Klassiekskursioonid Naissaarel

Kui soovite oma klassiga siinsamas Eestis midagi toredat ette võtta, siis sobib selleks suurepäraselt klassiekskursioon Naissaarel. Õpilasreisid Eestis võivad olla sama põnevad ja silmaringi avardavad kui välismaal, ja meil on hea meel teie klassile sellist reisi pakkuda.

Tulge meiega Naissaarele ja me korraldame ära nii sõidu, meelahutuse, hariva tegevuse kui toitlustamise. Teie ülesandeks jääb vaid reisist rõõmu tunda, korraldusliku poole eest pole vaja muretseda!

Õpilaste vaba aja sisustamisega tegelevad Viljandi Kultuuriakadeemia animatöörid, kes lähenevad saare tutvustamisele loovalt ja aktiivselt.

Küsi pakkumist

Põnev 1- või 2-päevane seiklus saarel

Naissaare praam

Vastavalt teie soovidele paneme kokku 1- või 2-päevase klassireisi paketi, mis on täis huvitavaid tegevusi ja põnevat uudistamist. Meie meeskond on Naissaarega seotud olnud aastast 2001, tunneme seda nagu oma viit sõrme ja sellepärast võite kindlad olla, et meie korraldatud klassiekskursioon Naissaarel on hariv, lõbus ja jääb õpilastele meelde!

Ööbimisega klassireis Naissaarel on lastele omaette põnev elamus. Saarel on piisavalt telkimiskohti, võimalus on magada oma telkides või küttega sõjaväetelkides. Kellele telgis ööbimine ei istu, saab põhku pugeda ka voodiga majutuskohas.

Kui teie klass saarele ööbima jääda ei taha, viib meie laev Monica teid õhtul Tallinnasse tagasi.

Ükskõik, kas valite 1- või 2-päevase klassireisi, tegevust jätkuks Naissaarel veel kolmandakski päevaks.

Küsi pakkumist

Miks korraldada klassiekskursioon Naissaarel?

Naissaar on Tallinnast kõigest tunnise meresõidu kaugusel, ometi on seal olles tunne nagu oleksite jõudud maailma lõppu. Seda muljet süvendavad mahajäetud militaarrajatised ja Peeter Suure Merekindluse müürid.

suvepäevad Naissaarel
klassiekskursioonid Naissaarel
klassiekskursioonid Naissaarel

Samuti eriline loodus, põlismetsad, inimtühjad liivarannad ja hiigelsuured rändrahnud, millest suuremate ümbermõõt on kuni 10 meetrit!

Kuhu minna ja mida teha koolivaheajal
suvepäevad Naissaarel
klassiekskursioonid Naissaarel

Saarel sõidame ringi sõjaväe kastiautodega ja rongiga ning teeme saarele tiiru peale jalgsi või jalgratastega (võimalik on kasutada saarel olevaid rattaid või võtta kaasa enda omad).

suvepäevad Harjumaal avastades Naissaart
klassiekskursioonid Naissaarel

Naissaarel on discgolf’i rada, rannas on võimalik ujuda ja tuletorni tipust imekauneid fotosid teha. Pildistada saab ka laeva kaptenisillas.

klassiekskursioonid Naissaarel
jaanituli-maissaarel-buss

Et saarel on tegemist palju ja kõike paraku teha ei jõua, oleme tegevused jaotanud erinevatesse pakettidesse.

Klassiekskursiooni paketid

1-päevane klassireisi pakett

2-päevane klassireisi pakett

Kas tegite klassikoosoleku ja valisite meelepärase paketi välja? Super! Andke meile sellest teada!

KÜSIGE PAKKUMIST

Klientide tagasiside