Kui oled korraldamas üritust ning otsid sündmuse tarbeks peoruume, siis  oled õiges kohas. Reisilaev Monica ruumid on näinud mitmete aastate vältel firmaüritusi ja kokkusaamisi,  pulma- ja sünnipäevapidusid. Meeldejääv pidu algab erilistest peoruumidest!

Monica laevaruumides on võimalik pidu pidada käi äärest lahkumata – kasutades laeva tema teistmoodi ruumide ja väliteki tõttu. Või nautida laevarenti täiel rinnal ning viia oma külalised meresõidule, taustaks Tallinna kilukarbisiluett.

Peoruumide rent Tallinnas

Peoruumide rent Tallinnas – reisilaev Monica ruumid

Reisilaevas leiate avara salongi koos baariletiga. Baarist saavad külalised alati lisa, kui korraldaja eelarvega on koonerdanud. Meretuuri ja päikeseloojangut saab nautida laeva välitekkidelt. Laevas on ka köök, kus kõik maitsev värkselt piduliste lauale jõuab.

Täisteenusega peokorraldus

Oleme nõus korraldajate koormust vähendama ning ühtteist enda õlule võtma. Täisteenuse alla kuuluvad söögid-joogid ning meelelahutus nagu näiteks seltskonnamängud, pillimehed. Kes oma peole bändi tahab, see andku aga julgelt teada!

Kes täisteenuse vastu huvi ei tunne – ei ole probleemi. Võimalik on rentida ainult laevaruumid ning ära jätta samuti meresõit. Kokkuleppel saab tuua oma söögid ning joogid. Oleme peoruumide ja korralduse suhtes paindlikud ning tuleme külaliste soovidele vastu!

Vahendame peomälestuste säilitamiseks fotograafi.  Aegsasti broneeritud pidude puhul anname korraldajatele nõu, kui on vajalik sadama läheduses ka majutuskoht leida. Peoruumide rent Tallinnas, reisilaevas Monica on hea valik kui soovid pakkuda külalistele teistmoodi pidu. Lisaks aitab korraldajat  Monica meeskond.

Mis sorti pidusid reisilaevas Monica korraldatakse?

Meeskonnal on kogemusi erinevat sorti pidustustega alates sünnipäevadest kuni pulmadeni välja. Üks on kindel – kliendid on rahul ja tagasiside on positiivne.

Kui oled hädas peoruumide leidmisega ja tahad külalistele pakkuda kustumatut elamust, siis võta reisilaev Monica tiimiga ühendust ning korraldame üheskoos vägeva peo!

Küsi hinnapakkumist