Ekskursioonid Naissaarel – kombotuurid

Meie ekskursioonid Naissaarel  – kombotuurid   annavad  360° tervikliku ülevaate saare kõige olulisematest objektidest ~3h jooksul, ja seda igast ilmakaarest.

Giidist juht on kogu ekskursiooni aja teie käeulatuses ja saab informatsiooni anda ka objektide kohta, mille juures peatust ei ole. Soovi korral saab teha ka pikema, 4h ekursiooni, kuid sellest tuleb varem teada anda kuna giid peab jõudma enne  järgmist ekskursiooni ka einestada ja veidike puhata.

Maastikuauto ja suure kastiauto  max 3h ekskursiooni  min. väljumistasu on 250€ kuid mitte vähem kui  25€/täiskasvanu (või min 20€ /laps kuni 12a)
Kui aga samal päeval sõidab juba suur kastiauto  siis maasturiga eraldi sõitu ei tarvitse toimuda vaba juhi puudumise tõttu.  Sellisel juhul saate liituda vaid suure kastiauto ekskursiooniga  hinnaga 25 €/in. Broneeri kombotuur koos laevapileti ostuga, sest ainult siis saame auto ja giidi teie jaoks varuda.

Kombotuurid 360° on pikendatud ekskursioonid Naissaarel mis ei piirdu ainult saare põhjatipu militaarobjektidega vaid meie käsutuses oleva 3-4h jooksul vaatame ka saare keskele ning ka läänerannikule ja lõunakülasse.Nii näete rohkem. Ei tasu muetetseda et selle ajaga kõhud tühjaks lähevad, laevast saate ette tellida piknikupakid ekskursiooni ajaks kaasa või koguni söömise enne ekskursioonile minekut.

Ekskursioonid Naissaarel kombatuur

Suure kastiautoga autoekskursiooni hind

Kui suur kastiauto soovitud päeval juba sõidab, siis saate ekskursiooniga liituda hinnaga 25 €/in ( lapsed kuni 4a tasuta ja 5-17 a soodushind 20 € kui saatjaks on täiskasvanu) , juhul kui teiega koos on vähemalt 8 täiskasvanut. Kui kogu auto peale on kokku vähem kui 8 täiskasvanut olge valmis jagama omavahel väljasõidu miinimumtasu 250€

Kombotuur parim mida 3h jooksul näha saad

See on ligikaudu 20 km pikkune Naissaare ekskursioon -kobotuur maasturiga 3-4 peatuses, ajaliselt kokku max ~3h. 

Esimene peatus on umbes kuue kilomeetri kaugusel sadamast saare põhjatipus ja umbes kilomeetrine jalgsimatk Peeter Suure merekindluse juures koos võimalusega käia käikudes ja ronida müüridele. 

Ekskursioonid Naissaarel

Teine peatus on 1950. aastatel ehitatud ülisalajane meremiini ladude kompleksi meremiinide komplekteerimise tehas koos miinide SPA-ga.

 Ekskursioonid Naissaarel

Miinitehasest sõidame ~3 km läbi sünge laanekuusiku ja möödume Nargen Opera kontserdisaalist Naissaare kunagises suurimas külas Lõunakülas.

 Ekskursioonid Naissaarel

Kolmas peatus on läänerannikul asuva Neitsi Maarja kiriku juures.

Ekskursioonid Naissaarel

Kirikust lahkudes jääb tee peale Põhjasõja-aegne tähtkants ning Lõunaküla sadam. Lõunakülas, mis nüüd on vaid suur õunapuudega heinamaa, elas 1939. a üle 100 rannarootslase.

Ekskursiooni neljas peatus on Männiku külas, kus on ideaalne pikniku pidamise võimalus, katusealune laudade-pinkidega, Merikotka kohvik, Rähnipesa baar

Ekskursioonid Naissaarel

Kohviku vastas üle tee on Naissaare sõjamuuseum ja veduridepoo meremiini kestade vaguniga ning Männikult sadamasse reise tegev nõukogudeaegne täielikult renoveeritud vedur TU-6 koos vaguniga.

Ekskursioonid Naissaarel

Tagasi sadamasse Männikult viime autoga, kuid kui soovite pikemalt peatuda Männikul, siis on võimalus tulla sadamasse ka ~30min iseseisvalt matkakaardi abil matkates. 

Kuna Naissaarel on põnevaid militaar-ja loodussbjekte rohkem kui kahe käe sõrmedel jõuab kokku lugeda, siis meie ekskursioonid Naissaarel – kombotuurid piirduva vaid 3-4 kõige olulisema objektiga saare eri kallastel. Ainult nii  jõuate  päeva jooksul veel ka süüa ning puhata ja soovi korral ka rongiga sõita.

Kui soovite näha kõike objekte, siis tuleb tellida kombotuur II ja peale söögipausi ja väikest puhkust vooru võime minna järgmisele ringile, vaatame teist niipalju kohti mida esimese korraga aega ära ei mahtunud.

SAFARI LISASIHTKOHA võimalus

on põhjas asuva tuletorni juures juures koos õhkulastud patarei nr 9 vaatamisega. Lisapeatus pikendab 3h ekskursiooni 40 min võrra.

 Ekskursioonid Naissaarel

Lisapeatuse hind 5 €/in ja pääs tuletorni vaateplatvormile, milleni viib 220 trepiastet, maksab täiendavalt 5 €/in. Kui soovitakse lisapeatust, tuleb raha tasuda ekskursiooni alguses sularahas.

EKSKURSIOONI TELLIMINE

Tellimiseks toimi nii;

  1. Laevapiletid ostke siit lingilt  https://monica.ee/soidugraafik-naissaarele/
  2. Piletitele lisaks valige sobiv ekskursioon ja ostke välja laevapiletid
  3. Tasuge kohe ja  olete automaatselt reisijate nimekirjas koos ekskursiooniga
  4. laeva tulles tasuge ekskursiooni eest sularahas
  5. Tšeki aulas tasumise kohta saate meili teel.
Ühepäevased suvepäevad