Mitu korda käid Sina koos sõprade või perega suve jooksul matkamas? Kindlasti on seltskondi, kes igal nädalavahetusel panevad matkajalanõud jalga, haaravad seljakoti ja kõmbivad tunde mööda metsaradu. Või siis mitte nii kogenud selle, kelle jaoks on ekskursioon looduses suurem sündmus, mis vajab planeerimist ja kindlasti maitsvaid pikniku ampse teekonnal.

Ekskursioonid-Tallinna-lähedal

Mõlemal puhul soovitame tulla Naissaare ekskursioonidele ja matkaradadele. Miks? Esiteks on Naissaar pealinna lähedal ning ka transport saarele ja saarel on mugav. Teiseks leidub saarel ürgmetsa ja mererandu, metsloomi ja kotkaid, ajaloolisi hooneid ning puhkekülasid. Ehk rahule jäävad nii loodussõbrad kui ka grillimisplatsi ning sauna armastajad. Loodusfotograafidele on saar kindlasti kullaauk!

Ekskursioonid Tallinna lähedal – meie pakkumised:

Lisaks tegeleme ka koolireiside organiseerimisega saarel. Klassimatkad Naissaarel pakuvad nii häid emotsioone õpilastele kui ka õpetajatele. Klassiekskursioonide pakettide ja tegevuste kohta saab rohkem informatsiooni ammutada SIIT.

Uudista Naissaare ekskursioonide galeriid:

Majutusvõimalused ning telkimisplats Naissaarel

Kes soovivad Naissaarele tulla mitmeks päevaks, neil on võimalik ööbida puhkekülas või telklas. Olemas on söögi ja grillimisplats. Uuri SIIT rohkem majutuse kohta Naissaarel. Küsimuste korral võta julgelt ühendust!

Naissaare ekskursioonid sobivad välisturistidele

Soovitame Naissaare ekskursioone välisturistele-tuttavatele, kui soovite neile tutvustada Tallinnat ja Eesti loodust piiratud aja jooksul. Nii saab ülevaate samblasest metsast ja rändrahnudest ning okupatsiooni aastate ehitistest ja hõngust. Laevareisil saarele avaneb vaade Tallinna panoraamile. Välismaalastele kindlasti uut moodi kogemus!

Meie giidid räägivad eesti/ vene/ soome ja inglise keelt.

Sõidugraafikut ja laevapiletite hindasid näeb SIIT. Hooaeg kestab 1.maist kuni oktoobrini.

Naissaar ootab SIND ilusate randade, metsade ja matkaradadega. Tule liikuma – Sinu tervis tänab sind! Füüsiline liikumine ja looduses viibimine rahustab ka meeli. Muidugi teeb meele heaks lõbus seltskond, seega võta sõbrad kaasa. Kohtumiseni Naissaarel!

TULE EKSKURSIOONILE