Kui talvised räätsamatkad ja sportlik suusahooaeg läbi saab, siis on aeg avastada Eestimaad jalgsi. Kodumaa on võrreldes teiste riikidega imetabaselt väike, nii saame selle risti-rästi läbi uurida. Pealinnast 18 km kaugusel ootab külastajaid salapärane Naissaar. Kas sina oled juba Naissaarel käinud?

Ekskursioonid Eestis – matkame Naissaarel

Naissaar asub Tallinnale nii lähedal, et linlastel on lausa patt üks päev aastas saarel mitte veeta. Ning need kes on saare võlu leidnud, tulevad alati tagasi. Naissaarel on nii ürgset metsa ja supelrandu, nõukogudeaegseid militaarhooneid, metsalaager ning puhkeküla.

Kellel indu rohkem teada saada, sellele soovitame osa võtta Naissaare ekskursioonidest. Giidideks on kogenud ja suure teadmiste pagasiga matkajuhid, kes vastavad meeleldi kõikidele küsimustele. Lisaks teavad nad saarel ka selliseid paikasid, mis kaardil märgitud ei ole. Paaritunnise ekskursiooni käigus õpitakse saart paremini tundma.

Ekskursioonid Eestis - tule Naissaarele!

Matkad nii peredele kui ka ajaloohuvilistele vandersellidele

Naissaare ekskursioonid on põnevad nii lastega peredele kui ka ajaloohuvilistele. Matk on võimalik ette võtta ka rongi, jeepide või kastiautodega – olenevalt sihtkohast. Ekskursiooni juhid räägivad nii eesti, soome, vene kui ka inglise keelt. Ideaalne kui soovite oma välistuttavatele Eesti loodust ja nõukogudeaegseid hooneid näidata.

Reisilaev Monica on teinud valmis erinevad ekskursioonide paketid. Nii saavad saare külastajad, eriti need kes esmaskordselt oma jala Naissaarele tõstavad, lihtsalt ja mugavalt soovitud marsuudil avastusretkele minna.

Naissaare ekskursioonide paketid:

Ekskursioonide võrdlustabeli leiad SIIT.

Tellides meilt ekskursiooni Naissaarel, saad reisilaevaga Monica soodsamalt saarele.

Kes soovib lustakamalt aega veeta, kuid samas tutvuda Naissaare vaatamisväärsustega, neile soovitame fotojahti. See on lõbus meeskonnamäng, mille käigus matkatakse iseseisvalt saare huviobjektide juurde, kaasas sõbrad, fotokas ja orienteeriumiskaart. Meeleolukas elamus!

Kui ekskursioon ja muud huvitegevused on saarel läbi, siis saab nautida piknikku rannaliival või valmistada head paremat grillimisplatsil. Naissaarel on ka kaks puhkeküla ja telkimisalad. Avastame Eestimaad!

Kohtumiseni Naissaarel!

Rohkem infot ekskursioonide kohta siit