Kevade hakuga on nii mõnelgi meist lausa piin igapäevaselt viibida siseruumides. Seetõttu pakumegi välja ettevõtetele teistmoodi tööpäeva. Miks mitte koos kolleegidega sõita Naissaarele, tunda elust rõõmu ja samas korraldada seminar.

Seminarid Harjumaal – tule veeda päev Naissaarel

Naissaarel ootab osalisi suur seminarisaal, kuhu mahub kuni 120 inimest. Eelseminar on võimalik pidada juba reisilaev Monica VIP salongis. Seminaripaketid sisaldavad kohvipause ning lõunasööki.

Võimalus on valida kolme erineva seminaripaketi vahel. Pakettide erinevused seisnevad vabaaja  ja seminari blokkide vahekorras, ning haridusliku meelelahutuse ehk edutainmenti valikutes. Kõik seminaril osalejad saavad tutvuda Naissaarega läbi huvitava ekskursiooni.

Vaata fotosid seminarisaalist:

 

Naissaare seminaride paketid:

  • Pakett muuseum – kolm seminariblokki ja üks tund meelelahutust.  Peale seminari lõpetamist toimub muuseumi ja pubi külastus ning rongisõit. Soodsaim variant!
  • Pakett meremiin – kaks seminariblokki ja kaks tundi meelelahutust. Autoekskursioon koos meremiinide tehase ladude külastusega.
  • Pakett merekindlus – üks seminariblokk ja kolm tundi meelelahutust. Ekskursioon Peeter Suure merekindluse 10B patareisse – elamus kõigile osavõtjatele!

Saarel on olemas majutuskompleks koos saunaga, neile kes soovivad peale seminari pikemalt lõbutseda. Lisaks on võimalik tellida juurde erinevaid meeskonnamänge nagu näiteks fotojaht ja tugrikujaht. Naissaarel on olemas ka pubi.

Ainulaadne seminaripäev algab kell 10.00 sõiduga Naissaarele ja orienteeruvalt 18:40  ollakse Tallinnas tagasi. Kõik vajalik on kohapeal olemas.

Seminarid Harjumaal

Kõik seminaripaketid sisaldavad:

  • Edasi-tagasi laevasõitu
  • Eelseminari võimalust laeva VIP salongis
  • Seminarisaali kasutamist (max.120in)
  • Tervituskohvi saarel, seminari alguses
  • Lõunasööki (kanawok, kook ja kohv)
  • Põnevat rongisõitu saarel

Seminaripaketi tellimine on lihtne. Täida tellimisvorm ning sisesta prognoositav osalejate arv. Broneering jõustub broneerimistasu laekumise hetkest. Seminarid Harjumaal, Naissaarel, on vaheldusrikkad ning asukoha tõttu mugavad.

Kui tunned, et vajad endale ja kolleegidele vaheldust, värsket õhku ja uut energiat, siis kliki all olevale nupule. Jagame lahkelt lisainfot.
SEMINARID HARJUMAAL