Kutsume kooliõpilasi ja lasteaedu  Naissaarele ekskursioonile!

Miks tulla klassiekskursioonile Naissaarele? Värske õhk, rahustav saar ning lõpmatult kohti, mida avastada. Lisaks matkamisele räägivad meie toredad giidid palju põnevat saare ning selle ajaloo kohta. Muidugi on ette nähtud ka vaba aeg ja kahepäevaste ekskursioonide päevakavasse kuulub ka õhtune disco.

Klassiekskursioonid Naissaarel on täis avastamisrõõmu!

Vastavalt huvidele ja vanuseastmetele oleme koostanud  erinevad valmispaketid. Nii on õpetajatel klassiekskursiooni kergem korraldada. Kõik paketid sisaldavad edasi-tagasi laevasõitu, mis on juba omaette elamus. Laevas saavad lapsed ka kaptenisillas pilti teha.

Naissaare klassiekskursioonid

Ühepäevased klassiekskursioonid Naissaarel

Reisipaketid:

a)     Kultuurireis – Giidiga retk, kus tutvume miiniladude, Naissaare kiriku, vana kalmistu ja Nargen festivali  toimumispaigaga. Sobib kultuuri ja ajaloo huvilistele. Rähnipesas toimub grillimine  ja viktoriin.

b)     Loodusreis – Matkame ja tutvume saare loodusega. Sõidame PAZ bussiga miiniladudesse. Tagasi tuleme koos kogenud giidiga Männiku külla, kus toimub viktoriin ja grillimine. Sadamasse sõidame rongiga.

c)    Miiniladude reis – Sõidame kastiautoga miinikestade juurde ning  tutvume saare militaarajalooga. (Kõige vähem  jalgsi käimist.)  Pärast grillimist ja viktoriini sõidame rongiga sadamasse.

Kõik paketid sisaldavad grillimise võimalust. Grillide juures on katusealune koos laudade ja pinkidega. Soovi korral saab ette tellida ka valmistoidu.

Tutvu  päevakavade näidistega ja broneeri klassiekskursioon siit.

Rähnipesa autoga sadamasse

Kahepäevased klassiekskursioonid

Neile, kes soovivad robinsoni elu „üksikul“ saarel omal nahal kogeda, soovitame kahepäevast klassiekskursiooni. Ööbimine toimub vastavalt pakkettidele, kas siis majas või telgis. Aega jätkub nii saarel ringirändamiseks, mängudeks, fotojahiks, õhtuseks discoks ja grillimiseks.

Kahepäevased paketid:

E)     Matkamine – kastiautoga sõit sadamast laagripaika. Esimesel päeval toimub 6-8 tunnine giidiga loodusmatk koos piknikuga. Mängime fotojahti. Laagris sööme õhtusööki ja käime saunas. Õhtul toimub veel viktoriin ja disco. Ööbimine telgis või majas. Teisel päeval maastikumäng ja minimatk sadamasse.

F)      Autoretk – kastiautoga sõit sadamast laagripaika. Mängime fotojahti. 2-3 tunnine ekskursioon autodega. Õhtul grillime, teeme sauna ja toimub disco. Ööbimine telgis või majas. Teisel päeval maastikumäng ja minimatk sadamasse.

Rohkem infot ja päevakava näidised leiad siit. 
Broneeri klassiekskursioon varakult!