Suvepäevad Naissaarel2019-03-08T12:13:30+02:00

Miks suvepäevad Naissaarel pidada?

See on ainulaadne kogemus tervele meeskonnale – suvepäevad algavad sadamast külaliste vastuvõtuga, seejärel sõidame reisilaev Monicaga Tallinna lahele (max. 220 in korraga), kus serveerime vajadusel sööke ja jooke. Naissaarele jõudes võetakse meid vastu ja viiakse kas majutusse või hoopiski ekskursioonile rongi või kastiautodega.

Kõik vajalik viimase peal suvepäevadeks olemas.
Suvepäevade korraldamine Naissaarel on lihtne, kõik vajalik on olemas ning enamgi veel. Meie kogenud meeskond on korraldanud suvepäevi kuni 500 inimesele. Saarel on olemas erinevad majutuskohad 350-le , telkimisalad, grillimise kohad, toitlustus, peoplatsid, seiklustegevused, veepark ning isegi raudteeühendus on olemas. Naissaar on suvepäevadeks ainulaadne koht Eestis.

Miks suvepäevad Naissaarel pidada?

See on ainulaadne kogemus tervele meeskonnale – suvepäevad algavad Tallinna Lennusadamast külaliste vastuvõtuga, seejärel sõidame reisilaev Monicaga Tallinna lahele (max. 220 in korraga), kus serveerime vajadusel sööke ja jooke. Naissaarele jõudes võetakse meid vastu ja viiakse kas majutusse või hoopiski ekskursioonile rongi või kastiautodega.

Kõik vajalik viimase peal suvepäevadeks olemas.
Suvepäevade korraldamine Naissaarel on lihtne, kõik vajalik on olemas ning enamgi veel. Meie kogenud meeskond on korraldanud suvepäevi kuni 500 inimesele. Saarel on olemas erinevad majutuskohad 270-le , telkimisalad, grillimise kohad, toitlustus, peoplatsid, seiklustegevused, veepark ning isegi raudteeühendus on olemas. See on ainulaadne koht ja elamus Eestis.

Mida kliendid arvavad ja miks meid valida?

Tahaksid rohkem saart näha?

Kingi enda meeskonnale unustamatud suvepäevad.

Küsi pakkumist
Kohese vastuse saamiseks helista 514 5118.