Unustamatu ja piduliku jõulupeo korraldamine töökolleegidele ei ole kunagi olnud nii lihtne.  Monica tiim on aastaid aidanud korraldada erilisi pidusid erinevatele töökollektiividele. Selleks, et jõulupidu laevas toimuks Teile sobivatel kuupäevadel, palume broneering teha juba täna!

Mis on meie jõulupidude saladuseks?

  • Pidu toimub laevas ning eeltellimisel minnakse ka merele.
  • Ehtne ja kodumaine atmosfäär koos meelelahutusega.
  • Maitsev jõulupraad, külmlaud ning küpsetised, mis viivad keele alla.
  • Kaasa võetud alkohol on lubatud.
  • Saab tellida ka baarmaniga peo.
  • Laevas on kogu seltskond koos ning ei valgu laiali.
  • Soovi korral anname mitteloksumise garantii.

Meeldejääva jõulupeo korraldamine Tallinnas

Küsi pakkumist, uuri jõulumenüüd  ning loe klientide arvamusi reisilaev Monica jõulupidudest SIIT.

Laevaruumidest leiate uued nahkdiivanid ja lauad. Talveperioodidel mahutavad ruumid kuni 70 inimest. Jõulupeo saab korraldada sadamas või koos merele minekuga, täpselt nii nagu eelarve ja meretaluvus lubab.

Nagu ühele ehtsale jõulupeole kohane, tuleb külla ka jõuluvana, kes jagab kingitusi ning tunnustab parimaid. Kes jalga keerutada soovib, see saab seda teha DJ saatel. Kui soovite aga tellida peole artisti või õhtujuhi, siis varustame teid vajalike kontaktidega. Meil on käinud  pidudel lõõtsamees, ühemeheorkester ning bändid. Andke soovist kohe märku, et saaksime teie lemmikuga varakult ühendust võtta.

Jõulupraad ja küpsetised

Monica laevaköök- ja catering hoolitsevad jõululaua eest ning eesoleva pühadehooaja jaoks on nad teinud mõned muudatused. Nüüdsest on rikkalikul buffet jõululaual nii kuumad kui ka külmad toidud, lisaks jõuluteemalised küpsetised. Suureks plussiks on see, et oma alkoholi toomine peole on lubatud.

Reisilaev Monica asub nüüd kesklinnas, Kalaturu sadamas. See tähendab, et pärast ametlikku jõulupidu saab suunduda linna afterpartyle. Vanalinn asub vaid 10minutilise jalutuskäigu kaugusel. Seega saate nautida teistmoodi jõulupidu laevas ning seejärel nii kaua kui süda lustib  Vanalinnas edasi pidutseda. Jõulupeod Tallinnas ei ole kunagi nii lahedad olnud!

Meeldejäävate jõulupidude korraldamine Tallinnas on lihtne. Selleks läheb vaja vaid teistmoodi peoruume (näiteks laevaruume), imehead jõulupraadi (olemas!), pühendunud korraldajameeskonda (reisilaev Monica meeskond aitab Teid igal sammul) ja soodsat asukohta (Monica on ankrus Vanalinna lähedal, Kalasadamas).

KÜSI PAKKUMIST