Firma suvepäevad Naissaarel kõlab kui unistus sombusel talvekuul. Selleks, et tulev suvi oleks põnevam, saate juba praegu broneerida firma suvepäevad Tallinna külje all kaunil Naissaarel. Aeg lendab ning üsna pea on ka suvi käes. Sooja päikest, rannavõrkpalli ja meresuplust on kõige parem nautida paradiisisaarel ehk Naissaarel.Firma suvepäevadOleme eelmistes suvepäevasid puudutavates artiklites rääkinud merereisist suvepäevade sihtkohta kui vaheetapist, mis aitab unustada argimured ja elada suvepäevadesse sisse. Samuti erinevatest tegevustest, matkadest, veepargist ja seiklustest saarel. Seekord tutvustame ühepäevaseid ning kahepäevaseid suvepäevi ja keskendume peo pidamise võimalustele.Võimalik on lõbutseda saarel üks päev või siis veeta #Naissaarel meeletu öö ja koju naasta alles järgmisel päeval. Päevased tegevused ja mängud saarel on samad mõlema variandi puhul. Pange töökaaslastega pead kokku ning arutage, milline pakkumine kõige paremini sobib.Suvepäevad Naissaarel!

Ühepäevased firma suvepäevad Naissaarel

Peale päevaseid suvepäevadele omaseid tegevusi jätkub pidu reisilaevas Monica. Meeleolu hoiab üleval bänd. Kolleegidega saab pidutseda, tantsida või baarileti taga istudes juttu ajada. Miks mitte veel süüa üheskoos gourmet õhtusöök?Tallinnasse saabudes on võimalik minna edasi pealinna klubidesse või koju magama. Reisilaev Monica meeskond hoolitseb, et Tallinna piirides oleksid kõik osalised koju transporditud. Järgmisel hommikul ärgate kodus väljapuhanuna ning ühe seiklustest tulvil päeva võrra rikkamana.Firma suvepäevad paradiisisaarel

Kahepäevased pidustused paradiisisaarel

Kaugemalt tulijatele sobib hästi kahepäevane variant. Lisaks saarega tutvumisele ja erinevatele tegevustele saavad õhtul kõik oma sõnajala õit otsida. Sauna saab teha otse mererannas või muinasjutulises metsas. Meeliülendav pidu koos bändiga kestab saarel keskööni.Ööbimine toimub saarel ning järgmisel hommikul on võimalik rannaliival või varikatuse all pead ravida. Tagasi Tallinnasse jõuab reisilaev Monica, kas kell 13:00 või 19:00.Firma suvepäevad NaissaarelVõtke julgelt ühendust reisilaev Monica tiimiga, et saaksime üheskoos korraldada meeldejäävad #firma-suvepäevad vastavalt ettevõtte soovidele. Pakume täisteenust, mille sisse kuulub transport saarele ja saarel, majutus, toitlustus, tegevused, ekskursioonid. Suvepäevade korraldamine on aeganõudev ja vastutusrikas ülesanne, meie aitame!Broneerimiseks ja rohkema info saamiseks kliki allolevale nupule.Suvepäevad Naissaarel!