Reisilaevas Monica on võimalik korraldada sünnipäevi, pidusid ja pulmi. Pidu toimub laevas, seega saavad peo eestvedajad ja külalised uskumatu elamuse osaliseks.

Pidu laevas on meeldejääv elamus kõigile osalejatele!

Sünnipäevade korraldamises on Monica meeskonnal pikaajalised kogemused. Laeva tähistama on oodatud nii täiskasvanud kui ka lapsed. Tihti seotakse sünnipäev mõne stiilipeo teemaga, eriti laste sünnipäevade puhul. Nii viib iga osaleja ennast juba enne peole tulekut vastavasse meeleollu. Pidu laevas

Täisteenusega pidu laevas, kõik vajaminev ning abi peo läbiviimisel tuleb ühest kohast

Laeva meeskond aitab peo korraldamisel ja selle ajal. Olemas on peojuht täiskasvanute pidudele, kes hoolitseb peovaimu üleval hoidmise eest. Laste pidude puhul, tegeleb vahvate mängude läbiviimise ja muu meelelahutusega Piraat. Üks on kindel – peol ei hakka kellelgi igav!

Võimalik on peole tellida ka söögid-joogid. Peolaud otse laevaköögist! Meelelahutuse ja pillimeeste osas saab reisilaev Monica tiimilt alati nõu küsida. Täisteenus teeb peokorraldaja elu lihtsamaks.

Peoruumid laevas saab loomulikult rentida ilma peolaua ja meelelahutuseta. Nii saab korraldaja ise oma toidud ja joogid peole kaasa võtta. Avatuks jääb laeva baar. Firmapeo või sünnipäeva saab korraldada laevaruumides ilma kai äärest lahkumata, kasutades laeva ainult teistmoodi peoruumide otstarbel.

Stiilipeod laevas – kaatrisõidud ning kümblustünn

Hoopis teistmoodi elamus on stiilipidu laevas. Ideid leiad SIIT. Võimalik on tuua kohale tünnisaun või kümblustünn. Pakume samuti adrenaliinirikkaid kaatrisõite otse laevast. Laeva madrused hoolitsevad meeleolu eest ning külalised saavad pigistada kapteni kätt. Stiilipeo saab samuti tellida nii täisteenusena (meelelahutus, söögid-joogid) või ainult ruumide rendina.

Pidu laevas - pulmad reisilaevas Monica

Romantilised pulmad laevas

Reisilaevas Monica on peetud loomulikult ka pulmi. Mis saabki veel romantilisem olla, kui abielu tseremoonia merel, taustal kuldpunane päikeseloojang? Kui tunned, et merel on oluline koht Teie tähtsaimal päeval, siis võtke kindlasti ühendust uurimaks lisa pulmapeo korraldamisel laevas.

Erinevad peo korraldamise võimalused vastavalt soovidele. Anna teada meile oma peo ideedest ja korraldame laevas ühe vägeva ning meeldejääva peo. Haara võimalusest!

Pidu laevas – klikka siia!