Klassiekskursioon Naissaarel

Kui soovite oma klassiga siinsamas Eestis midagi toredat ette võtta, siis selleks sobib suurepäraselt meie klassiekskursioon Naissaarel. Klassiekskursioon Eestis võib olla sama põnev ja silmaringi avardav, kui välismaal ja meil on hea meel teie klassile põnevat reisi pakkuda.

Tulge meiega Naissaarele ja me korraldame ära nii sõidu, meelahutuse, hariva tegevuse kui ka toitlustamise. Teie ülesandeks jääb vaid reisist rõõmu tunda, korraldusliku poole eest pole vaja muretseda.

Õpilaste vaba aja sisustamisega tegelevad Viljandi Kultuuriakadeemia animatöörid, kes lähenevad saare tutvustamisele ja ekskursiooni läbiviimisele loovalt ja aktiivselt.

Küsi pakkumist

Põnev 1- või 2-päevane klassiekskursioon Naisaarel

 klassiekskursioonid Naissaarel

Vastavalt teie soovidele paneme kokku 1- või 2-päevase klassiekskursiooni paketi, mis on täis huvitavaid tegevusi ja põnevat uudistamist. Meie meeskond on Naissaarega seotud olnud aastast 2001, tunneme seda nagu oma viit sõrme ja sellepärast võite kindlad olla, et meie korraldatud klassiekskursioon Naissaarel on hariv, lõbus ja jääb õpilastele meelde!

Ööbimisega ekskursioon Naissaarel on lastele omaette põnev elamus. Saarel on piisavalt telkimiskohti, võimalus magada oma telkides või küttega sõjaväetelkides. Kellele telgis ööbimine ei istu, saab põhku pugeda ka voodiga majutuskohas.

Kui teie klass saarele ööbima jääda ei taha, viib meie laev Monica teid õhtul Tallinnasse tagasi.

Ükskõik, kas valite 1- või 2-päevase klassiekskursiooni, tegevust jätkub Naissaarel veel kolmandakski päevaks.

Klassiekskursioonid Naissaarel annavad jututeemat veel aastateks!

Küsi pakkumist

Miks korraldada klassiekskursioon Naissaarel?

Naissaar on Tallinnast kõigest tunnise meresõidu kaugusel, ometi on seal olles tunne, nagu oleksite jõudnud maailma lõppu. Seda muljet süvendavad mahajäetud militaarrajatised ja Peeter Suure Merekindluse müürid.

Klassiekskursioon 1
Klassiekskursioon 2
Klassiekskursioon 3

Samuti eriline loodus, põlismetsad, inimtühjad liivarannad ja hiigelsuured rändrahnud, millest suuremate ümbermõõt on kuni 10 meetrit!

 klassiekskursioonid Naissaarel
 klassiekskursioonid Naissaarel
 klassiekskursioonid Naissaarel

Saarel sõidame ringi sõjaväe kastiautodega ja rongiga ning teeme saarele tiiru peale jalgsi või jalgratastega (võimalik on kasutada saarel olevaid rattaid või võtta kaasa enda omad).

 klassiekskursioonid Naissaarel
 klassiekskursioonid Naissaarel
 klassiekskursioonid Naissaarele

Naissaarel on discgolf’i rada, rannas on võimalik ujuda ja tuletorni tipust imekauneid fotosid teha. Pildistada saab ka laeva kaptenisillas.

klassiekskursioonid Naissaarel
 klassiekskursioonid Naissaarel

Et saarel on tegemist palju ja kõike paraku teha ei jõua, oleme tegevused jaotanud erinevatesse pakettidesse.

Klassiekskursioonide paketid Naissaarel

1-päevane klassiekskursioon

2-päevane klassiekskursioon

Kas tegite klassikoosoleku ja valisite meelepärase paketi välja? Super, andke meile sellest teada!

KÜSIGE PAKKUMIST

Kui soovite ekskursioonile tulla rohkem kui 60 õpilasega  või terve kooliga, uurige lähemalt millised on meie ekskursioonid koolidele

Klientide tagasiside