Ekskursioonid Tallinna lähedal

Kui põnevad saavad olla ekskursioonid Tallinna lähedal ?  Saavad, kui saada avastada kohti kus varem pole käinud või mida oled vaid möödaminnes näinud või pelgalt kuulnud.

Mitu korda käid Sina koos sõprade või perega suve jooksul matkamas? Kindlasti on seltskondi, kes igal nädalavahetusel panevad matkajalanõud jalga, haaravad seljakoti ja kõmbivad tunde mööda metsaradu. Või siis mitte nii kogenud selle, kelle jaoks on ekskursioon looduses suurem sündmus, mis vajab planeerimist ja kindlasti maitsvaid pikniku ampse teekonnal.

Ekskursioonid-Tallinna-lähedal

Mõlemal puhul soovitame tulla Naissaare ekskursioonidele ja matkaradadele. Miks? Esiteks on Naissaar pealinna lähedal ning ka transport saarele ja saarel on mugav. Teiseks leidub saarel ürgmetsa ja mererandu, metsloomi ja kotkaid, ajaloolisi hooneid ning puhkekülasid. Ehk rahule jäävad nii loodussõbrad kui ka grillimisplatsi ning sauna armastajad. Loodusfotograafidele on saar kindlasti kullaauk!

 

Ekskursioonid Tallinna lähedal Aegna saarel

Kuigi Aegna saar on paljudele Tallinnlastele tuttav koht, võite kindlad olla, et kogenud giidiga võib avastada kohti Aegnal millest pole varem kuulnud ega näinudki.Pealegi Aegna saar on Tallinnale nii lähedal, et kuulub isegi Tallinna kesklinna valitsuse halduse alla.
Miks  Aegnale ekskursioonile minna ? Vastuseid on mitu: giidiga matkates saab kolmest erinevast rajast just sulle huvitavama valida, matkates kohtadesse kus varem keegi käinud ei ole. Aegna on tõesti Tallinnale lähim looduspark kus peale looduse ka palju ajalugu saab veel oma käega katsuda.

Ekskursioonid Tallinna lähedal Naissaarel

Miks ekskursioonid tallinna lähedal nii harva väisavad Naissaart ? Kas on põhjus selles, et saar on Aegnast 6 korda suurem ja saarele ringi peale tehes  natkates läheb min 2 päeva aega ?  Võimalik, kuid meie giidiga matkates on võimalik saarele ring peale teha ühe päevaga kuna suuremad vahemaad huvitavamate kotade vahel me läbimeoofroad kastiautoga.

Vaata ja võrdle erinevaid ekskursioone Naissaarel

Lisaks tegeleme ka koolireiside organiseerimisega saarel. Klassimatkad Naissaarel pakuvad nii häid emotsioone õpilastele kui ka õpetajatele. Klassiekskursioonide pakettide ja tegevuste kohta saab rohkem informatsiooni ammutada SIIT.

Õpilasreisid ja ekskursioonid Tallinna lähedal

Meie läbiviidavad õpilasreisid   toimuvad juba aastast 2001 Naissaarel ja Aegnal.
Meie õpilasreisid ei ole  traditsioonilised bussireisid, et tule ja vaata näitust ja kuula giidi juttu, vaid aktiivsed osalusreisid. Pakume ronimist ja matkamist looduses ja endistel militaarobjektidel. Kõik reisid sisaldavad loomingulist ülesannet ja enese proovile panekut.

 

Uudista Naissaare ekskursioonide galeriid:

Majutusvõimalused ning telkimisplats Naissaarel

Kes soovivad Naissaarele tulla mitmeks päevaks, neil on võimalik ööbida puhkekülas või telklas. Olemas on söögi ja grillimisplats. Uuri SIIT rohkem majutuse kohta Naissaarel. Küsimuste korral võta julgelt ühendust!

Naissaare ekskursioonid sobivad välisturistidele

Soovitame Naissaare ekskursioone välisturistele-tuttavatele, kui soovite neile tutvustada Tallinnat ja Eesti loodust piiratud aja jooksul. Nii saab ülevaate samblasest metsast ja rändrahnudest ning okupatsiooni aastate ehitistest ja hõngust. Laevareisil saarele avaneb vaade Tallinna panoraamile. Välismaalastele kindlasti uut moodi kogemus!

Meie giidid räägivad eesti/ vene/ soome ja inglise keelt.

Sõidugraafikut ja laevapiletite hindasid näeb SIIT. Hooaeg kestab 1.maist kuni oktoobrini.

Naissaar ootab SIND ilusate randade, metsade ja matkaradadega. Tule liikuma – Sinu tervis tänab sind! Füüsiline liikumine ja looduses viibimine rahustab ka meeli. Muidugi teeb meele heaks lõbus seltskond, seega võta sõbrad kaasa. Kohtumiseni Naissaarel!

TULE EKSKURSIOONILE