Kui oled planeerimas firma suvepäevi, siis oled õiges kohas! Ilmselt vaevad pead, kus suvepäevad pidada, nii et kõik töökaaslased oleksid rahul. Kas võtta kogu korraldus enda õlgadele või mõnelt teenusepakkujalt saada nõu ja abi? Samuti mitu päeva peaks möll toimuma, ilma et seltskonna meeleolu vaibuks?

Suvepäevad saarel

Suvepäevad saarel – pakume täisteenust!

Monica meeskond on oma kümne aastase kogemuse pagasiga teinud ettevõtete elu lihtsamaks. Nimelt  on valmis tehtud juba suvepäevade paketid, mis annavad esialgse suuna ja üldpildi kätte. Meie meelisasukohaks on Naissaar, kus on kõik vajalikud mugavused olemas ning muidugi soodne asukoht – Tallinna lähistel.

Miks pidada suvepäevad just Naissaarel?

  • Asukoht – pealinna lähedal, kuid samas piisavalt privaatne
  • Loodus – supelrannad, ürgne mets ja värske õhk
  • Võimalused – majutuskompleks, toitlustus, peotelk, saun, grillimisplatsid
  • Monica.ee pakub täisteenust ja aitab suvepäevade läbiviimisel
  • Edasi-tagasi sõit saarele koos reisilaev Monicaga, olemas ka transport saarel
  • Rohkelt tegevusi – ekskursioonid, veepark, meeskonnamängud, fotojaht
  • Naissaare suvepäevadelt saadud elamus on igatahes eriline!

Suvepäevad saarel fotogalerii

Uudispakett! – „Mehed ei nuta!“

Alates sellest aastast on lisandunud suvepäevade pakettide hulka ka sanatooriumi teemalised suvepäevad. Inspiratsiooni on saadud Eesti filmist „Mehed ei nuta!“.  Üheskoos saab looduses aktiivselt aega veeta (aitab unetuse vastu!), supelda või möllata veepargis, mööda saart ringi matkata mängides fotojahti või grillimisplatsil toimetada.

Ühepäevaste suvepäevade kulminatsiooniks on stiilipidu peotelgis. Tagasisõit mandrile on tavapärasest hiljem. Nii ei lähe kellelgi järgmine päev raisku, kui just pidu Tallinnas edasi ei lähe…

„Sanatoorium… Sanatoorium, see on puhkus, baar, naised, muusika! Mina olen täiesti terve mees ja tahan seda kõike saada!“

#Ühepäevased-suvepäevad on parim valik neile, kellel ajaga priisata ei ole, kuid suvepäevad vajavad ikkagi pidamist. Kiire minek-tulek, lihtne organisatoorsest poolest, üks suvepäev täis tegevusi ja tralli. Kindla peale minek!

Suvepäevad saarel – ei  jõua ära oodata! Küsi julgelt lisainformatsiooni ja tee broneering soovitud kuupäevadele. Kliki SIIA suvepäevade pakettidega tutvumiseks.

Ühepäevased suvepäevad