Vähem kui kuu aja pärast algab lastel koolivaheaeg ning oleks tarvis mõelda, kuidas suvel perekonnaga huvitavalt ja harivalt aega veeta. Naissaare ekskursioonid on selleks suurepärane võimalus. Kogu pere saab üheskoos looduses aega veeta ja iga perekonnaliige saare avastusretkedelt midagi uut teada

Naissaare ekskursioonide suureks plussiks on see, et saar ise asub Tallinna lähistel ning auto tuleb jätta sadamasse. Nii on võimalik kõigil perekonnaliikmetel end lõdvaks lasta ja lainete loksudes laevaga üle mere sõita. Huvi korral on võimalik erinevate ekskursioonide seast valida oma seltskonnale sobivaim.

Ekskursioonid naissaarel:

1)      Peeter Suure merekindluse ekskursioon

2)      Meremiinide tehase laod

3)      Majakatuur

4)      Jeebi ekskursioonid

5)      Fotojaht

Ekskursioon meremiinide ladudesseKui soovite saare ajaloost ning ehitistest rohkem teada saada, on selleks lihtsaim võimalus giidiga ekskursioonid. Ajaloohuvilistele sobib ideaalselt Peeter Suure merekindluse tuur. Seevastu majakatuur viib Teid maaliliste vaadetega paikadesse. Kui soovite saart tundma õppida läbi seikluse ja mängu, siis sobib Teile fotojaht.

Juhul kui arvate, et pere noorematel võib hakata pika ekskursiooni peale igav, siis omamoodi elamuseks on lastele tsaariaegse rongi või veoki kastis sõitmine. Muidugi on juba laevasõit omaette seiklus. Lisada juurde veel ürgne männimets, suured rändrahnud, liivarand ja puude vahelt vilksamisi nähtud metskits.

Pärast ekskursiooni on võimalik pidada piknik kaunil liivarannal või grillida tuletorni juures. Kui ilm lubab, siis miks mitte ka suplema minna või ehitada liivalosse? Saarel on ka kaks puhkeküla, kus pärast seiklusrohket päeva keset rohelust puhata. Värske õhk, loodushääled,  loojuv Päike ja Tallinna siluett – igaõhtune vaatemäng Naissaarel.

Kui soovid kohe saada  osa Naissaare elamusest, siis reis saarele koos autoekskursiooni ja grill-lõunaga toimub juba sel reedel väljumisega Piritalt. Aja oma kamp kokku ja veedame mõnusalt koos aega. Ootame Teid!

Tutvu ekskursioonidega siit