Suvepäevade korraldamine Naissaarel on kindlapeale minek. Saarel on kõik olemas, tegemaks #suvepäevad meeldejäävaks, põnevaks ja lõõgastavaks. Toome välja soodsa asukoha (Tallinnast 18 km) , mugavad võimalused (majutus, toitlustus, puhkekülad ja – alad, transport), harivad ja lõbusad tegevused (ekskursioonid, veepark, fotojaht,  mängud) ja loomulikult privaatsuse.

#Naissaar asub Tallinnast tunni aja kaugusel. Mandri-saare vahelise transpordi eest hoolitseb reisilaev Monica. Laeva mugavustest saate lugeda SIIT. Suvepäevad algavad juba laevapardale astudes. Päevakavasse kuulub nii rannamõnusid, meeskonnamänge, grillimist, tantsu ja möllu.

Suvepäeva tegevuste hulka kuulub ka saarega tutvumine. Matkadele kulutatav aeg ja sihtkohad lepitakse enne kokku vastavalt piduliste huvidele ja võimetele. Olenemata, millisele saare matkale minnakse, uusi teadmisi saavad kõik juurde. Olgu need siis seotud looduse, saare igapäevaelu või ajalooga.

Suvepäevade korraldamine maagilisel Naissaarel

Avastamisväärt kohad Naissaarel

Ekskursioonidele viiakse suvepäevalised rongi, bussi, kasti- või maastikuautodega. Saare tuuride pakettidele vastavalt tutvutakse miiniladude, suurtüki patareide, majaka, kiriku ja Nargen Festivali hoonetega. Naissaarel on rohkelt avastamisväärt kohti, seega on põnev ka neil, kes saarel juba varem käinud.

Sihtkohad valitakse vastavalt tuuride pakettidele ja külastajate soovidele. Näiteks on võimalik jalutada meremiinide  ladude vahel. Kohalik giid näitab ja räägib, kuidas meremiinide tehas toimis. Militaarhuvilistele pakub kindlasti ka huvi Peeter Suure merekindlus.  Massiivsed betoonehitised ja tohutult suured kahurialused viivad justkui ajas tagasi. Õhatud patareide juures näeb tõendeid lõhkeainete hävituslikust jõust.

Naissaare vaateplatvormilt, Naissaare majakast, avaneb fantastiline vaade. Paksu metsaga kaetud saar, meri ja kaugelt paistmas Tallinn.  Sooja ilma korral saab saare metsikutes randades supelda ja kaart käes saarel orienteeruda.  Kehale kasulik ja pead värskendav vaheldus peotrallile! Kes vitamiinipomme vajavad, need saavad metsmaasikatega maiustada.

Suvepäevade korraldamine Naissaarel – kindlapeale minek!

Naissaar oli nõukogude ajal tsiviilisikutele keelatud tsoon. Seda privaatsemat hõngu on tänini tunda. Tahavad ju kõik oma ettevõtte peod võõraste pilkude alt varjatult pidada. Lisaks ei tule puudust ajaloomälestistest, kaunist loodusest, puhkealadest ja grillimisplatsidest. #suvepäevade-korraldamine just Naissaarel on  seega asukoha tõttu  ideaalne.

Soovitame suvepäevad juba varakult broneerida, et hiljem sobivast kuupäevast ilma ei jääks.

Uuri suvepäevade kohta rohkem siit