Naissaar on parim sihtkoht firmaürituste korraldamiseks – soodne ja pealinna lähedane asukoht, mis on linnakärast eemal, kuid samas on olemas kõik vajalikud mugavused ja tingimused. Korraldusega abistab reisilaev Monica meeskond, kellel on laialdased teadmised ürituste korraldamise vallas ja kes tunnevad Naissaart läbi ning lõhki.

Kliendipäevad ja suvepäevad Naissaarel

Firmaüritused – kliendipäevad ja suvepäevad Naissaarel

Suvepäevad firma klientidele või kollektiivile algavad sadamas suvepäevaliste vastuvõtuga. Edasi sõidetakse reisilaevaga Monica Naissaarele. Seal toimuvad vastavalt soovidele erinevad tegevused ja ekskursioonid. Rannas asub suur peotelk, kus avatakse suvepäevad.

Ekskursioonid toimuvad rongi, kastiauto, jeebi ja bussidega. Tegevuste alla kuuluvad näiteks veepargis lustimine, foto- , tugriku – ja aardejaht, filmivõtted. Naissaar on piisavalt suur, et mitmepäevastel suvepäevadel uusi ja uusi kauneid paiku avastada.

Firma suvepäevad – miks just Naissaarel?

  • Pidu on lõbusam ja erilisem
  • Kõik inimesed on saarel koos
  • Asukohad on privaatsed
  • Pakume saartel põnevaid seiklustegevusi
  • Meeskonna meeleolu on poole kõrgem
  • Saare peal peetud üritusest räägitakse terve aasta
  • Tellides meilt suvepäevade täisteenuse Monicaga kuni -20% soodsamalt Naissaarele

Väljasõit Naissaarele

Laev sõidab Tallinnast Naissaarele umbes tund aega. Nii kaua on võimalik kasutada laeva VIP-ruumi, kus alustada juba suvepäevade kavaga või lõõgastuda laevatekil. Avatud on baarinurk, kust saab osta kehakinnitust ja kohvi. Reisilaev Monica mahutab korraga 200 reisijat.

Saarel on mitu puhkeküla, kus saab kogu suvepäevadest või kliendipäevadest osavõtjad lahedasti ära majutada. Voodipesuga majutuskohad on soojustatud ahju või keskküttega. Lisaks Naissaarel telkimiseks mõeldud pea 500 kohta liivarannas. Rohkem informatsiooni majutuse kohta Naissaarel SIIT.

Kõik, kes tunnevad huvi kliendi- ja suvepäevade kohta, või kellel on lisaküsimusi, võtke meiega julgelt ühendust. Aitame Teil korraldada meeldejäävad kliendipäevad ja suvepäevad Naissaarel, mis on täis emotsioone ja erilisi tegevusi.

Suvepäevad Naissaarel – rohkem infot SIIT