Kuhu minna jõuludel koos lastega? Kui soovite veeta üheskoos meeleolukas pärastlõuna, siis kutsume teid kogupereetendusele „Jõuluvana ja Piraat“. Etendus on suunatud mudilastele ja koolilastele.

Kui jõulupühadele eelnevalt peredel kalender täis üritusi nii koolis, lasteaias ja mujalgi, siis toimub jõuluetendus „Jõuluvana ja Piraat“ 27.detsembril. Etendust mängitakse reisilaevas Monica, mis on ankrus Tallinn kesklinnas Kalasadamas.

Jõuluetendus „ Jõuluvana ja Piraat“ –tule kogu perega

Jõuluetendus jutustab loo lustakast Piraadist ja tema seiklustest koos Jõuluvanaga. Kuhu ja millistesse seiklustesse ebatavaline duo satub, saab teada etendusel! Tegemist ei ole tavalise lasteetendusega, vaid tegelased kaasavad lapsi laulma, tantsima ja mängima.

Etenduse pikkuseks on 80 minutit. Lapsed saavad jõuluetenduse tegelastega pilti teha. Jõuluvana võib soovi korral ka teie toodud kingitusi jagada ning Piraat lastele laeva tutvustada. Eks ole juba etenduse huvitav asukoht lastele elamuseks.

Valmistame üritusel ka piparkooke, mille lapsed saavad koju kaasa võtta!

Lisaks teatritükile saavad lapsed piparkooke valmistada  ja üheskoos mängida.  Iga laps saab kingituseks kauni piparkoogi. Vanemad saavad samal ajal laevabaaris kohvi juua ja einestada. Mõnus pärastlõuna peale jõulusööminguid ja tralli.

Jõuluetendus kogu perele -

Aktiivne pühapäev peale jõulusööminguid

Etenduse lõppedes ei pea kohe koju suunduma, vaid aktiivne päev võib jätkuda. Näiteks võite minna Tallinna Vanalinna jalutama, vaadata üle kuusk  ja jõuluturg Raekoja platsil ning ka Harju tänava uisuplats ei jää kaugele! Kolmas jõulupüha, 27.detsember,  on hea veeta aktiivselt ja kallite seltsis!

Tule tähista jõulupühi koos perega ning võta ka sõbrad kaasa, nii on lastel veelgi lõbusam mängida.  Näeme jõuluetendusel reisilaevas Monica!

Broneerimine ja lisainformatsioon tel. 51 45 118. Pileti hinnaks on 10€. Perepilet kolmele on 20€.