Eelmises postituses rääkisime suvepäevadest erinevatel Eesti saartel ning meie poolt pakutavatest täisteenustest. Seda saad lugeda SIIT. Suvepäevade toimumiskoht ja teenusepakkuja tuleks juba varakult selgeks teha. Nii väldid kevadel olukorda, kus kõik sobivad kuupäevad Sinu ettevõttele meeldivas paigas on juba broneeritud.

Mida võib oodata suvepäevadest Monicaga?

Ettevõtete suvepäevad algavad juba Monica laevapardale astudes. Tunniajane sõit Naissaarele on sisustatud. Katuselt on võimalik päiksepaistel heita pilk aina väiksemaks muutuvale Tallinna siluetile (ning kaugusesse jäävale argipäevale). Välitekil saab nautida külma õlut ja kolleegidega lobiseda.

Laeva baar pakub õllede ja kohvi kõrvale ka suupisteid. Neid on võimalik mekkida laeva sees ümber mugavate laudade. Kes soovib rohkem privaatsust laevasõidul, see saab tellida endale VIP salongi. Sinna juurde kuuluvad veinivalik ning suupistete vaagen.

Ettevõtete suvepäevad, miks just MONICA ?

Meil on ühine laeva ja-kaldameeskond ja Teid oodatakse juba laeva tulles.
Laevas on pehmed diivanid ja toolid koos laudadega.
Istuda saab nii seesruumis kui õues katuse all ja ka päikesetekil.
Laevas on baar ja toitude ettetellimisega restoran.
Monica on turvaline, ainuke reisilaev Tallinna lahel, mis on 2 peamasinaga.
Toitude tellimisel ülesõiduks on võimalik tasuta reserveerida VIP ruum.
Pühapäevastel ülesõitudel on tihtpeale elav muusika.
Reisi on võimalik nautida ka baaripukil, jooke tellides.

Ettevõtete suvepäevad

Merereis kui ümberlülitusetapp suvepäevadele

Laevasõit mandri-saare liinis on vaheetapp. Laevas on end võimalik ümberlülitada igapäevasest rutiinist ning päevaks või paariks end vabaks lasta. Ettevõtete suvepäevad algavad juba merel, seega ei tasu alahinnata toredat üllatust oma kolleegidele veini, suupistete ja VIP salongi näol!  Seal saab ka oma seltskonnale sissejuhatava kõne pidada eesolevatest seiklustest ja päevakavast.

Reis suvepäevade toimumiskohta on juba omaette elamus. Või siis eel-elamuseks saarel toimuvale. Kes leidis, et selline algus suvepäevadele on meeltmööda ja tahab teada rohkem, siis:

Tutvu suvepäevade pakkumistega