juubeli sünnipäev ja peoruum tallinnas
juubeli sünnipäev ja peoruum tallinnas
stiilipidude teemad pidu merel
pulmad merel peoruum pulmapidu
lapse sünnipäev peoruum
pulmad merel peoruum pulmapidu

Peoruumid Tallinnas – reisilaevas Monica

Enamaus peoruumid Tallinaas asuvad kuival maal. Meie peoruumid on reisilaevas. Laev ei pea loksuma vees vaid asub enamasti  kindlalt kinnitatud ka oma kodusadamas.

Mitmete aastate vältel on reisilaevas Monica ikka ja jälle korraldatud erinevaid pidusid. Olgu siis nendeks lõbusad firmapeod, pidulikud jõulupeod, saunapeod nii Pirital kui ka Naissaarel, kõikvõimalikud sünnipäevad – nii laste kui ka oluliste juubelite tähistamised. Muide on võimalik saada laevas ka „ööklubi“ elamus, kus korraldajad võivad ka oma baari püsti panna.

Peoruumid Tallinnas - reisilaev Monica

Lapse sünnipäev – mereteemaline stiilipidu

Hoopis teistmoodi on lapse sünnipäev pidada laevas. See on kogemus, mis sünnipäevalapsel ning külalistel kindlasti meelest ei lähe. Peolt astub läbi ka piraat, kes tegeleb mängude läbiviimise ja peojuhtimisega. Pidu toimub koos lastevanematega (kellele on ruumi laevas omaette olemiseks, kui laste elevuskilgetest jutt üle enam ei kostu).

Juubeli pidamine laevaruumides

Lisaks laevaruumidele ning kustumatule elamusele pidada tähtis sünnipäev laevas Monica, pakume söögipoolist otse laevaköögist. Lisaks on võimalus kutsuda juubelit läbi viima näitleja-peojuht. Meeleolu täiustamiseks ka pillimehed.

Saunapidu – Naissaare parimad saunad

Hea idee veeta õhtu mõnusa seltskonnaga, olgu siis selleks sõpruskond, töökollektiiv või mõni klubi. Sõidame laevaga Naissaarele, kus on erinevad saunatamise  võimalused. Saunade juures saab ka telkida või veeta öö mõnes saare majutuskohas. Sobib ka firmaürituste juurde.

Ööklubi merel – tants ja möll varahommikuni

Reisilaevas Monica saab pidada ka ööklubi stiilis pidusid. Tantsuplatsi tarbeks eemaldadakse laevast lauad ja pingid. Peolisi mahub laeva ca 120. Suuremate ürituste korral lubame peokorraldajal rendikulude tagasi teenimiseks pidada baari. Järelvalvet teostab turvameeskond, et ikka kõik pidulised ohutult maismaale jõuaksid.

Pulmapidu kauni päikeseloojanguga

Teie eriline päev merel Monica pardal. Pakume täisteenust koos söökide, bändi, pulmaisa ja meelelahutusega. Aitame ka limusiini ja fotograafi jne kontaktidega. Laeva mahub kuni 190 külalist.

Vahva pidu saab peetud ka  kai äärest lahkumata.

Meeleolukaid pidusid oleme läbiviinud koos artistidega juba üle 5 aasta. Huvilistele pakume ka otse laevast kaatrisõite.
Kui on tähtpäev tulemas, siis uuri ja küsi lisainfot.

Sunnipaeva korraldamine