Firmade suvepäevad saartel on mõnusalt privaatsemad kui mandril. Keset looduskaunist kohta on kõigil võimalus end lõdvaks lasta ja nautida merd. Lisaks trallitamisele saab osa võtta erinevatest seiklustegevustest ja ekskursioonidest.

Miks pidada suvepäevad just saarel ? Saarele sõites algavad suvepäevad peojuhiga juba laevas ning saarele jõudes ei kao enam keegi nii lihtsalt ära kuna vesi tuleb ette. Kindlasti ei ole vähetähtis ka meri ja iga saare omapärane loodus ning teistsugugused kombed ja kultuur.

Ühepäevaste suvepäevade jooksul jõuad sõita nii laeva kui ka saarel kasutavate sõidukitega (veoautod, maastikuautod, ATVd), supelda ja rannas peesitada, osaleda meeskonnamängudes, avastada ning seigelda mööda saart. Muidugi ka võõraste pilkude alt varjatult pidutseda. 

Firmade suvepäevad Eesti saartel

Pealinnas ja selle ümbruses asetsevatele ettevõtetele soovitame Põhja-Eesti saari, nagu näiteks Naissaar, Aegna ja Prangli. Nendele pakettidele on soodsamad täisteenuse hinnad ja lühemad sõiduajad. Kutsume firmasid suvepäevi veetma ka Lääne-Eesti saartele. Oma ettevõttele kõige sobilikuma pakkumise ja saarte võrdlused leiad SIIT.

Kas maitsev gurmee õhtusöök elava muusika saatel laevapardal sai juba mainitud? Lisaks on peale kehakosti võimalik jätkata peoga laeva showbaaris. Hoolitseme, et pidutsejad jõuaksid laevalt ka turvaliselt koju – öine transport Tallinna piires on meie poolt.

Elamusterikas ja sisutihe suvepäev kindlustatud!

Pakume täisteenust (transport, söögid, tegevused, majutus) ja korraldame just Sinu seltskonnale kõige vingem elamus. Aitame kõik detailid läbi mõelda ning suure kogemuste pagasiga teame, mida ühe meeloluka suvepäeva puhul silmas tuleb pidada.

Rohkem infot suvepäevade kohta