Soovime Teile rahulikke pühi ja anname teada, et kogupereetendus “Jõuluvana ja Piraat” toimub 27.detsembril.

Järjekordne aasta hakkab lõpule jõudma. Käes on rahu ja koosviibimiste aeg, mil on hea teha möödunud aastast kokkuvõte. Mõelda, milliste tulemustega jäid rahule ning millega tuleb järgmine aasta rohkem vaeva näha. Samuti on see aeg, mil tänada kõiki toredaid inimesi enda ümber. 

Täname kõiki reisijaid meie laevade pardal. Kõiki toredaid inimesi, kellega koos sai Naissaare ekskursioonidel saar risti rästi läbi käidud. Kõiki vahvaid seltskondi, ettevõtteid ja klubisid, kellega  korraldasime laevapidusid, seminare ja suvepäevasid. Kõiki indiviide, kes tunnevad samasugust huvi salapärase Naissaare vastu nagu meiegi. Täname kõiki koostööpartnereid, kõiki kolleege ja abistajaid, ilma kelleta ei oleks see aasta nii edukas olnud!

Rahu ja vaikus Naissaarel kutsub meid sinna ikka ja jälle tagasi. Liivarannad ja kivirannad, samblane männimets ning mahlased mustikad. Lainete laksumine merereisil koos kallite sõpradega Monica välitekil. Mälestused, mis jäävad igavesti südamesse.

Soovime Teile ilusaid jõulupühi ja et Teie perekonna suil oleks naeratus ja hinges rahu. Vana-aasta lõppu saadame pidu ja pillerkaart! Loodame, et uues aastas leidub rohkem üksteise mõistmist, hoolivust, kaastunnet ja tolerantsi. Ainult üheskoos saame muuta järgmise aasta ning kogu maailma paremaks paigaks. Naeratus nakatab!

Kogupereetendus “Jõuluvana ja piraat”

Rõõmu ja lusti leiab kindlasti Reisilaev Monica  jõuluetenduselt „Lõbus Piraat ja Jõuluvana“ 27.detsembril, algusega kell 12.00. Kutsume kõiki peresid Reisilaev Monica pardale vahvat lasteetendust vaatama. 

Kogupereetendus jutustab loo lustakast Piraadist ja tema seiklustest koos Jõuluvanaga. Etenduse pikkuseks on 80 minutit, mille käigus tegelased kaasavad lapse laulma, tantsima ja mängima.

Laevas toimuvale näidendi elamusele lisaks saavad lapsed valmistada piparkooke. Iga laps saab kingituseks kauni piparkoogi koju kaasa võtta. Vanemad saavad meisterdamise ajal laevabaaris kohvi juua ning juttu rääkida.

Kogupereetendus toimub 27.detsembril, algusega kell 12.00 ning kestab orienteeruvalt 80 minutit.  Reisilaev Monica on ankrus Tallinna kesklinnas Kalasadamas. Pileti hinnaks on 10 €, perepilet kolmele on 20 €. Lisainformatsioon ning piletite broneerimine tel. 51 45 118.

Vaata kaarti, kus on laev ankrus!