Õppeaasta alguseni ei ole kaua jäänud ja õpetajatel on käed-jalad tööd täis. Nii palju asju vajab korraldamist ja tegemist. Oleme mõelnud, kuidas teha õpetajate elu lihtsamaks seoses õpilaste kooliaastasse sisse elamisega.

Kuidas teha üleminek suvevaheajast õppetöösse õpilastele kergemaks? 

Miks mitte viia klass harivale, kuid samas seiklust täis koolireisile laevaga. Nii kestaks nagu vaheaeg veel ühe päeva võrra edasi, kuid samas saab juba aega veeta oma klassi ja klassijuhatajaga. Oleme pannud kokku erinevad paketid, et organiseerimist veelgi lihtsamaks teha. Õpetajal on nii üks mure vähem.

Koolireis Loodus

Naissaarel on palju põnevat ja avastamisväärt kohti. Harjumaa õpilastel on mugav Tallinna Lennusadamast üheskoos laevale minna ja äkitselt avastada end üksikult saarelt. (Tegelikult on Naissaarel oma kaks käputäit alalisi elanikke ka.) Õpilasreisidest on pakkuda nii ühepäevaseid kui ka kahepäevaseid reise. Lisaks veel lahekruiisi, mis sisaldab laevasõitu ja 24h jooksul pääsu kuni 40 muuseumisse Harjumaal. Elamus missugune!

Ühepäevased koolireisid laevaga

Ühepäevastest reisidest on võimalik valida nelja erineva paketi vahel. Olenevalt sellest, millele tahate rõhku panna ning millises vanuses on õpilased. Saadaval on Naissaare rongireis, mis sobib pigem lasteaedadele ning algklassidele. Kultuuri paketi puhul saate hea ülevaate saare tähtsamatest objektidest kogenud giidi seltsis, kes oskab seltskonnale pajatada näiteks NargenOperast ja legendaarsetest miiniladudest. Loodusmatk viib reisijad Paz bussiga miiniladudesse ja sealt tagasi läbi Naissaare ürglooduse matkates. Miinide pakett toimub kastiautoga ja selle käigus näete-kuulete kohalikust militaarajaloost. Kõik paketid sisaldavad ka vaba aega ning edasi-tagasi laevasõitu!

Seltskonnaga Naissaarele

Kahepäevased koolireisid laevaga

Koolireisid ööbimisega Naissaarel sisaldavad giidiga matka või autoekskursiooni, rongisõitu ning  muidugi laevasõitu. Valida on majutusega või telkimisega pakettide vahel. Kõik need algavad rongisõiduga laagripaika. Siis saate valida, kas soovite minna loodusesse matkama või mängida fotojahti. Õhtul korraldatakse disco ja teisel päeval toimub maastikumäng. Kahepäevase koolireisi ajal tuleb klassil arendada oma meeskonna oskusi, mida läheb ka edasipidises elus tarvis.

Lahekruiis muuseumituuriga

Neile, kes soovivad saada laevaga sõitmise elamust ning pealinna muuseumides oma silmaringi avardada, on lahekruiis õige valik. 24 tunni jooskul saab käia nii paljudes muuseumites kui süda soovib ja jalad jaksavad. Lisaks veel ekskursioonibussiga Tallinna linnatuuril, mis on kasulik nii kohalikele noortele kui ka kaugelt tulnud õpilastele. Mõelda vaid, saate minna ka loomaaeda ja Teletorni, kõik see on lahekruiisi paketi sees.

Läbi põneva koolireisi saab klass uuesti kokkuelada. Suure reisimise, matkamise, muuseumite külastamise ning Naissaare avastamise käigus jääb loodetavasti ka noortele üht-teist kõrva taha, mida hiljem on hea ajaloo või loodusõpetuse tunnis meeldetuletada. Alusatame uut kooliaastat põnevalt!

Tutvu koolireiside pakettidega