Augustikuu on käes ning meie vastame küsimusele, mida lahedat veel ette võtta.  Üsna varsti hakkab lastel ja noortel kool ning puhkuste periood saab läbi – elu läheb jälle rutiinseks. Elamusterohke suvi ei juhtu kodus diivanil, vaid selleks tuleb plaani pidada ja kodust välja saada. Teeme suve meeldejäävaks!

Esimese tegevusena toome muidugi välja ilusa ilma korral randa mineku. Õnneks ilmataat on hetkel lahke ning päikeselisi kuumi ilmu jätkub kõigile. Minge näiteks rannaliivale võrkpalli mängima või otsige mõni vaiksem lahesopp, kus oma perega päikest ja suplusi nautida. RMK lõkke- ja telkimisaladel saate telgi üles panna või uljalt lahtise taeva all madratsil sääsevõrgu all päikeseloojangut imetleda.

Toiduhuvilised  saavad sumedaid suveõhtuid veeta kohvikute väliterassidel. Miks mitte ka proovida sellist vahvat pakkumist nagu „Eine merel“, kus saate mere peal 5-käigulist õhtusööki süüa. Kes soovib lihtsamalt läbi ajada, need pakkigu endale ja sõpradele piknikukorv ja sõitku näiteks jalgrattaga mõnesse looduskaunisse kohta olesklema.

Seljakott selga ja matkama!

Naissaare majakas ning loodus

Aktiivsematele hingedele pakub elamust mõni seljakott seljas jalgsimatk või ekskursioon. Proovige ära ka näiteks ekpertidega koos kaljult laskumine, kanuu või süstaga sõit. Võimalusi on palju. Keda töökoht paigal ei hoia, need saavad mõnusalt jalgrattaga Eestimaad ja saari avastama minna.

Kel suurest suve nautlemisest isu täis saanud, võiks külastada mõnda põnevat muuseumi. Kui leiad endale sobiva näituse, siis jätkub emotsiooni ja vestlust ka hilisemaks. Soovitame julgelt külastada ka vabaõhuetendusi ja kontserte. Lustakamatele jalakestele on käimas reisilaevas Monica selline üritustesari nagu „Tantsud merel“, kus saab latiinorütmide järgi tantsida ja kokteile trimbata nii laevas kui ka Naissaarel.

Tehke plaane, olge seltskondlikud ja minge lõbutsema. Kes on valinud endale sihtkohaks Naissaare, siis leiate endale Monica kodulehelt mitmesuguseid tegevusi. Tulge saarele kaksi või kambakesi, Naissaar pakub nii meelelahutust, puhast rannaliiva ja merd ning põnevaid ekskursioone. Head elamusterohket suve!