Sügisese koolivaheaja peatse saabumise puhul on õige aeg planeerida kooliaasta I veerandi lõpu tähistamist. Ekskursioon huvitavasse sihtkohta, mida annab siduda ka koolitundidega, on meelt mööda enamasti igale õpilasele ja õpetajale. Vastame Teie küsimusele – kuhu minna ja mida teha koolivaheajal?

Kuhu minna koolivaheajal?

Koolivaheajal või veerandi viimastel päevadel on klassis suurema ühtsuse loomiseks ning siseruumidest vahelduse saamiseks parim viis võtta ette üheskoos reis loodusesse. Klassireis Naissaarele on selleks suurepärane lahendus! Ekskursiooni saab siduda ajaloo ja loodusõpetuse tundidega.

Tegu ei ole igava mitmetunnise bussisõiduga sihtkohta. Isegi kui õpilased on pärit väljaspoolt Harjumaa piire, pakub laevasõit saarele omamoodi elamust. Tunniajase laevasõidu käigus saab kaptenisillas pildistada ning miks mitte kapteni endagagi kätt suruda.

Miks valida klassireisi sihtkohaks Naissaar?

  • Lõbusad, harivad ja seiklusrikkad paketid õpilastele
  • Mugav, lihtne ja ladus lahendus õpetajatele
  • Laevasõit lisab klassireisile juba omaette väärtuse

Naissaar, koolireisid, klassiekskursioonid

Mida teha koolivaheajal?

Räägime nüüd lähemalt, mis Naissaarel hakkab toimuma. Pärast laevasõitu saarele minnakse ekskursioon-safarile kastiautoga. Kogenud giid aitab mõista hoonete kunagist otstarvet, seletab ülevaatlikult Naissaare ajalugu, juhib tähelepanu loodusobjektidele ning jutustab Naissaare legende. Ühtlasi saab temalt küsida kõike Naissaare kohta.

Pakett RÄNNUMEES: 3.5h safari-ekskursioon ja 1h matk mille käigus tutvutakse merekindluse, katakombide ja miinitehasega.

Pakett LAISKVORST: 1.5h safari-ekskursioon kastiautoga ja minimatk, mille käigus tutvutakse miiniladude, Põlendikukivi ja kirikuga.

Peale ekskursiooni toimub viktoriin (auhindadega!) ja pakume sooja toitu. Seejärel naastakse laeva, mis viib väsinud reisijad uuesti pealinna sadamasse.

Koolivaheajal ei pea minema välismaale

Koolivaheajal ei pea minema välismaale. Eestiski leidub veel palju kauneid ja avastamata paikasid, kuhu annab koolireise korraldada. Loomulikult on Eesti-sisesed reisid rahakotisõbralikumad, kuid see ei tähenda, et need üksluised oleksid! Muidugi mitte, näiteks Naissaare koolireisid näevad ette (lisaks kõigele muule) edasi-tagasi laevasõitu.

Kuhu minna ja mida teha koolivaheajal? Tule Naissaarele, tule ürgsesse loodusesse, tule seiklema, tule veeda koos klassiga üks meeldejääv päev üksikul saarel! Naissaar ootab Sind!

Broneeri klassireis juba TÄNA!