Jaanipäev koputab peatselt uksele. Kus on parim koht jaanilaupäeval meeldiva seltskonnaga jaanitule süütamiseks? Kui vanavanemate maakodule  või oma aias grilli ümber istumisele vaheldust soovite, tulge Naissaarele ning peame koos korralikke pidustusi!

Teekond suvise pööripäeva pidustustele algab Lennusadamast. Reisilaev Monica viib kõik Jaanid Naissaarele. Edasi  peopaigani, Rähnipesa pubisse saab sadamast mugavalt rongiga. Meeleolu peopaigas hoiab üleval meie oma Jim Morrison aka Taavi Peterson bändiga The Doors. On oodata korralikku tantsu ja tralli.

Jaanituli Naissaarel on super

Naissaarel on võimalused kõikideks tavapärasteks jaanipäeva traditsioonideks. Leili on võimalik vihtuda omanäolises vagun-saunas. Ka grillid ootavad kasutamist ja metsaalune telkijaid. Loodus ja meri annavad jaanipäevale kindlasti palju juurde. Ka seltskond on saarel piiratud, võrreldes küla jaanituledega.

Kes soovivad, siis on võimalik ka puhkekülas tuba võtta. Lisa tasu eest  on rikkalik ja maitsev hommikusöök või lõbus autoekskursioon. Kes tahavad veel omapäi saarel jalgratastel liikuda, siis on ka võimalus jalgrataste üle mere toomiseks. See on ju suurepärane tegevus järgmiseks hilishommikuks, kui pea on veel paks.  Pärast pidu toob Monica jaanipäevalised ilusasti Tallinnasse tagasi.

Seega, kes veel ei tea, kus jaanilaupäeva pidada, siis pidu Tallinna külje all Naissaarel on kindlasti meeleolukas ja elamusterohke.  Broneerige kohe  ja veenduge selles ise. Kohtume juba varsti!