Seminar pidada Naissaarel on vahelduseks igapäevasele töökeskkonnale. Laevasõit ja idülliline saar, mis hoiab meeled erksad. Ajaloost tulvil oleval saarel paiknevad mugavad seminariruumid. Kiire elutempo leevendamiseks aitavad juba valmis koostatud paketid. Ning see kõik on Tallinna lähedal!

Seminari algab laevas  kas kell 10:00 väljasõiduga või soovi korral ka varem.
seminar laevas

On olemas seminarisaal, pakume süüa, transporti saarele ja saarel. Vastavalt pakketidele rikastab seminari ka ekskursioon või siis põnevamalt väljendades – hariduslik meelelahutus. Vabadel hetkedel, kui kõht on täis ja kuum tassitäis kohvi joodud, on võimalik mererannal jalutada, Tallinna panoraami imetleda või metsa vahel oravaid pildistada.

Hariduslik meelelahutus ehk edutainment

2008_05_17_12_41_09_01872025475[1]

Seminari meelelahutuslikuks osaks on loomulikult populaarsed retked saarel. Võimalik on rongiga sõita militaarmuuseumi. Ette võtta autoekskursioon meremiinide tehase ladudesse. Või hoopis külastada Peeter Suure merekindlust ja patareisid. Väike seiklus ja elamus, mis aitab seltskonnal üksteist paremini tundma õppida ja lõõgastuda.

Võimalik on alustada seminariga juba laevas saarele sõites. Selleks on meil eraldi VIP salong, maalilised lained ja värske mereõhk.  Naissaarele jõudes ootab tervituskohv. Grupitööd ning arutelud võivad alata! Lisaks on võimalik tellida ka meeskonnamänge, nagu näiteks tugriku- või fotojaht. Naissaarel on olemas ka majutus ja saun.

Aitame, kui on plaanis töökollektiiviga kontorist välja saada ning vahelduseks mõnes looduskaunis kohas seminar pidada. Ootame nii väikeseid kui ka suuremaid seltskondi. Käib töö ja puhkus käsikäes!

Tutvu seminaripakettidega siit