Kahe saare kruiis 6. ja 13. juunil

Kahe saare kruiis viib meid Aegnale ja Naissaarele. Esimene peatus on Aegnal ja peale reisijate väljumist siirdub laev edasi Naissaarele.

Aegna saarel saab kruiisi korral olla 7 tundi ja Naissaarel 5 tundi. Laev väljub Naissaarelt 17:00 ja Aegnalt 18:00.

Kahe saare kruiisile on võimalik piletit ostes broneerida ka ekskursioone ja toitlustust. Naissaarel toimub giidiga ekskursioon kastiautoga ja Aegnal jalgsi kohaliku matkagiidiga.

Samale reisile on mõlemale saarele võimalik osta ka ühe otsa pileteid ja jääda saarele ööbima. Tagasi Tallinnasse on võimalik tulla järgmise Monica regulaarreisiga või organiseerida tagasisõit endal.

Ostes Naissaare kruiisipileti on võimalik olla ka kahe saare peal, jäädes pärast Naissaart ööseks Aegnale. Tagasi Tallinnasse saab omal kulul Aegna kohalike paadiga.

Teisel päeval tagasisõiduks Aegna või Naissaare  kohalike paat, orienteeruv hind 10-15 eurot/in

Osta kohe, päeva muuta on lihtne!

Kuna pileti kuupäeva muuta on lihtne, siis säästa ja osta piletid varakult. Mida lähemale reis jõuab, seda kallim on hind. Viimasel hetkel ostes võib juhtuda, et reis on juba välja müüdud. 1. Osta uus pilet 2. Tühista vana pilet ja tagastame 100% vana pileti hinnast, kui inimeste arv jääb samaks.

OSTA PILET klikkides graafikus Aegna või Naissaare kruiisile

kliki Aegna või Naissaare reisile ning 3 sek jooksul avaneb Aegna või Naissaare piletiostu vorm.

kahe saare kruiisi piletihinnad

Laeva asukoht

Reisilaev MONICA asub Pirita jõe Merivälja poolsel kaldal, silla ja Surfiklubi vahel. Check-In algab 30 min enne graafikujärgset väljumist ja lõpeb 5 min enne plaanitud väljumisaega.

Parkimine

Laevast 200m aadressil Merivälja tee 1e asub tasuta videovalvega parkla. Vaata parkla kasutamise eeskirju:  https://www.tallinn.ee/est/Pargi-ja-Reisi .
Autoga laeva kaupa tuues sõida surfiputka ümbert jõe äärde. Lae kaup laeva ette ja vii auto parklasse tagasi.