimast vajavad generaatori energiat koguaeg.

Kuna asute Naissaare saare kõige eraldatumas ja looduskaunis Põhjatipus siis sobib majutus Naissaarel tuletorni majades eelkõige looduse, vaikuse ja privaatsuse nautlejatele, kes ei pelga veidi tagasihoidlikumat välimust ja on nõus ise süüa tegema.

Parim majutus rannas pidutsejatele

Kuna tuletorni äärne majutus Naissaarel  koos eraldi saunaga on vaid 100m rannast, siis sobib see idealselt öösel pidutsejatele.

Pidutseda on võimali öösel ainult rannas, keerates kõlarid Soome suunas. Nii ei häiri vali muusika tuletorni talu majakavahi peret.

Rannas pidutsemiseks on RMK lõkkeplats latuasealuse lehtlaga ja miljonivaade öistes tuledes Helsingile.

Majutus Naissaarel tuletornis

Tuletorni majutus on Naissaare kõige privaatsem merelaagri majutus, otse tuletorni all.

Avasta Naissaar, reisilaev Monica ühendatud mere-ja kaldatiimiga ning naudi puhkust privaatses tuletorni talus.
Küsi pakkumist

Klientide tagasiside

Küsi tuletorni pakkumist