Naissaare imekauni looduse nautijad leiavad endale majutuskoha saare puhkekülades või koha telgi püstipanekuks telkimisalal. Võimalik on isegi valida erinevate puhkelaagrite vahel ja saarele on võimalik suurürituste puhul majutada kuni 500 inimest. Suurürituste puhul seatakse puhkekülade vahele liikuma regulaarne autotransport ja raudteeliiklus. Ekskursioonid, mõnus oleng, grillimine ja majutus Naissaare puhkekülades- broneeri juba täna!

Majutus Naissaare puhkekülades - väliterass

Majutus Naissaare puhkekülades

Puhkekülades on ruumi kokku 160 inimesele – kõik korralikud voodipesuga voodid. Kõiki majasid köetakse ahju või keskküttega. Elektriga varustatakse majapidamisi generaatori abil, kuna elektriühendus maismaaga Naissaarel puudub! Laagrikompleksid asuvad merest paarisaja meetri kaugusel – külastajad viiakse sinna sadamast autodega.

VIP merelaager tuletornis

Kahekümne majutuskohaga merelaager asub mere ääres ning lisaks saab ööbida merelaagri hoovis isiklikus telgis. Hoonel on kaks eraldi sissepääsu, saun ja suur avatud väliterass. Lisaks on laagril peoplats, privaatne rand ja paadilauter. Luksuseks võib pidada majas olevaid WC-sid ja pesemisvõimalusi. Samuti on tänu tuletorni ja radarimasti generaatorile laagris pidevalt elekter. Külalised saavad sööki valmistada kahes ühisköögis. Merelaagri teeb eriliseks tuletorn, kust avaneb vaade kogu saarele.

 

Metsalaagri kompeks

Selles laagris saab ööbida kuni 120 inimest. Avar saal mahutab aga 200 inimest, seega on metsalaager suurepärane valik firmaürituste puhul. Hoones on saun, suur väliterass. Võrkpalliplatsi ja kolm eraldatud lehtlat leiate hoone lähistelt. Majutus on voodipesuga, aga WC-de asemel, erinevalt merelaagrist, on välikäimlad. Metsalaagris on grillimisplats ja kolm eraldi söögiplatsi.

Metsalaagri kaks LUX maja

Metsalaagri LUX villade kahes hoones on 24-28 magamisaset. Kahestes tubades on WC ja dušš. Majades köök puudub, grillida on võimalik suurtel väligrillidel. Lux villade kõrval asub unikaalne ja sõiduvõimeline vagunsaun, kus külastajad saavad leili võtmas käia. Villasid soovitame neile, kes soovivad mugavust ja privaatsust, kuid samas olla keskuses.

Monica laeva ja saare meeskond ootab külastajaid Naissaarele puhkama, seiklema ja suve nautima. Telli kogu pakett korraga ning tule ainult kohale! Tutvu ka Naissaare ekskursioonidega, mille käigus tutvutakse saare elu ja oludega, ajaloo ning loodusega.

 

Telli ühe päringuga majutus, toitlustus, autoekskursioonid saarel, meelelahutus ja transport Naissaarele.
Broneeri majutus SIIT