Suvi Naissaarel on elamus igale saare külastajale. Naissaare võlude alla kuuluvad liivased mererannad, rikkalike metsasaadustega küllastatud ürgmetsad, hulganisti vaatamisväärsusi okupatsiooni aastatest. Seda kõike teeb veelgi huvitavamaks Naissaarel korraldatavad üritused, etendused  ja kontserdid.

Suve sündmustele ning pakkumistele saab  küsida lisainformatsiooni e-mailile SIIT.

„Tüdrukud ei nuta, ehk Katharina lähetamine“

Kultuuriline, eelkõige muusikaline elamus on võimalik kätte saada Nargenfestivali raames toimuvate sündmuste läbi. Naissaarel toimuvad juulikuus muusikalise komöödia „Tüdrukud ei nuta, ehk Katharina lähetamine“ etendused. Lavalaudadele Omari küünis astuvad näitlejad Katariina Tamm ja Piret Krumm koos Nargen Opera instrumentaalansambliga. Mängukava leiad SIIT. Esietendus 3.juulil!

„Etendus on pühendatud kõigile, kes tahaksid pidevalt olla kusagil mujal. Enese eest põgenemine ei ole kunagi olnud nii lihtne!“  

YouTube video

Ulthima Thule kontsert eesotsas Riho Sibulaga

Rock-muusika austajate rõõmuks toimub festivali raames Ulthima Thule kontsert. Asukohaks muidugi Naissaare Hellerella aed. Rock-kontsert toimub 25.juulil.

Reisilaev Monica on teinud festivali külastajate ning saarel suvitajate elu veelgi kergemaks, pakkudes pileteid, mis hõlmavad nii laevasõitu, majutust ja festivali ürituse piletit. Uuri reisilaev Monica väljumisi Nargenfestivali üritustele Naissaarel SIIT.

Suvi Naissaarel – kogu perega puhkama!

Lisaks festivalile on saarel pidevalt toimumas muudki. Ekskursiooni gruppidega saab liituda iga matkamist ihaldav hing. Informatsiooni erinevate ekskursiooni sihtkohtade kohta leiab SIIT. Saarel on mitu matkarada. Tehes saare avastamise kõigile lihtsamaks, saab lisaks jalgimatkadele saart avastada autos või jalgratta seljas. Seltskondadel on lõbus osaleda samuti meeskonnamängudel, orienteerumisel ja fotojahil.

Suvi Naissaarel

 

Firma suvepäevad Naissaarel

Firmaüritusi korraldatakse ikka ja jälle samuti Naissaarel. Olemas on suvepäevade lõbusad paketid või ühe/mitmepäevaste seminaride paketid. Iga töökollektiiv leiab endale sobiva.

Naissaar on Tallinna külje all, sõit saarele kulgeb mugavustega reisilaevas kiiresti (1h). Saarele saab jääda mitmeks päevaks – olemas on majutusvõimalus puhkekülades ja telkimisplatsidel.

Naissaarele ootame nii perekondi, paarikesi, firma kollektiive, üksik seiklejaid kui ka suuremaid peoseltskondi. Kõik leiavad endale küllalt tegevust ning saar on piisavalt suur, et erinevad seltskonnad üksteisele jalgu ei jää!

Suvi Naissaarel – UURI LÄHEMALT!