Reisilaev Monica viib nüüd einele merel. Kohe päris gourmet kruiisile! Pakume Sulle lõõgastavat kolme-tunnist 5-käigulist gourmet kruiisi. Nii saad üheks õhtuks võtta aja maha, pingeid maandada ja keskenduda iseendale.

Kui tunned, et tahaksid küll sellisest kruiisist osa võtta aga samas ei ole lõplikult veendunud, siis siin on 6 põhjust, miks õhtusööki Monica pardale nautima tulla:

eine-merel-kokad-laevas-Monica

  1. Millal sa viimati õhtusöögil käisid? Küsime uuesti. Millal sa viimati 5-käigulisel õhtusöögil käisid? Meie kokad valmistavad Sulle ja su kaasale/ kaaslastele maitsvaid kalaroogi. Kõrvale pakutakse kodumaist käsitöö õlu ja hoolega valitud veine. Jätame nüüd tagasihoidlikkuse ja piinliku säästlikkuse kõrvale. Elu on elamiseks ja maitsete nautimiseks. Millal siis, kui mitte nüüd?
  2. Toidu ja seltskonna kõrvale loovad meeleolu pillimehed elava muusikaga. See teeb kõigil tuju lõbusaks.
  3. Iga päevaga muutub aktuaalsemaks üleskutse: eelista kodumaist. Sinu toidulaua eest gourmet kruiisil hoolitsevad kohalikud kalamehed. Nende kalasaak on värske ja samal päeval püütud. Muidugi on ka õlu Eestimaal pruulitud.
  4. Lisaks muusikale, õhtusöögile ja mere miljööle, jagatakse õpetussõnu, kuidas vaaritada ise kaladest head ja paremat. Hea võimalus nõu küsimaks, kui kaua kala küpsetada ning kuidas maitsestada ja milline kaste kõige paremini kala kõrvale mekib!
  5. Kas Sinul on ka mere peal selline teistsugune rahulik  tunne? Lainete õõtsumine ja õrn mere tuul. Linnakära meenutab ainult kauguses olev Tallinna siluett. Hea võimalus pingeid maandada.
  6. Gourmet kruiis on hea idee romantiliseks kohtinguks oma uue silmarõõmuga. Nii saate üksteist tundma õppida ja teineteise seltskonda nautida teistmoodi keskkonnas. Või soovite oma pikaajalise kaasaga teha midagi erilist ja paar tundi juttu ajada ilma segavate faktoriteta? Üllata teda einega merel!

Üks on kindel, eine merel on vaheldusrikas elamus igapäevastele toimetustele. Mõnikord tuleb endale selliseid  vahvaid minireise ja sööminguid lubada. Ootame Sind värske kala ja kaetud laudadega.

Koha saad kruiisile broneerida siit