Mida teha Naissaarel ?

Mida teha Naissaarel ? Naissaar asub Tallinnast kõigest 12km kaugusel. Naissaarel saad pidada erilisi ja seiklusrikkaid suvepäevi, käia harivatel koolireisidel või puhata ja nautida Eestimaa ilu. Naissaarel pakume ka majutust ja harivaid ning põnevaid ekskursioone.

Kõige tuntum huviobjekt on 1912. aastal rajama hakatud Peeter Suure Merekindluse patareid, mis pidid sulgema kahuritulega Soome lahe. Nõukogude ajastu suurim huviobjekt on ligi 20 ha laiutav okastraadiga piiratud meremiinide laod ja tehase kompleks. Naissaarele saab kõige mugavamalt reisilaev Monicaga (vaata sõidugraafikut).

Naissaar pakub lisaks ajaloo ja kindluste avastamisele veel paljugi. Saad avastada Naissaart erinevate ekskursioonide ja seiklustegevuste kaudu. Lisaks pakume saarel majutust kahes erinevas puhkekülas. Naissaar on ideaalne sihtkoht suurteks firma suvepäevadeks ning erinevateks äriüritusteks.

Palavatel suveilmadel korraldame saarel veeparki, kus kaatritega veetakse suuska, tuubi, banaani ja kõike, mille peale ronida saab. Üks põnevamatest viisidest Naissaarega tutvuda on mängida meeskonnamängu fotojaht, kus pead täitma naljakaid ülesandeid läbides ette antud punkte.

Firmaüritused Naissaarel

Suvepäevad ja kliendipäevad

Ekskursioonid

Seiklused kastiautoga

Monica reisilaev

Reisilaev Monica viib sind Naissaarele

Majutus

Vajad Naissaarel majutust?

Peeter Suure Merekindluse tuur

Seminariruumid Naissaarel

Peoruumid laevas

Pulmad, juubelid ja jõulupeod

Tule Naissaarele ja naudi Eestimaad!

Võta meiega ühendust