Traditsiooniline jaaniõhtupidu Naissaarel toimub loomulikult ka sellel aastal. Nagu ühele korralikule külapeole kohane, siis ei puudu jaaniõhtult suur lõke ja bänd, kelle saatel jalga keerutada.

Tallinn-Naissaar liinil sõidab reisilaev Monica, kellega saavad kõik pidulised kugavalt küla jaanitulele. Monica ajagraafiku leiat SIIT. 22.juuni väljub laev Kalasadamast kell 10:00. Jaanilaupäeval, 23.06 väljub laev sadamast kell 13:00.

Anna oma tulekust teada facebooki üritusel. Üheskoos tuleb rajum pidu!

Nelja küla jaanipäev Naissaarel

Jaanipäev-Naissaarel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaanipäev Naissaarel toimub Männiku külas, kuhu koguneb kokku kogu saare elanikkond ja mandrilt tulnud pidulised. Sellest tulenebki nimi – Nelja küla jaanituli. Tralliks läheb Rähnipesa pubi esisel suurel platsil, kus on lõkke ase, laude-toole kõigile piisavalt ja ruumi nii bändile kui ka tantsuplatsiks.

Sel aastal lahutab meelt bänd nimega Inglitolm, kelle repertuaari kuuluvad eestimaised tantsulood ja legendaarsed hitid. Tõotab tulla meeldejääv õhtu!

Viska leili vagun-saunas!

Saunalistele soovitame broneeringut, et soovitud ajal leili saaks visata. Soovijaid on palju, seega on mõistlik oma seltskonnale üheks tunniks vagun-saun broneerida.

Majutuse võimalused ja sooduspakkumised Naissaarel

Naissaarel on mitmeid majutusvõimalusi. Tasuta saab saarel telkida. Selleks on olemas ettenähtud platsid. Majade hinnad varieeruvad vastavalt tasemele ja mugavustele. Uuri lisa SIIT.

Ostes korraga laevapileti ja majutuse, säästad 7.40 €  ühe inimese pealt. Kui aga ostad korraga laevapileti, majutuse ja autoekskursiooni, säästab ühe inimese pealt koguni 12.40 €. Rohkem informatsiooni majutuse kohta leiad SIIT.

Huvilistele korraldatakse Naissaart tutvustavaid safareid. Põnev neile, kes on saarel esmakordselt või neile, kes soovivad oma teadmisi saare ajaloost ja loodusest süvendada. Meie giidid vastavad kõigile küsimustele!

Tagasi Tallinnasse saab reisilaev Monicaga:

Laev naaseb mandrile 24.juunil kell 15:00. Või eritellimusena 24.06 kell 01:00 meretaksona (400 € , kuni 40 inimest).

Jaanilaupäeva reis sisaldab edasi-tagasi transporti marsruudil Tallinn-Naissaar, transporti rongiga peokohta saarel. Lisaks on kohapeal olemas grillimise restid, puud ja muidugi grillid. Pilet maksab 20 € inimene + saare külastustasu, mis on 2.40 €.

Tule  jaanitulele!