Hubane ja funktsionaalne elu magamistuba, disainerite saladused

Maksumus kinnisvara on väga kõrge täna, et mitte iga pere saab endale osta avar eluase. Sageli pere 3-4 inimest elama kahetoalise korteri ja mõnikord üritab elada mugavalt Oder. Sel juhul elutuba muutub mitte ainult ruumi külaliste vastuvõtuks ja õhtul kogunemised pereringis, vaid ka magab. Disainerid tean mitmeid saladusi, mis aitavad korraldada ruumi nii, et see saab olema mugav veeta sõbralik poolte see ja mugavalt magada. Jagame neid saladusi kohe.

Paar võimalust on tuntud ühendada magamistuba ja elutuba, igaüks neist väärib põhjalikku kaalumist.

Kasutage mitmeotstarbelised mööbli

Lihtsaim viis ühendada elutuba magamiseks peetakse lahenduse leidmiseks tuba multifunktsionaalne mööbel - tagaistme diivanid ja toolid.

Folding mööbel on märgatavalt salvestatud. Seega, kui elutuba-magamistuba ala on väike, siis see võimalus muutub optimaalne. Kuid selline planeerimine on ka puuduseks - omanikud peavad levitada diivan päevas enne magamaminekut, roiskuma ja keerake voodi tagasi diivan hommikul.

Mõjutades teema funktsionaalne mööbel on võimatu rääkimata trafo mudelid. Pärastlõunal, nagu voodid võib tunduda nagu tavaline riidekapp, kirjutuslaud või diivan, kuid pärast vastuvõetamatu manipulatsioonid, need omakorda täielik magav voodi.

Eraldatus ruumi elutuba ja magamistuba tsoonid

Kui ruumi teil planeerida pärastlõunal ja õhtul kasutada nagu elutuba ja öösel - kui magamistuba, iseloomustab suur ala, soovitame jagada ruumi funktsionaalse tsoonid.

Kui projekti arendamisel, pea meeles, et tsooni magamiseks ei tohiks mööduvad, mis tähendab, et voodi peab asuma vastupidine sissepääsu, st akna lähedusse. Sest tsoneerimine ruumi, mida saab kasutada originaal tekstiil, nagid, vaheseinad Levy või matt klaas, lai ja isegi live lilled. Teine huvitav lahendus tsoneerimine ruumi on kasutada viimistlusmaterjalid eri värvi, kuid samal ajal ka omavahel kombineerida. Mõeldes jaotus ruumis magamistuba ja elutuba, proovige mängida valgustus. Aga ehitada eraldi seinte seina ja paigaldada uksed, me ei soovita.

Soovitav on koostada selline tuba minimalistliku stiili, vältides mahukad mööbel ja karjuvad värvid kaunistamiseks ja tekstiil. Võite kasutada originaal vaasid ja fotod helge aktsendid.

Ühendage magamis- ja elutuba ühes toas - ülesanne on üsna keeruline, kuid siiski lahendatud. Näita natuke kujutlusvõimet, pilk töö disainerid spetsialiseerunud ajakirjad või ehitusplatsidel, ning oleme kindlad, siis hakkama suurepäraselt. Edu! The 1xBet bookmaker provides bonuses and promo codes, every bettor can receive bonuses. Get 130% off the current promo code for 1xbet for free. New registration coupons every hour on the website. 1xbet Promo Code 130 $ Fun layout for Android or iPhone applications. Since the promo code must be used upon sign-up, it can be claimed by new players registering with 1XBet. Regarding the promotion, other offers from this bookmaker, it is proposed to users in adults. Registering with 1xBet is easy to do in Nigeria with a 1xBet promo code Nigeria players can use.