Kuna ilm randa päevitama ja suplema just ei kutsu, siis ootame külastajaid Naissaarele hoopis ekskursioonidele ning sauna. Aktiivne puhkus Harjumaal, täpsemalt Naissaarel, on hea vaheldus igapäevatoimingutele ja lisab suvesse seiklusi! Lisaks on tervisele hea ning viib mõtted sooja suve igatsusest eemale.

Naissaare külastajad saavad valida erinevate ekskursioonide sihtkohtade ja transpordi viiside vahel. Ekskursioone viivad läbi kogenud giidid, kes tunnevad saart läbi ja lõhki. Külastajatele tutvustatakse Naissaare merekindlust, meremiini ladusid, majakat, praeguseid kultuuri üleval hoidvaid hooneid, Naissaare Maarja kirikut ja hoonete varemeid nõukogude ajast.

Transpordivahenditeks ekskursioonidel on kastiautod – nelja autosse mahub kuni 100 inimest. Lisaks viiakse ekskursioone läbi jeepidega. Ekskursioonide giidid räägivad nii eesti, soome, vene kui ka inglise keelt.

Saarel on omapäi matkamiseks mitu matkarada – Militaarrada ehk Põhjarada, Keskrada ja Lõunarada. Radade pikkuseks on 10-13 kilomeetrit.

Noored matkajad

Aktiivne puhkus Harjumaal – kõik ekskursioonile!

Naissaare ekskursioonide paketid on järgmised:

Ekskursioonide võrdlustabel on hea abimees, kui ei oska valida, milline on just Sinule ja Sinu seltskonnale parim ekskursioon. Võrdlustabeli leiad SIIT.

Naissaare lühiinfo:

  • Asub Tallinnast 12 km kaugusel.
  • Saare pindala on 18,6², pikkus 8-9 km ja laius 4 km.
  • Looduspark alates 1995.aastast.
  • Naissaar kuulub Viimsi valla alla.
  • Terra Feminarium (lad. K „naiste saar“) nime on kandnud saar juba 11.sajandist pärit kroonikate järgi.
  • Saarelt leiad puhkekülad ja laagriplatsid, kui soovid mitu päeva aktiivselt puhata.
  • Naissaar-Tallinn liinil sõidab regulaarset reisilaev Monica.
  • Saarel on supelrannad, nõukogudeaegsed militaarobjektid ja paksud metsad, mis on marjadest ning seentest pungil.

Naissaare ekskursioonide galerii:

Ootame Sind Naissaare giidiga ekskursioonidele või iseseisvalt matkaradadele. Aktiivne puhkus on organismile tervislik ja vähendab stressi. Avasta Eestimaad!

Naissaare ekskursioonid

RMK militaarrada Ekskursioonid Naissaarel
Sõidugraafik Naissaarele
Naissaare võlud

Kategooriad