Klassiekskursion  – Päev Täis Seiklusi!

Kui soovite oma klassiga siinsamas Eestis midagi toredat ette võtta, siis selleks sobib suurepäraselt meie klassiekskursioon Naissaarel. Klassiekskursioon Eestis võib olla sama põnev ja silmaringi avardav, kui välismaal ja meil on hea meel teie klassile põnevat reisi pakkuda.

Tulge meiega Naissaarele ja me korraldame ära nii sõidu, meelahutuse, hariva tegevuse kui ka toitlustamise. Teie ülesandeks jääb vaid reisist rõõmu tunda, korraldusliku poole eest pole vaja muretseda.

Õpilaste vaba aja sisustamisega tegelevad Viljandi Kultuuriakadeemia animatöörid, kes lähenevad saare tutvustamisele ja ekskursiooni läbiviimisele loovalt ja aktiivselt.

Küsi pakkumist

Klassiekskursioon kas Naissaarele või Aegnale ?

Klassiekskursioon saarel on alati selamus juba meresõidu tõttu. Paljud lapsed pole kunagi merel käinud.
Meie klassiekskursioonid toimuvad Harjumaa väikesaartel nagu Naissaar ja Aegna.

Naissaare klassiekskursioonid kastiautode ja rongiga sõitmine olla eriti põnev mitmel põhjusel, samas kui Aegna pakub teistsugust, kuid samuti rikastavat kogemust jalgsi matkamise näol.

Siin on mõned põhjused, miks lapsed võivad eelistada Naissaare kastiauto tuure  ja kuidas Aegna jalgsi matkamine võib samuti pakkuda väärtuslikke elamusi.

klassiekskursioon Naissaarele

Naissaare klassiekskursioon

 1. Seikluslik tunne: Kastiautode ja rongiga sõitmine pakub lastele seikluslikku tunnet, mis on erinev tavapärasest koolipäevast või isegi tavalisest ekskursioonist. Transpordivahendite eripära ja sõit militaarobjektidele lisavad põnevust.
 2. Ajaloohuvi äratamine: Militaarobjektide külastamine koos transpordivahenditega, mis on ajalooliselt seotud sõjaliste tegevustega, aitab äratada lastes huvi ajaloo ja sõjanduse vastu. See teeb õppimise interaktiivseks ja meeldejäävaks.
 3. Dünaamiline õppekeskkond: Kastiautodega ja rongiga liikumine võimaldab külastada mitmeid paiku ühe päeva jooksul, muutes õppekeskkonna dünaamilisemaks ja mitmekesisemaks. See hoiab laste tähelepanu ja uudishimu üleval.
Aegna klassiekskursioon

Aegna klassiekskursioon matkates

 1. Lähedus loodusele: Jalgsi matkamine Aegnal sunnib aeglustama ja annab lastele võimaluse olla lähemal loodusele, täheldada taimi, loomi ja linnuliike, mida kiiremal liikumisel ei pruugi märgata.
 2. Õppimine ja avastamine oma tempos: Jalgsi liikudes saavad lapsed õppida ja avastada oma tempos, küsida küsimusi ja süveneda huvipakkuvatesse teemadesse. See võib soodustada sügavamat õppimist ja isiklikku huvi loodusteaduste vastu.
 3. Füüsiline aktiivsus: Jalgsi matkamine on suurepärane füüsiline tegevus, mis aitab lastel arendada kehalist vastupidavust ja õpetab neile, kui oluline on aktiivne eluviis.
 4. Meeskonnatöö ja koostöö: Jalgsi matkades peavad lapsed tihti tegema koostööd, jagama ülesandeid ja toetama üksteist, mis arendab meeskonnatöö oskusi ja suurendab klassi ühtekuuluvustunnet.
 5. Klassieksursionn Aegnal on sportlik  ettevõtmine kuna saarel ei ole autosid ja kogu tee 1.5-4h ytuleb matkata.
õppereisid Naissaarel

