Kus pidada firma jõulupidu

 

Kus pidada firma jõulupidu?

 

Jõulud ja aastavahetus on peagi käes. Pühi on tore ka kolleegide seltsis tähistada. Viimane aeg on alustada firma jõulupeo organiseerimisega. Sellega seoses on esimeseks küsimuseks: kus pidada firma jõulupidu?

Firma jõulupidu annab võimaluse veeta töökaaslastega üks tore õhtu, kus argipäeva mured ja kiirustamine asenduvad hubase meeleolu, hea söögi ning tantsu ja tralliga. Muidugi saab ka jõulukinke vahetada ning öelda „aitäh“ tubli töö ning panuse eest!

Ettevõtte jõulupeo puhul on hea mõte organiseerida pidu väljaspool kontoriruume. Selleks tuleb leida aga peoruumid, mis mahutaks lahedasti külalised. Plusspunktideks oleks muidugi asukohapoolne catering ning meelelahutuse valikud.

Kui soovite, et jõulupidu oleks meeldejääv ning wow-faktoriga, siis soovitame Teil usaldada meie aastate pikkust kogemust ja korraldada firma jõulupidu LAEVAS!

  • Omamoodi peoruumid laevas lisavad jõulupeole meeleolu
  • Laevaköök ja catering pakuvad jõulupeoks maitsvaid sööke ja jooke
  • Jõulupeolt astub läbi ka jõuluvana või Kapten Morgan ise!
  • Tants ja trall koos kolleegidega.
  • Suur valik õhtujuhte, muusikuid, bände ja muid meelelahutajaid
  • Trendikas pidu Tallinna Kalasadamas, lisatasu eest ka merele minek.
  • Lahedad laevaruumid uute nahkdiivanitega.
  • Oma alkohol on lubatudkaasa võtta!
  • PILDIGALERII! – vaata pidudel tehtud fotosid ja tunneta emotsiooni.

Laevapidude kogemus ja nõuanded

Loe, mida arvavad kliendid reisilaevas Monica korraldatud firma jõulupidudest ja uuri laevaköögi menüüd – Firma jõulupidu laevas.  Reisilaev Monica tiimil on pidude korraldamise kogemust laevas alates 2001.aastast. Anname meeleldi tarka nõu ja abi, et kogu üritus oleks sujuv ja rõõmus elamus kõigile osavõtjatele.

Oleme eelnevalt kirjutanud nõuandeid jõulupeo korraldajale, teades, et pühadele eelneval kiirel ajal võib nii mõnigi lihtne asi meelest minna. Seega soovituslik lugemine kõigile jõulupidude korraldajatele – Jõulupeo korraldaja meelespea  ja Jõulupeo organiseerimine.

Võta meiega ühendust juba täna!

Soovi korral helista tel. 514 5118 ning teeme sulle koheselt personaalse pakkumise! Jõulupidu sadamas alates 900  € net. Küsi pakkumist juba täna ja sa ei kahetse!

Jõulupühad on peagi käes, seega ära maga maha võimalust pidada koos kolleegidega unustamatu jõulupidu laevas!

Vaata lähemalt mida meil pakkuda on