Eesti saarte reisid

Tänasel tähtsal päeval – emadepäeval, mil veedetakse päev emade seltsis, tuletame meelde kui tore on kogu perega võtta üks päev muudest kohustustest vabaks ja sõita üheskoos Naissaarele. Meil on heamel näha külastajaid kogu perega saarele reisimas – lapsed, vanemad ja vanavanemad. Avastamisrõõmu jätkub kõigile!

Reisilaev sõidab regulaarselt Tallinna Kalasadama ja Naissaare vahet. Reis võtab aega umbes üks tund. Laevaliikluse sõiduplaani näete SIIT. Samuti saab läbi eelneva lingi pileteid broneerida.

 Eesti saarte reisid – elamusi igale vanuseklassile

Tellides Monica.ee kodulehelt ekskursiooni, saad laevaga soodsamalt Naissaarele. Ekskursioonid toimuvad saarel  jalgsi, rongi, veoauto või jeebiga. Vaatamas saab käia nii Peeter Suure Merekindlust, ronida Naissaare majaka  otsa, piiluda nõukaaegsesse Ohvitseride kasiinosse, seigelda mööda maha jäetud raudtee lõike ja uudistada meremiini tehast ning miinikestasid, tutvuda Nargen Opera hoonete ja saare renoveeritud kirikuga. Loomulikult käib nende juurde maalilised rannad ja paks samblane mets.

Eesti saarte reisid

Leidlikud ja loomingulised meeskonnamängud

Lisaks ekskursioonidele on võimalik ka mängulisemalt aega veeta. Soojadel suvepäevadel on mõnus nautida veepargi atraktsioone.  Iga ilmaga on paslik laheda seltskonnaga fotojahti mängida. See sobib kõigile ja lisaks jäevad meeskonnale naljakad mälestused piltide näol.

Majutus Naissaare puhkekülades ja täisteenuse pakett

Naissaarel on võimalik ka pikemalt peatuda. Saarel on kaks puhkeküla, majad on varustatud ahju või keskküttega. Lisaks on olemas telkimisalad, peo- ja  grilliplatsid, saun. Nii saab käia üks päev saare ekskursioonil, õhtul ümber lõkke süüa teha ja järgmine päev nautida rannamõnusid.

Kas teadsid? Kui tellid ekskursiooni ning majutuse koos toitlustuse ja meelelahutusega võid saada laevapileti pealt soodustust kuni 20%. Vaata pakkumist SIIT.

Romantilised lahekruiisid õhtusöögiga

Kes soovib nautida ainult laevasõitu Tallinna lahel, see saab osavõtta 3-tunnistest lahekruiisidest. Kruiisi kestel serveeritakse Sulle kolmekäiguline gurmee õhtusöök. Päikeseloojangu lahekruiiside kohta leiab rohkem informatsiooni SIIT.

Klassireisid Naissaarel – päev täis elamusi !

Eesti saarte reisid – kohtume Naissaarel!

Külastage suvel  Eesti saari, kaasa arvatud looduskaunist ja pealinlastele mugavas sõidu kauguses olevat Naissaart. Tegevusi saarel jätkub kõigile!

Sõidugraafik Naissaarele