Monica.ee pakub täisteenusena firmaüritusi Naissaarel. Oodatud üritused on kliendi vastuvõtud,  konverentsid, seminarid ja koolitused  Naissaarel. Kogemused näitavad, et Naissaar võlub kõik külastajad ning kes juba korra käinud, naaseb peagi. Teistmoodi firmaüritused on võimalik pidada looduskaunil saarel või ilma saare külastuseta hoopis laevas.

Konverentsid, seminarid ja koolitused – broneeri juba täna!

Eesti saarte reisid

Seminaride jaoks oleme koostanud juba valmispaketid. Neid komplekteerides oleme arvestanud klientide soove ja tagasisidet. Samuti pikaajalist kogemust firmaürituste korraldamisel. Pakettide erinevused seisnevad seminari pikkuses, hinnas ja  meelelahutusprogrammis. Seminaride hinna sisse hulka kuulub toitlustamine, transport saarele ja eel-seminari pidamise võimalust juba laeva VIP salongis. Seminarisaalis on olemas vastav tehnika (projektor, ekraan, Internet).

Seminaripaketid:

  • Pakett Muuseum – seminari blokke on kolm, nii meelelahutuseks kui ka vaba ajaks  jääb aega 1h. Hariduslik meelelahutus kujutab endast militaarmuuseumi külaskäiku ja rongisõitu. Odavaim pakett.
  • Pakett Meremiin – seminari blokke on kaks, vabaks ajaks jääb aega 2h. Autoekskursioon koos meremiinitehase ladude külastusega võtab aega orienteeruvalt 2h.
  • Pakett Merekindlus – seminari blokke on üks, vaba aega on kõige rohkem – 3h. Haridusliku meelelahutusele ehk ekskursioonile Peeter Suure merekindluse 10B patareisse kulub umbes 3h.

Seminaripakettidele on võimalik lisaks tellida meeskonnamänge (tugrikujaht, fotojaht) või ekskursioone.  Kes soovib seminari saarel ööbimisega, see olgu mureta! Naissaarel on olemas majutushooned ja puhkeküla. Pakume seminaril osalejatele hea hinnaga majutust koos 3 toidukorra ja saunaga. LOE SIIT, rohkem seminaride võimaluste kohta ja võrdle erinevaid pakette.

Vaata firmaürituste pildigaleriid:

Firmaüritus meresõidu ja maitsva söögiga Tallinna panoraami taustal

Firmaürituse võib korraldada eksklusiivse väljasõiduna Tallinna panoraami taustal. See paaritunnine elamus sobib ideaalselt kliendi vastuvõttuks. Seltskonda ootab laevas hõrk peolaud laevaköögist. Muusikalise meelelahutusena on võimalik kutsuda ka pillimehed. Korraga mahub üritusele maksimaalselt 190 inimest. Meresõidul võib teha peatuse Pirital või vaadelda Brigita kloostrit mere poolt.

Nagu mainitud, siis hoolitseme kogu ürituse eest – aitame koha-, toidu-, meelelahutus- ja programmivalikuga, kuni ürituse täieliku teostuseni.   Küsi nõu, vastame meeleldi!

Broneeri firmaüritus juba täna!