puhkemajad-harjumaal-kaubatakso-Aegnal

Uue aasta saabudes on hea seada endale eesmärgid, kuidas olla edukam ning parem enese vastu. Olgu selleks siis karjäärialased, tervise või enesearendusega seonduvad uusaastalubadused. Tihtilugu aga oleme liiga agarad lubadusi andes, mõeldes et uue aasta saabudes on meil eelnevast mitu korda rohkem energiat ja tahtejõudu.

Uusaastalubadusi andes…

Sea endale realistlikud eesmärgid – nii et peale jaanuarikuu möödumist oleks endiselt indu neid täide viia. Uusaastalubadused kirjuta punktidena paberile üles ja aseta nähtavasse kohta. Samuti sõnasta, miks on Sulle kasulik need lubadused ellu viia. Näiteks: 1) loen sellel aastal vähemalt kaks elulooraamatut läbi – nii saan uusi ideid, inspiratsiooni ja motivatsiooni oma tegemistele. 2) Olen aktiivsem ja proovin rohkem aega looduses veeta – see on kasulik nii vaimselt kui ka füüsiliselt.

Uusaastalubadused matkasellidele

Eesti saari ja reisimise võimalusi tutvustava blogina, oleme koostanud listi lubadustest, mis võiksid Eestimaad armastava matkaja lubaduste listi sattuda. Eks igaüks saab need vastavalt enda võimalustele ja soovidele kohandada, aga ideid saab ammutada allolevast nimekirjast.

Tunne oma kodumaad

Ilus päev looduses:

Keila – Joa Pargi looduspark. Paik on eriti kaunis külmadel talvekuudel, kui kosk on jääs. Suvekuudel väärt jalutuskäik looduses. Ära unusta fotoaparaati koju!

Kaali metoriidikraatrid Saaremaal on Eesti haruldaseim loodusmälestis. Kes veel kraatreid oma silmaga näinud ei ole, sel tasub suvel paika kindlasti külastada.

Tallinna Botaanikaaias saab veeta ilusa päeva avastades erinevaid taimesorte. Jälgi kodulehelt ka toimuvaid näituseid ja õiekalendrit!

Naissaare majakatuur koos kogenud giidiga aitab mõista, miks on see Tallinna lähedane saar niivõrd eriline oma looduse ja ajalooga.

Talvised ettevõtmised:

Räästamatk Kõrvemaal on üks talvistest tippemotsioonidest. Samuti on võimalik valida tõukekelgu või suusamatka vahel.

Eesti IV Talveöölaulupidu talvepealinnas Otepääl (22.jaanuaril) on huvitav üritus, mida saab siduda suusapuhkusega. Maagiline muusikasündmus, kus kõlavad eestikeelsed laulud.

Tõukekelgu retk Haapsalu Tagalahel ja Tahu lahel nautides talve ja peale 15 km läbimist ka sooja teed. Põnev ettevõtmine!

Uusaastalubadused matkasellidele II osa läheb edasi järgmises postituses…
Ekskursioonid Eesti saartel!