Kokkuvõtteks

 1. Kuigi Naissaare klassiekskursioonid pakuvad lastele ainulaadset põnevust kastiautode ja rongiga sõitmise ning militaarobjektide külastamise näol, Siiski  igal katiauto ekskursioonil on ka piisavalt giidiga matkamist ja võimalus teadmisi omandada ajaloost ja loodusest.
 2. Aegna klassiekskursioon ainult matkates võib olla mõnele katsumus,  kuid selleks tuleb matk mitmeks temaatiliseks osaks jaotada.
 3. Mõlemad saared pakuvad erinevaid kogemusi, kaaluge  kas tahate ainult ja palju matkata või kombineerida matka kastiauto safariga.
 4. Kui Aegnal käidud, tulge ka Naissaarele
Küsi pakkumist

Ühepäevane või kahepäevane klassiekskursioon  ?

Õppereisid jHarjumaa saartel
kahepäevased õppereisid

Vastavalt teie soovidele paneme kokku ühepäevase või kahepäevase klassiekskursiooni paketi, mis on täis huvitavaid tegevusi ja põnevat uudistamist. Meie meeskond on Naissaarege ja Aegnaga seotud olnud aastast 2001, tunneme neid saari nagu oma viit sõrme ja sellepärast võite kindlad olla, et meie korraldatud klassiekskursioon Naissaarel või Aegnale on harivad, lõbusas ja jääb teile meelde.

Ööbimisega, kahepäevane klassiekskursioon Naissaarel on lastele omaette põnev elamus. Saarel on piisavalt majutust ning telkimiskohti, võimalus magada oma telkides või küttega sõjaväetelkides. Kellele telgis ööbimine ei istu, saab põhku pugeda ka voodiga majutuskohas.

Kui teie klass ei soovi saarele ööbima jääda, viib meie laev Monica teid õhtul Tallinnasse tagasi.

Kokkuvõtteks

 • Naissaarel on piisavalt tegevust ka kahepäevasel õppereisil kuid ka ühepäevase õppereisiga saab saarest kiire ülevaate tänu liikumisele kastiautode ja rongiga
 • Aegnal kuna tuleb ainult matkata ja autosid ei ole millega liikuda, on teine päev lastele matkata väsitav.
Küsi pakkumist

Miks korraldada klassiekskursioon Naissaarel?

Naissaar on Tallinnast kõigest tunnise meresõidu kaugusel, ometi on seal olles tunne, nagu oleksite jõudnud maailma lõppu. Seda muljet süvendavad mahajäetud militaarrajatised ja Peeter Suure Merekindluse müürid.

Klassiekskursioon 1
Klassiekskursioon 2
Klassiekskursioon 3

Samuti eriline loodus, põlismetsad, inimtühjad liivarannad ja hiigelsuured rändrahnud, millest suuremate ümbermõõt on kuni 10 meetrit!

 klassiekskursioonid Naissaarel
 klassiekskursioonid Naissaarel
 klassiekskursioonid Naissaarel

Saarel sõidame ringi sõjaväe kastiautodega ja rongiga ning teeme saarele tiiru peale jalgsi või jalgratastega (võimalik on kasutada saarel olevaid rattaid või võtta kaasa enda omad).

 klassiekskursioonid Naissaarel
 klassiekskursioonid Naissaarel
 klassiekskursioonid Naissaarele

Naissaarel on discgolf’i rada, rannas on võimalik ujuda ja tuletorni tipust imekauneid fotosid teha. Pildistada saab ka laeva kaptenisillas.

klassiekskursioonid Naissaarel
 klassiekskursioonid Naissaarel

Et saarel on tegemist palju ja kõike paraku teha ei jõua, oleme tegevused jaotanud erinevatesse pakettidesse.

Klassiekskursioonide paketid

Ühepäevane klassiekskursioon
(näidis)

Kahepäevane klassiekskursioon
(näidis)

Küsi pakkumist

Teeme sulle kiire pakkumise

Kas tegite klassikoosoleku ja valisite meelepärase klassiekskursiooni paketi välja? Super, andke meile sellest teada!

KÜSIGE PAKKUMIST

Kui soovite ekskursioonile tulla rohkem kui 60 õpilasega  või terve kooliga, uurige lähemalt millised on meie ekskursioonid koolidele

Klientide tagasiside